Şimdi Ara

Batman Arkham Knight Türkçe Yama Çalışması [AnimusProjesi.com] (23. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
674
Cevap
22
Favori
120.255
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
31 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2122232425
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ücretli yama yapmanız sizin emeğinizin hakkı ona hiç bir lafım yok ben 1 kere abone oldum kusura bakmayın ama hiç bir halt faydasını görmedim yamanın durumunu insanlara bildirmek için bile para koparmak adına abonelik sistemi getirmişsiniz para deyince TL de değil DOLAR bir de size söylenecek çok söz var fakat siz her gün bu lafları işittiğiniz için ben söylemiyorum zaten söylenen laflar da sizi bir gram değiştirmiyor o yüzden boşa kelime israfı yapmayayım daha çok. Ac origins in yamasını parasını verip almıştım ama sırf bu çevirileri siz yapıyorsunuz diye oyunu ingilizce bitiririm kendime dil katkısı sağlarım onun haricinde bu saatten sonra 1 kuruş çıkmaz benden size.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi alptunga22 -- 20 Mart 2019; 15:36:8 >
  • bu ekibin kıymetini kimse yama işine cesaret edemeyip piyasa boş kaldığında, kendi dillerinde oyun oynamanın zevkini unuttuklarında anlayacaklar sanırım. bugün oyunların türkçe dilini yok sayarak çıkmasına sebep olan zihniyet de çok farklı değil. umarım saçma sapan yorumlar veya yetersiz gelir yüzünden bu işi bırakmazlar bir gün. zira yama işinin en çok bizim ülkemizde profesyonelleşmesi gerek.
  • Beta hali bile çok güzel yamanın, BAK çok güzel oyunmuş ya iyi ki çevirdiniz, elinize sağlık teşekkürler.
  • Şu an için 2 adet fiyat ile alabilirsiniz. BATMAN AK İÇİN 5$'lık yalnızca ana senaryo yaması. Yada BATMAN AK VE DLC yamasını kapsayan yama için 7$'lık ödeme ile. Yama şu an beta sürümünde. Tam sürüm yayınlandıktan bir süre sonra ücretsiz olarak sitemize ekleyeceğiz.
  • Konu hakkında facebook sayfamız ile iletişime geçerseniz yardımcı olmaya çalışırız.
  • quote:

Orijinalden alıntı: AnimusProjesi

Şu an için 2 adet fiyat ile alabilirsiniz. BATMAN AK İÇİN 5$'lık yalnızca ana senaryo yaması. Yada BATMAN AK VE DLC yamasını kapsayan yama için 7$'lık ödeme ile. Yama şu an beta sürümünde. Tam sürüm yayınlandıktan bir süre sonra ücretsiz olarak sitemize ekleyeceğiz.
    Peki yamaya bütün dlcler dahil mi yoksa bir kaçı mı?
  • Bu beta sürüm dlc'leri de içeriyor mu acaba?
  • Yamayı not defterinde yazdığı şekilde kurdum fakat oyunda devamlı çökme sorunu yaşıyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Batman Ak-beta yamasını kurdum.Menü ve görev yazıları Türkçe oldu ancak konuşma altyazıları ingilizce kaldı.
    Animus ekibinden ricam kurulumu nasıl yapacağımıza dair bir video hazırlaması olacak.
  • quote:

Orijinalden alıntı: karson 47

Batman Ak-beta yamasını kurdum.Menü ve görev yazıları Türkçe oldu ancak konuşma altyazıları ingilizce kaldı.
    Animus ekibinden ricam kurulumu nasıl yapacağımıza dair bir video hazırlaması olacak.
    https://www.youtube.com/watch?v=ReAarokcOw4
  • Tüm seriyi DLC ler ile birlikte 25₺'den indirimli alabiliyorken TR yamanın fiyatı bayağı fazla onun yerine İSMEK'e yazılın 6 ay sonra yamasız oynayın.
  • Oyun hala yarım Rusça yerler çok fazla tam sürümü beklemek en iyisi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yama için teşekkürler ama oyunda hala bazı yerler, yukarıdaki arkadaşın belirttiği gibi Rusça çıkıyor bilginize.
  • 1 haftadır yayın duyuruları geliyor sürekli, yayınla uğraşmak yerine biraz belirtilen eksikleri tamamlasalar bari.
  • quote:

Orijinalden alıntı: FORZAFATHER

1 haftadır yayın duyuruları geliyor sürekli, yayınla uğraşmak yerine biraz belirtilen eksikleri tamamlasalar bari.
    Batman Arkham Yama Testi devam ediyoruz, bu test esnasında Batman Arkham Knight Türkçe Yama Testi Yayını adı altında
    twitch yayınları yapıyoruz aynı zamanda. Bu test aşamasını aksatmıyor ki. Yamaya ulaşamayan kitleler yamanın nasıl test edildiğini görmüş oluyor böylelikle.

Test aşaması bittiğinde belirlenen eksikler yamada tamamlanacak. Lütfen yazmadan önce biraz araştırın veya duyurularımızı dikkatlice takip edin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AnimusProjesi -- 14 Nisan 2019; 17:11:21 >
  • AnimusProjesi kullanıcısına yanıt
    Tamam da 10 yerden takip etmek zorunda değilim ki. Steam üzerinde duyuru geliyor, buraya gelip konuya bakıyorum tek kelam yok, hala Rusça yerlerin olduğu yazılıyor. Buraya açtığınız konunun işlevi yok ise o şekilde bilgilendirin lütfen.
  • 
Sayfa: önceki 2122232425
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.