Şimdi Ara

Batman Arkham Origins Türkçe Yama (U-Crew) (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
543
Cevap
14
Favori
40.166
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bu u-crew in yaptığı hiç bir çalışma gerçekten inandırıcı gelmiyor sırf internet ortaminda fenomen olmak amacıyla kurulmuş bir ekip
  • maffay__musty kullanıcısına yanıt
    Ekip lideri egoist gündoğan işte naparsın, girerkende böyleydi çıktık gene böyle. Kafandan yüzde verip milletin duygularıyla oynamayı çok sever. Geçende yazdım bu konuya aynı mesajı, sildirmiş sanki kural dışı mesaj attık arkadaş bu yöneticileride anlamıyorum.

Edit: önce tanerin çevirisini ve video/ss lerini kullanmayı bıraksınlar. Hala adamın ss leri ve videosu duruyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MonacoDoom -- 5 Mart 2016; 10:11:54 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Zaten bu ss ve videolar değiştiğinde inanırım yamanın devam ettiğine...

• Öncelikle bu çeviriyi bekleyen tüm arkadaşlara diyeceğim tek şey;
    Sabırlı olun, kötümser olmayın. Bu yamayı yapan insanlar buna zorunlu değiller, onların şevklerini kırmak, onlara yafta yapıştırmaya çalışmak bu projenin akıbeti için yapacağınız en kötü şey olur. Ha derseniz ki o zaman yapmasınlar niye konu açıyorlar diye, bu işe atılmaları yapmak zorunda olduklarına manasına asla gelmez. Unutmayın ki bu işe tek kuruş para vermediğiniz gibi siz evinizde uyurken bile bu arkadaşlar buna çabalıyor olacak. Uzun lafın kısası, destek olmasanız bile kötümser olup çevirmenlerin şevkini kırmak yamanın sadece sonunu getirir. Öteki türlü en azından çıkma ihtimali var.

@MonacoDoom
    Arkadaşım sana diyeceğim tek şey, burada dedikodu yapıp onu bunu kötüleyene kadar git onlardan daha iyi iş ortaya koy ve "ben bu adamlara muhtaç kalmayın diye alın teri döktüm" de. Yoksa kimsenin senin aklına-fikrine ihtiyacı olduğunu sanmıyorum. Mesala eline aldığın şu anki yamayı bir anca önce çıkart bu sayede taze bir oyunu millet hemen oynayabilsin.

@maffay__musty
    Bu yamayı çok uzun süre bekledin biliyorum. Gönül isterdiki bu yamayı ben tamamlayım ama kısmet. Umudunu yitirme, U-Crew bu yamayı eline alan son ekip olabilir. Onları kaçırmak ya da onlara güvenmemek bu işi dahada kolaylaştırmıyor. Birde onlar açısından bak ki, bu oyunun inanılmaz berbat bir dosyalama yapısı var.
  • Daha dün birader sitenizi başınıza yıkarım dediğin adama abi ayağı çekip yıkama yağlama yapmışsın.

Benim çevirimi kullanamazsınız diye ortalığı ayağı kaldırmıştın ne çabuk unuttun? Geri vites takmanın sebebinide anlat bilelim.

Dedikodu falan yaptığım yok %80 ise kanıtlasınlar özür dileyip mesajımı silerim senin gibide mala çökmem (60 tl faciası)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MonacoDoom -- 5 Mart 2016; 23:08:50 >
  • Tamam doğru söylüyorsun dediklerine bende katılıyorum ama kaç sene geçti kaç el değiştirdi. Kime inanıp güveneceğimizi şaşırdık artık. Size kısa ve net bir şey sorayım.

1. oyun çeviri ye mi inanalım ?
    2. size mi ?
    3. Kaan a mı ?
    4. u crew e mi ?

• bıktım artık herkes çeviriyor çeviriyor ortada icraat yok
  • @LocalizedTR

Bu oyunun satır sayısı Far Cry 4'den çok ve çok dağınık bir sistemi var. Eğer tek dosyaya gömülü bir sistem olsa zaten çevrilirdi şimdiye.
    İnanmana gerek yok, bir ihtimal çıkar diye bekle. Zaten çıkmazsa şimdiden farkı yok.
  • Çıkarmı çıkmazmı bilmem ama en azından şu haliyle verilsin en azından.
  • Daha ne bekliyecez bukadar beklememiz bile fazla zaten yamanın çıkacağıda yok böyle olacağına keşke bu zorlu işe hiç başlamasalardı ozaman.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi LocalizedTR -- 8 Mart 2016; 16:45:07 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: alpalp84

Çıkarmı çıkmazmı bilmem ama en azından şu haliyle verilsin en azından.

50 60 olsa tamamda gerçek yüzdenin yüzde 20 bile olduğunu sanmıyorum.
  • alpalp84 kullanıcısına yanıt
    Meselede orda zaten taner ve kaanın çevirisi + ucrew = %20 bile etmiyor yani 1 bölümü dahi türkçe oynatmaz.

• ben hala umutla bekliyorum
  • biri bi açıklama yapsın artık..
  • Ne zaman cikicak artık abi bu

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • ordaki 80 rakamı yalan az buçuk takip ettiyseniz yüzde 20 olmaığını görürdünüz. Bu yama seneye anca çıkar o da çıkarsa. Yanılmayı kaba tabirle g.t olmayı isterim ama pek yanılacağımı sanmıyorum.
  • Vay arkadaş ne oyunmuş ne yamaymış bildiğin yılan hikayesi. Emeğiniz için teşekkürler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bulkathos -- 22 Mart 2016; 21:01:20 >
  • Çok güzel oyun Teşekkürler elinize sağlık , başarılar.
  • yaklaşık 1.5 aydır %80 mi şimdi bu :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: checkeacht

yaklaşık 1.5 aydır %80 mi şimdi bu :D

hayır 2 senedir yüzde 80.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.