Şimdi Ara

Batman Arkham Knight Türkçe Yama Çalışması [AnimusProjesi.com] (22. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
674
Cevap
22
Favori
120.269
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
31 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2021222324
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Sitesine girersen çeviri grubunun arkadaşın ne söylemek istediğini daha iyi anlarsın bence başka oyunlarla da ilgili bilgi almak istedin mesela ben div 2 yi merak ediyordum ne demek istiyor anladım siteyi kurcalayınca.
  • freeman1930 kullanıcısına yanıt
    https://animusprojesi.com buyur siteleri burda. Alfa çıkmış alfa v2 çıkaracaklarmış. Bunu açık yazmışlar.
  • Bu mesajımı Animus'a ait başka bir yama konusuna daha yazmıştım oraya pek gelen giden yoktu burada da bulunsun istedim.

---
    Sevgili sayın AnimusProjesi ekibi ve buradaki özellikle AC: Origins DLC yamalarını parasıyla orijinal alıp kullanan arkadaşlar, hep sormak isterim sordum da ama cevap alamadım bir türlü:

AC: Origins'in "DLC 2: The Curse of the Pharaohs" yaması hakkında çok laf edildi online etkileştirme olayı yama kurulumu için ayrı bir yazılım/app. şartı (ACODLC.exe) meselesi vardı ve DLC 2 yamasında bir çok çevirisi eksik kalmış ingilizce cümleler olduğunu söylendi burada ekran görüntüleri paylaşıldı. Şu an diyelim DLC 2 yamasını parasıyla alsak acaba yama sonradan güncellenmiş midir eksik çeviriler düzeltilmiş midir nedir son durum? Ve en önemlisi AnimusProjesi'nin şu videoda anlattığı durum zorunluluk hala devam ediyor mu? (https://www.youtube.com/watch?v=8rpUysnaBhw ) Parasıyla alınan bir yama için bu kadar (video anlatıldığı gibi) zahmete pek gözüm yemiyor da sırf şu yama kurulum işlemleri için bundan sonraki gelecek AnimusProjesi altyazı yama çalışmalarından korkmaya çekinmeye başladım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ravenholm -- 17 Mart 2019; 8:30:5 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Ravenholm

Bu mesajımı Animus'a ait başka bir yama konusuna daha yazmıştım oraya pek gelen giden yoktu burada da bulunsun istedim.

---
    Sevgili sayın AnimusProjesi ekibi ve buradaki özellikle AC: Origins DLC yamalarını parasıyla orijinal alıp kullanan arkadaşlar, hep sormak isterim sordum da ama cevap alamadım bir türlü:

AC: Origins'in "DLC 2: The Curse of the Pharaohs" yaması hakkında çok laf edildi online etkileştirme olayı yama kurulumu için ayrı bir yazılım/app. şartı (ACODLC.exe) meselesi vardı ve DLC 2 yamasında bir çok çevirisi eksik kalmış ingilizce cümleler olduğunu söylendi burada ekran görüntüleri paylaşıldı. Şu an diyelim DLC 2 yamasını parasıyla alsak acaba yama sonradan güncellenmiş midir eksik çeviriler düzeltilmiş midir nedir son durum? Ve en önemlisi AnimusProjesi'nin şu videoda anlattığı durum zorunluluk hala devam ediyor mu? (https://www.youtube.com/watch?v=8rpUysnaBhw ) Parasıyla alınan bir yama için bu kadar (video anlatıldığı gibi) zahmete pek gözüm yemiyor da sırf şu yama kurulum işlemleri için bundan sonraki gelecek AnimusProjesi altyazı yama çalışmalarından korkmaya çekinmeye başladım.
    Merhaba, diğer konuda durumla ilgili bir takipçimiz size gerekli durumu izah ettiği için yazmadık.

Videoda daha öncesinde yamanın ilk koruma sürümünün nasıl kurulacağı anlatılmıştır.

Bir süre sonrasında bu korumalar kaldırıldı, yamayı indirip DLC'lerde (Hangi yama ise ve dosya adı hangisiyse) Assassin's Creed Origins/DLC26 ve DLC30 isimli dosya içerisine atmanız gelen uyarıya evet deyip dosyaları değiştirdiğiniz DLC'ler türkçe olacaktır.

Ayrıca sizemize takip ederseniz S.S.S bölümünde bu konuyla ilgili merak edilen sorularınızı cevapladık.
    https://animusprojesi.com/sss/

Herhangi bir konuyla ilgili bize ulaşmak istiyorsanız, facebook sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

• quote:

Orijinalden alıntı: AnimusProjesi

Merhaba, diğer konuda durumla ilgili bir takipçimiz size gerekli durumu izah ettiği için yazmadık.

Videoda daha öncesinde yamanın ilk koruma sürümünün nasıl kurulacağı anlatılmıştır.

Bir süre sonrasında bu korumalar kaldırıldı, yamayı indirip DLC'lerde (Hangi yama ise ve dosya adı hangisiyse) Assassin's Creed Origins/DLC26 ve DLC30 isimli dosya içerisine atmanız gelen uyarıya evet deyip dosyaları değiştirdiğiniz DLC'ler türkçe olacaktır.

Ayrıca sizemize takip ederseniz S.S.S bölümünde bu konuyla ilgili merak edilen sorularınızı cevapladık.
    https://animusprojesi.com/sss/

Herhangi bir konuyla ilgili bize ulaşmak istiyorsanız, facebook sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Alıntıları Göster
    Bilgi için teşekkürler tamam öyle yaparız anladım. Yani bu zorlama aşırı gereksiz AC: Origins DLC2 The Curse of the Pharaohs "yama kurulumu" işlemlerinden vazgeçildiğine göre o zaman bundan sonraki yama çalışmalarınızla ilgili olarak:

Animus ekibi aman diyeyim benim üst mesajımda paylaştığım (DLC2: The Curse of the Pharaohs "yama kurulum" videonuzdaki) şekil uğraştırıcı kahredici insanı geren korkutan yama kurulumlarını, yama kurulumunda ayrı online olma şartı ayrı bir yazılım/app. (ACODLC.exe) exe şartı vb şeyleri artık bizlere yaşatmayın ne olur. Tamam kopya korumaya yönelik şeyler yapıyorsunuz anlıyorum ama sizler de biliyorsunuz ki her şeye rağmen o yama kurulamıyor uğraştırıyor kahrediyor, oyuna yamaya bir haller hatalar oluyor yama elimizde kalıyor durum adeta "paramızla rezil oluyoruz" olayına dönüyor benim korkum buydu. Neyse işte parasıyla neyim yamamızı alalım güle oynaya kopyala-yapıştır kuralım bitsin gitsin böyle olsun canımız kurban.

---
    EDIT_:
    Benim karşılaştığım eksik yama dosyası sorunu şu an çözüldü arkadaşlar sağolsunlar Animus sitesinden yardım ettiler, artık AC:Origins DLC yama paketi olarak aldığınızda DLC1 The Hidden Ones yanına şu an DLC2 The Curse of the Pharaohs yaması eklenmiş durumda indirebildim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ravenholm -- 19 Mart 2019; 22:0:38 >

• Merhaba,

Karşılıklı yazılan kişiler tartışmaları temizledim. Ekibin sistemi ve işleyişi hakkında elbette ki istediğiniz eleştiriyi yapabilirsiniz fakat lütfen kişisel tartışmalara girmeyiniz.

İyi forumlar.
  • Bu yama ücretli mi olacak? tamamı ne zaman çıkacak acaba tahmini bir gün var mı?
  • yama V2 olarak yayınlandı ama benim üyeliğim iptal olmuş banka bana sormadan kesinti yapılmasını engellemiş aradım düzeltmediler sitenin güvenilir olmadığı söylendi.adamlar benim adıma karar veriyorlar şimdi ben durumda yamaya nasıl alabilirim
  • 
Sayfa: önceki 2021222324
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.