Şimdi Ara

Batman Arkham Origins Türkçe Yama (U-Crew) (8. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
543
Cevap
14
Favori
40.242
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • @Zebercet Doğru diyorsunuz hocamda bunların sağı solu belli olmaz bugün başlarım yarın inat diye paralı çevirmen tutup bitirtebilirler paraları bol sonuçta adamların. O yüzden beklemekte fayda var. Zaten daha önce 2 kere yama kazığı yedim 3.kere olmasın.

@s_demirci_53 Çevirisi aşırı derecede uzun ve dilide bir okadar ağır olduğu için hocam. Ayrıca dil dosyaları çok fazla dağınık 3000 tane dosya var atıyorum 10 taneden 1 dosyanın içerisinde oluyor bayağı karıştırılmış yani.
  • İnat la bekliyorum, bekledim, bekleyeceğim. (Başka çarem de yok ki yaş 60 )
  • MonacoDoom kullanıcısına yanıt
    Dostum el değmemiş oyunlara harcasanız emeğinizi daha iyi değilmi? mesela Mafia 3 oyun söylendiği kadar kötü değil bence, hikayesi güzel en azından
  • feriox kullanıcısına yanıt
    Mafia 3 zaten ilk sıramda fakat toolunun tam sürümünü bekliyorum hala.
    En kısa sürede çıkar inşallah.
    Bu yama çıkacağı yok hocam, varsa ciddi bir planınız toplayın elemanların başlayın çevirmeye en azından Türkçe çıksın yine beklenir yada arkham knight önemli, asıl onun çevrilmesi gerekiyor origin neyse de son oyun kesinlikle çevrilmesi gerekiyor tabi yapacak insan lazım kolay iş değil.
    Çevriliyor olan şu anda 3 tane oyun var ve üçünden de bir haberiz, dalgamı geçiyorlar, bir mesajmı vermek istiyorlar amaçları nedir anlamıyorum bunu yapanların.
    Merhaba.
    Diğer mafia 3 türkçe yama konusunda ki cevabinizla bu mesaja cevap için yazıyorum. İkisini bir arada topladım.
    Öncelikle bu işlerin ne kadar zor ve zahmetli olduğunu çok iyi biliyorum. Sizlerin çıkartmış olduğunuz çevirilere az teşekkür edilmesinin sebebini bende bilmiyorum. Ama ben elimden geldiğince her çeviri konusunun altına güzel mesaj yazıyorum mutlaka. Sizleri o şekilde motive ve mutlu etmek sizlerin daha iştahlı ve istekli olmasını sağlar.
    Bu oyun için söylenecek laf yok. Bu oyun gerçekten lanetli. Ekip olarak başka oyunlara yönelmeniz daha mantıklı olur. Tabi ki karar sizin. Arkham Knight ve ya başka bir oyun daha iyi olur. Örnek Shadow Wariror olabilir.Bu oyunun çevrilmesini isteyen vardır elbet benim gibi
    Şimdiden kolaylıklar dilerim. Mafia 3 çalışmanız için de başarılar dilerim.Toolun hazır olması dileğiyle.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi R-10 -- 18 Ekim 2016; 0:47:55 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• U - Crew'den bu projeyi unutun bizi nasıl kumpas kurarak gizli saklı hiç bir sebep yokken bizi ekipten çıkarttıklarında o kadar bir çok yamada emeklerimiz boşa gitti. Metal Gear Projesi ise Murat Keser, bana bizzat başka bir çevirmene verdiğini ve çevirmesi için 50 dolar verdiğini ardından bu çevirmenin topuk olduğunu projenin iptal olduğunu rahatlıkla söyliyebilirim. Kaan Arkadaşın bize attığı kazıktan sonrasında projede sürekli çeviri yapan aktif çevirmen olan MonacoDoom idi. o dönem ekipteyken Batman Arkham Origins Türkçe Yama projesinde ben ise çevirinin test edilmesi için Tester olarak projeye girmiştim
    Yama henüz %20 bile yokken %55'e güncellendi gündoğanın gelen emriyle önce %60'a sonrasında iknalarım sonucunda ile %40'a düşürmüştük yüzdesini ancak, kendisi bizi sebepsizce ekipten attıktan sonra %90'a güncelledi bu olaylar 1 şubat 2016 tarihinde yaşanmasına rağmen halen %90 çok büyük başarı değil mi ? Kısaca U-CREW'den bu yamayı beklemeyin, bu projeler bu gidiş ile yıllarca böyle kalacak.
    Suçu eski ekip üyelerinde değil x2 lider Murat Keser - Murat Gündoğan'da arayın. Ne zaman iptal edilir biz ozaman TeknoForza ekibi olarak çevirmeye olumlu gözle bakabiliriz.
    Ha bura arada yazdığım bu yoruma kötü tepkiler yalanlamada gelecektir. Her türlü bu konu hakkında kanıtlarımız var talep edicek olursa olursa yoruma kanıtları ekliyebilirim hiç problem değil.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KaN. -- 27 Ekim 2016; 3:50:33 >

• Kendileri cevirmedigi gibi cevirme dusuncesinde olanlara da mani oldular. Cok kisinin bedduasini aldilar cok.

• eğer doğruysa allah belalarını versin, başka bir şey demiyorum.
  • Hala bu yamayı bekleyen varmı ?
  • Yamayı bekleyeceğimize ingilizce çalışsaydık şu an oyunu anlayıp bitirmiştik
  • bu da patladı
  • quote:

Orijinalden alıntı: KaN.

U - Crew'den bu projeyi unutun bizi nasıl kumpas kurarak gizli saklı hiç bir sebep yokken bizi ekipten çıkarttıklarında o kadar bir çok yamada emeklerimiz boşa gitti. Metal Gear Projesi ise Murat Keser, bana bizzat başka bir çevirmene verdiğini ve çevirmesi için 50 dolar verdiğini ardından bu çevirmenin topuk olduğunu projenin iptal olduğunu rahatlıkla söyliyebilirim. Kaan Arkadaşın bize attığı kazıktan sonrasında projede sürekli çeviri yapan aktif çevirmen olan MonacoDoom idi. o dönem ekipteyken Batman Arkham Origins Türkçe Yama projesinde ben ise çevirinin test edilmesi için Tester olarak projeye girmiştim
    Yama henüz %20 bile yokken %55'e güncellendi gündoğanın gelen emriyle önce %60'a sonrasında iknalarım sonucunda ile %40'a düşürmüştük yüzdesini ancak, kendisi bizi sebepsizce ekipten attıktan sonra %90'a güncelledi bu olaylar 1 şubat 2016 tarihinde yaşanmasına rağmen halen %90 çok büyük başarı değil mi ? Kısaca U-CREW'den bu yamayı beklemeyin, bu projeler bu gidiş ile yıllarca böyle kalacak.
    Suçu eski ekip üyelerinde değil x2 lider Murat Keser - Murat Gündoğan'da arayın. Ne zaman iptal edilir biz ozaman TeknoForza ekibi olarak çevirmeye olumlu gözle bakabiliriz.
    Ha bura arada yazdığım bu yoruma kötü tepkiler yalanlamada gelecektir. Her türlü bu konu hakkında kanıtlarımız var talep edicek olursa olursa yoruma kanıtları ekliyebilirim hiç problem değil.

Kan hepimiz de çok iyi biliyoruz ki bu yama çıkmayacak.Yani onlardan iptal açıklaması gelmeyeceğine göre,eğer niyetiniz varsa bence beklemeyin.Ben zaten oyuna çoktan başladım.Bu saatten sonra yama beklemem.Ama malesef hala yama bekleyenler var en azından onların gönlünü almış olursunuz.Elimizde belgeler var diye bir açıklaman vardı,bari onları yayınla da yeni bir çeviri yapıyoruz diye çıkarlarsa bu insanlara inananlar boşuna bir beklenti içine daha girmesinler.

• ingilizce başlamaya karar verdim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi altan45 -- 1 Kasım 2016; 17:35:48 >
  • KaN. kullanıcısına yanıt
    Fena mı işte bilmeyenler neler döndüğünü görmüş oldu.Dediğim gibi siz gönüllü iş yapıyorsunuz.Niyetiniz varsa bunlar çıkartır diye beklemeyin boşuna.Çünkü çıkmaz artık.
  • Hocam bu adamlarin bir halt yiyemeyecegi bu kadar aleniyken sizden tek ricamiz yamayi yillardir bekleyen kimseler icin tamamlamanizdir artik. Bu isi bu noktadan sonra yapacak tek siz varsiniz. Bu oyun ya sizin sayenizde Turkce olacak ya da olmayacak, bu cok acik artik.

• bu konu ibretlik olarak üst sıralarda kalmalı
  • Ulan koskoca Skyrim ve Witcher 3 çevrildi şu oyun hala çevrilemedi bu kadar olmaz
  • Edit.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TanerSaydam -- 20 Kasım 2016; 23:10:28 >
  • 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.