Şimdi Ara

Batman: Arkham Origins (2013) [ANA KONU] (12. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
7 Misafir (1 Mobil) - 6 Masaüstü1 Mobil
5 sn
641
Cevap
4
Favori
63.082
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Oyunun grafikleride muazzam, optimizasyon problemide yok, her oyun böyle olsa keşke...

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • beyler yardım edin quickfire batarang diyor nasıl atılıyor heralde çift atacam hangi tuşa atılıyor bulamadım yardım
  • quote:

Orijinalden alıntı: deadmanku

Oyunu dün bitirdim ek görevlere başlıyorum. takılan mesajı alıntılasın. ilk iki oyun kesinlikle degil.

Arkadaş hangi ara yükledin de yan görevlere gectin.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • HD7850 ekran kartıyla ufak bir test videosu çektim.

Max FPS : 58
    Min FPS : 30
    Average FPS : 44

Sistem imzamdaki masaüstü sistem.

• quote:

Orijinalden alıntı: The Mentalist

quote:

Oyunu dün bitirdim ek görevlere başlıyorum. takılan mesajı alıntılasın. ilk iki oyun kesinlikle degil.

1 tuşuna seri seri bas
  • grafikler harika
  • quote:

Orijinalden alıntı: canberky

beyler yardım edin quickfire batarang diyor nasıl atılıyor heralde çift atacam hangi tuşa atılıyor bulamadım yardım

sagdaki soldaki dugmeye hizlica atiyosun reis 1 ile
  • quote:

Orijinalden alıntı: freedomfighter

surekli ucma muhabbetini bilen var mi ?

bilen yok ?
  • quote:

Havadayken sürekli dalış yapıp yükselerek sürekli uçabilirsin eğer bundan bahsediyorsan.
  • quote:

Orijinalden alıntı: .Colibri.

HD7850 ekran kartıyla ufak bir test videosu çektim.

Max FPS : 58
    Min FPS : 30
    Average FPS : 44

Sistem imzamdaki masaüstü sistem.

hocam bu fpsleri nerden görüyorsunuz programla falan mı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Gamermn -- 28 Ekim 2013; 16:25:07 >
  • PM atılmıştır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: The Mentalist

quote:

bir günde bitti çok uzun değil.hafta sonu tatilinde yedim yani.
  • quote:

Orijinalden alıntı: 2K

quote:

Havadayken sürekli dalış yapıp yükselerek sürekli uçabilirsin eğer bundan bahsediyorsan.

yukselmeyi nasil yapicaz orayi cozemedim atladim biyerden bosluga basili tutuyorum ctrl dalış tuşu heralde ona basınca yere dogru cakılıyo :D
  • Arkadaşlar gamepad nasıl ayarlanıyor bunda bir türlü bulamadın normal gamepad lerle oynayamıyormuyuz bende kontorland markası
  • Ben de ana hikayeyi bitirdim. Yan görevlere fazla takılmadan yaklaşık 10 saatte, %41 iken bitirdim. Daha fazla oynamayı düşünmüyorum yan görevler sarmadı.

Bir Arkham City değil ama kendisini oynatıyor. Boss dövüşlerini sevmedim hep aynı hareketleri yapmak sıktı. Hikaye ve diyaloglar da beni pek etkilemedi.
    Birkaç ufak bugla karşılaştım, 2-3 ara videoda frame düşmeleri oldu, onun haricinde optimizasyon iyi gibi.
    7/10 diyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: wertywertyy

Arkadaşlar gamepad nasıl ayarlanıyor bunda bir türlü bulamadın normal gamepad lerle oynayamıyormuyuz bende kontorland markası

xboxce diye bir program var oradan gamepad'i oyunla uyumlu bir gamepad ile gösterirsen oynayabilirsin.

Bu arada ocak ayına kadar oyunu oynayamacağım deli gibi merak ediyorum nasıl olmuş
  • penguenşn ofisine çıkamıyorum yahu.. takıldım yardım
  • locate black mask yazıyor ama haritada bir yer göstermiyor ne yapmak lazım burada.
  • oyun fullscreen de stuttering sorunu gözüme çarptı , windowed mode da oynuyorum şimdilik , başka bir aksilik gözükmüyor ilk bakış arkham city den pek bir fakı yok işte
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: 2K

quote:

yukselmeyi nasil yapicaz orayi cozemedim atladim biyerden bosluga basili tutuyorum ctrl dalış tuşu heralde ona basınca yere dogru cakılıyo :D

Hocam bir süre dalış yapıp sonra bırakacak yükseleceksin böylece sürekli havada kalabilirsin.
  • 
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.