Şimdi Ara

BATMAN: ARKHAM CRISIS | PLAYSTATION 4 (2019)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
25
Cevap
1
Favori
1.190
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • BATMAN: ARKHAM CRISIS | PLAYSTATION 4 (2019)

https://www.psu.com/news/even-more-rumours-emerge-about-the-next-batman-game/

https://www.playstationlifestyle.net/2019/01/29/next-batman-game-leaked-a-rumor-points-to-batman-arkham-crisis-as-rocksteadys-next-project/#/slide/1

Daha evvel Harry Potter oyununu sızdıran ve doğru çıkan tester şimdi sıradaki oyunun Batman: Arkham Crisis olacağını sızdırdı. Bu iddia doğal olarak bomba gibi düştü çünkü daha önce Arkham Origins oyununu geliştiren WB Montreal'ın yeni bir Batman oyunu yaptığı biliniyordu. Bütün konuşulanlar doğru çıkacaksa Mart 2019 da resmi duyuru yapılacak.

Ayrıntıları çevirdim,

quote:

- Batman: Arkham Crisis iki yıldır geliştiriliyor.

- 2019 Ekim/Kasım ayı takvimi arasında çıkacak.

- Yılın oyunu potansiyeline sahip olacak. WB özellikle bunu istiyormuş.

- Ana hikaye Court Of Owls'u (Baykuşlar Divanı) konu alacak. Olaylar Arkham Knight'ın sonrasında, divan'ın Bruce Wayne ve Gotham şehrine saldırmasıyla başlayacak.

- Hikaye 12 Chapter'dan oluşuyor.

- Oyun tamamen açık dünya, gece/gündüz döngüsüne sahip. Harita Grand Theft Auto V'den bir buçuk kat daha büyük.

- Gotham şehri artık tamamen yaşayan bir şehir. Etrafta insanlar, script bazlı hazırlanmış milyonlarca olay olacak.

- Daha detaylı bir yan görev sistemi geliyor. 15 dakikalık kısa görevler yerine her chapter da üç saat uzunluğunda yan görevler olacak.

- Batmobile, BatWing ile yer değişecek. Seyahat veya çatışmalar için kullanacağız.

- Ana senaryo ile alakasız, tamamen yan görevleri ilgilendiren bir Co-Op Modu olacak.

- The Riddler görevlerini kaldırmışlar. Yerine daha zor challange'lar geliyor.

Söylentiler doğru çıkarsa çok fena olacak bu oyun. Court Of Owls hikayesini romanlardan bilenler heyecandan ölüyordur zaten. Yeni detay geldikçe başlığı güncelleyeceğim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dictattor -- 29 Ocak 2019; 21:53:34 >

• Ondan bundan bilmem kaç kat daha büyük harita yapacaklarına oynanışı geliştirsinler, her oyunda robot dansı yapar gibi dövüşüyor Batman. Ayrıca niye açık dünya, bıkmadılar bir türlü, birbirinin aynısı görevler ile açık dünyayı dolduracağım diye uğraşacağına daha çizgisel yapıda, GOW gibi aralara yaratıcı bir, iki yan görev eklediğin hikaye odaklı net bir oyun yap.
  • Ateş olmayan yerden duman çıkmaz. Kesinlikle yeni Batman oyunu geliştiriliyor ama ben 2020 ye sarkar diye düşünüyordum. Umarım denildiği gibi bu yıl çıkar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkham Knight oyununda aradığını bulamayan benim gibiler için sevindirici haber. Arkham Origins çok daha iyi bir oyundu Knigt'dan ama Arkham City'den sonra çıkması şansızlıktı, yine de Boss dövüşleri Knight'dan kat kat daha iyiydi. En azından Boss konusunda çok iyi iş çıkaracaklardır.
  • Arkham Knight serinin en kötüsü ama kötüsü bile oynanır hertürlü, umarım haber doğrudur.

• Heyecan yaptım valla umarım doğrudur.
  • Arkham Knight taş gibi oyundu bence. Herkes Batmobile kısmını eleştirdi ama ben çok eğlenerek oynadım. Çok heyecanlandım ama Joker olmaması çok büyük eksiklik.

• Güzel olur bu stüdyoya güvenim tam. Özellikle normalinden daha karanlık bir Batman atmosferi yaratmaları ve çok sayıda boss koymaları hoşuma gitmişti Arkham Origins'de.

• Büyüleyici

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • vay be batman gelmiş hoş gelmiş
  • Yazılanlar doğruysa fazlası ile önem veriyor belliki WB oyuna, söz konusu yenilikler güzel aktarılırsa oldukça başarılı bir oyun çıkar ortaya, ama herşeye rağmen Arkham City tadını versin yeter benim için.

• Arkham Origins'i yapan ekip büyümediyse tek başına bu açık dünya detaylarının altından 3 yılda kalkması zor.

• Ondan bundan bilmem kaç kat daha büyük harita yapacaklarına oynanışı geliştirsinler, her oyunda robot dansı yapar gibi dövüşüyor Batman. Ayrıca niye açık dünya, bıkmadılar bir türlü, birbirinin aynısı görevler ile açık dünyayı dolduracağım diye uğraşacağına daha çizgisel yapıda, GOW gibi aralara yaratıcı bir, iki yan görev eklediğin hikaye odaklı net bir oyun yap.
  • quote:

Orijinalden alıntı: melkor23

Ondan bundan bilmem kaç kat daha büyük harita yapacaklarına oynanışı geliştirsinler, her oyunda robot dansı yapar gibi dövüşüyor Batman. Ayrıca niye açık dünya, bıkmadılar bir türlü, birbirinin aynısı görevler ile açık dünyayı dolduracağım diye uğraşacağına daha çizgisel yapıda, GOW gibi aralara yaratıcı bir, iki yan görev eklediğin hikaye odaklı net bir oyun yap.
    Kesinlikle katılıyorum. Açık dünyaya ihtiyaç yok bence Batman oyunlarında. Çizgisel yapıda çok daha kaliteli ve dolu bir oyun olabilir. Benim en çok istediğim Bruce Wayne i görelim artık adam akıllı. Bu adamın Batman dışında da bir hayatı var.
  • Serinin en kötüsü Arkham Knight bile piyasadaki oyunların çoğundan çok daha kaliteli bir yapımdı.

Bekleyelim
  • Court of Owls en sevdiğim Batman hikayelerinden biri. Gerçi Scott Snyder New 52 hikayeleri komple güzel. Umarım bu söylenti doğru çıkar. Hikayeyi okuyanlar bilir; Court of Owls'un Nightwing ile de bağlantısı var. İnşallah karakteri bu sefer yan görevlerde harcamazlar. Bu sefer Batfamily karakterlerinin hikayede aktif rol almasını istiyorum/bekliyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ginga Bishounen -- 30 Ocak 2019; 12:25:52 >
  • fasakasa kullanıcısına yanıt
    Abartmayalım bence. Bir Arkham City olmasa da diğer serilerden bariz iyi bir oyundu.
  • Gece/Gündüz döngüsü nasıl olacak acaba? Gündüz vakti Batman dolarak dolaşılmaz Bruce Wayne görevleri olur herhalde.
  • fasakasa kullanıcısına yanıt
    Yuhhh Arkham Knight'ı bu kadar gömmeye gerek yok.

• quote:

Orijinalden alıntı: bozcan

Yuhhh Arkham Knight'ı bu kadar gömmeye gerek yok.
    Bana öyle gelmişti oynarken
  • Arkham Knight'ı bende eleştirmiştim oynarken ama 1-2 ay önce bir kere daha oynadım. 10 numara oyun, açıp bir kere daha bitiresim geldi. Jokerin olmaması ise oyuna mükemmel derecede güzel eklenmiş. Ayrıntılı yazmayayım mükemmel senaryoya sahip. Bence tek kusuru arkham city deki efsanevi boss dövüşlerine sahip olmamasıydı.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.