Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DH Mobil Uygulamasının yeni özelliklerini ilk siz deneyin. Gizle Şimdi Dene
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara

Batman: Arkham City (2012) [ANA KONU]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı
3.275
Cevap
9
Favori
179.435
Tıklama
Konudaki Resimler
Mesaj Tarihine Göre En Beğenilen Son Ekleneneler
Seçimimi Hatırla
Tüm Forumlar >> Oyun >> Pc Oyunları >> FPS/TPS >> Batman: Arkham City (2012) [ANA KONU]
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
      2785 Mesaj
      11 Kasım 2013 18:54:08
      quote:

Orijinalden alıntı: EINZEIN

arkadaşlar arkham cityde buz adamla savaşıyoruz tam öldürücekken oyun hata veriyor ve masaüstüne atıyor sorun nedir?

3 haftadır bende de aynı sorun vardı,yukarıda okuduysan yazmıştım, buz adamı tam indirirken, hooop kilitleniyor makine:) bende sildim oyunu
      |
      |

iPhone x 256 gb silver a1865 + aprilia srv 850 + Peugeot 508 2.2 GT + Nikon d7000
    • Çavuş
      56 Mesaj
      12 Kasım 2013 01:31:45
      quote:

Orijinalden alıntı: Lucifer Roses

nvidia 320.49 driver'ını kurun öyle çözülüyormuş

dostum çok teşekkür ederim sorun bu driveri kurunca düzeldi ve oyunu bitirdim eyv :)
      |
      |

• Binbaşı
      1057 Mesaj
      15 Kasım 2013 17:09:36
      Bilmececi dene adamın kaçırdığı rehineleri kurtarmak için her seferinde belli bir puana ulaşmamız lazım ama bu puanlara ? işaretinin toplanmasıyla mı yoksa [] işaretinin toplanmasıyla mı ulaşılıyor?

• Binbaşı
      1346 Mesaj
      15 Kasım 2013 23:19:35
      quote:

Orijinalden alıntı: Renegade Havoc

Bilmececi dene adamın kaçırdığı rehineleri kurtarmak için her seferinde belli bir puana ulaşmamız lazım ama bu puanlara ? işaretinin toplanmasıyla mı yoksa [] işaretinin toplanmasıyla mı ulaşılıyor?

her 2 sinide yapacaksın soru işaretlerinide [] tarama görevlerinide istenilen puana ulaşınca riddle bilmecesi geliyor zaten
      |
      |

• Yarbay
      5314 Mesaj
      16 Kasım 2013 11:37:49
      bu oyunu orjinal almak istiyorum nerden alabilirim?stoklarda kalmamış çoğu yerde

• Binbaşı
      1057 Mesaj
      16 Kasım 2013 15:17:18
      quote:

Orijinalden alıntı: DeviL's

bu oyunu orjinal almak istiyorum nerden alabilirim?stoklarda kalmamış çoğu yerde

Bu sitede güzel kampanya var 5 dolardan daha az fiyata hepsini alabiliyorsun.

https://www.humblebundle.com
      |
      |

• Onbaşı
      19 Mesaj
      17 Kasım 2013 23:18:11
      Oyunu gamepadla oynayan arkadaşlar oyunun klasöründe Bmgame/Config'in içindeki Defaultinput.ini dosyasını uploadlayabilirlermi.Benim kolda ileri tuşuna basınca geri gidiyor biraz uğraştım iyice karıştırdım karman çorman oldu düzgün oynayabilen biri o dosyayı upload ederse yada özelden falan gönderirse memnun olurum.

• Yarbay
      14719 Mesaj
      17 Kasım 2013 23:22:29
      quote:

Orijinalden alıntı: soulmate61

Oyunu gamepadla oynayan arkadaşlar oyunun klasöründe Bmgame/Config'in içindeki Defaultinput.ini dosyasını uploadlayabilirlermi.Benim kolda ileri tuşuna basınca geri gidiyor biraz uğraştım iyice karıştırdım karman çorman oldu düzgün oynayabilen biri o dosyayı upload ederse yada özelden falan gönderirse memnun olurum.

x360ce emulator ü var onu at .exe nini olduğu yere sonra çalıştır gerekli ayarları yapar
      |
      |

• Onbaşı
      19 Mesaj
      17 Kasım 2013 23:53:02
      İşe yaramıyor denedim.
      |
      |

• Yarbay
      6906 Mesaj
      25 Kasım 2013 19:10:25
      Oyunun senaryosu nerede bitiyor beyler spoiler vermek istemiyorum kimseye.bilgilendirirseniz cok sevinicem cunki originsi oynamaya basladim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Uzaklaştırılmış 25 gün cezanın, 24 gün 22 saat 54 dakika kadarı kaldı.
      25 Kasım 2013 19:46:33
      quote:

Orijinalden alıntı: blackenedd

Oyunun senaryosu nerede bitiyor beyler spoiler vermek istemiyorum kimseye.bilgilendirirseniz cok sevinicem cunki originsi oynamaya basladim.

butonuna al böyle ona göre söyleyim ne kadar kaldığını. Onun dışında bütün oyunun hikayesini soruyorsan o anlatılmaz biraz

Forumu, artık kullanıcılarına olan saygısını kaybettiğinden dolayı bıraktım.
    • Yarbay
      6906 Mesaj
      25 Kasım 2013 20:51:20

joker ölüyor batman onu dısarı cıkardıktan sonra kedi kadın ile iki yüzden esyaları geri alıyoruzz ve batmanle kedi kadın catının tepesinde karsılasıyor.buradan sonra batmanla etrafta geziniyorum

• Uzaklaştırılmış 25 gün cezanın, 24 gün 22 saat 54 dakika kadarı kaldı.
      25 Kasım 2013 20:56:25
      quote:

joker ölüyor batman onu dısarı cıkardıktan sonra kedi kadın ile iki yüzden esyaları geri alıyoruzz ve batmanle kedi kadın catının tepesinde karsılasıyor.buradan sonra batmanla etrafta geziniyorum

Ana hikayeyi bitirmişsin. Oyun yan hikayeleri yapmak veya aylak aylak dolanmak için şehri kapatmıyor.

Forumu, artık kullanıcılarına olan saygısını kaybettiğinden dolayı bıraktım.
    • Yarbay
      6906 Mesaj
      25 Kasım 2013 20:58:43
      quote:

Orijinalden alıntı: pelerinli

quote:

Ana hikayeyi bitirmişsin. Oyun yan hikayeleri yapmak veya aylak aylak dolanmak için şehri kapatmıyor.

sagol kardeş :) diğer oyuna devam ediyim :)
      |
      |

• Binbaşı
      1039 Mesaj
      28 Kasım 2013 20:11:08
      beyler normal hikayeyi bitirdim en sonda jokeri yakalıdm şimdi kedi kadına geçti ben robini kullanmak istiyorum nasıl kullanırım yardımcı olmurmsuunuz ?

• Yarbay
      3777 Mesaj
      28 Kasım 2013 20:54:34
      quote:

Orijinalden alıntı: LordOfTheKings

beyler normal hikayeyi bitirdim en sonda jokeri yakalıdm şimdi kedi kadına geçti ben robini kullanmak istiyorum nasıl kullanırım yardımcı olmurmsuunuz ?

robini kullanmak yok kedi kadının son görevini yapıyorsun robin sadece dlc de var harley dlcsinde normal oyunda robin oynanmıyor.. training mapleri hariç.

"We're criminals, Alfred. We've always been criminals. Nothing's changed."
    • Binbaşı
      1039 Mesaj
      28 Kasım 2013 21:06:35
      quote:

quote:

robini kullanmak yok kedi kadının son görevini yapıyorsun robin sadece dlc de var harley dlcsinde normal oyunda robin oynanmıyor.. training mapleri hariç.

bende arkham city goty var bundada oynanmıyomu ? veya robini kontrol edebileceğim mod varmı ?

• Yarbay
      3777 Mesaj
      28 Kasım 2013 21:11:33
      quote:

quote:

quote:

bende arkham city goty var bundada oynanmıyomu ? veya robini kontrol edebileceğim mod varmı ?

mod yok sadece harley's revenge mi neydi o dlc de belli bir süre robinle oynuyorsun.

• Binbaşı
      1039 Mesaj
      28 Kasım 2013 21:13:30
      quote:

quote:

quote:

quote:

mod yok sadece harley's revenge mi neydi o dlc de belli bir süre robinle oynuyorsun.

anladım. Bende %30 küsür bitmiş olarak gözüküyor ve şuan kedi ile oynuyorum %100 yapan varmı acaba ?

• Yarbay
      3777 Mesaj
      28 Kasım 2013 21:29:40
      quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

anladım. Bende %30 küsür bitmiş olarak gözüküyor ve şuan kedi ile oynuyorum %100 yapan varmı acaba ?

%100 şöyle oluyordu galiba oyundaki tüm görevler tüm riddler trophyleri tüm yan görevler ve tüm madalya haritalarını tamamlayınca
      |
      |

HızlıCevap

Reklamlar
Yeni Abonelik d-smart
SEO
paykasa
modasor
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Tablet sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
1,206
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.