Şimdi Ara

BATMAN:Arkham Asylum (ANA KONU) (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
448
Cevap
2
Favori
25.906
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    http://www.youtube.com/watch?v=zFK0-kfWoKc

burda paket içeriğini gösteren bir video var deli gömleği bile koymuşlar
  • Oyunu birkaç ay bekledikten sonra physics olsa ne olur olmasa ne olur Joker de ps3 exclusive zaten.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Max_Kolesne -- 18 Ağustos 2009; 18:11:29 >
  • Oyun gelmedi hala tahtakale ye
  • Yeni bir video geldi.
    VİDEO
  • İGN İNCELEME NOTU 9.3

Sıralamada

1)mgs-gta
    2)batman

oyuna hala önyargıyla yaklaşanlara duyurulur bütün klasikleri ezdi geçti
  • play as the joker dlc si psn e geldi...

bu oyunu benden başka alacak var mı çok merak ediyorum?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mj 23 -- 22 Ağustos 2009; 15:21:30 >
  • multi olucaktı oyunda ne oldu multiye
  • multi yokmuş ama gerek bile yok ki zaten oynayanlar başından kalkamıyorlar oyun tam bir klasik olmuş...
  • Joker in bedava olmasi iyi oldu
  • Bu jokerde bölge kodu falan sorun olmaz dimi ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: şanışer

Bu jokerde bölge kodu falan sorun olmaz dimi ?
    bedava içeriklerde sorun olmaz diye biliyorum.
  • Oyun süper olmuş çok beğendim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: SeRo-34

Beyler imkanı olan oyunu PC'de de oynasın Fizik desteğinin farkını görün.Gerçekten üst düzey gerçekçilik katıyor. Aslında oyunda biraz daha fazla etkileşim olsaydı o zaman fizik desteği daha süper işlerdi. Ama şu haliyle de ince fakat hoş detaylar sağlıyor fizik. Daha gerçekçi bir oyun oynamak isteyen PC de de denemeli.

Physx On & Off
    [DHTUBE=http://www.youtube.com/watch?v=vINH6Z9kqgI ]

Doğru diyorsun ama bana şu yerdeki gereksiz kağıtlar çook gereksiz geldi. Forumda oyun pc si olan kişilerin ben dahil %80 i ATİ kart kullanıyor. Ati kartlarda Phsyx zor. Çok fps düşmesi olduğu söyleniyor. Ati kendi Phsyx'ini yapana kadar Xbox ve ati kullanıcılarına beklemek düşer.
  • joker hayranlari bu adami izleyin dn buldum ve hepsinin seyrettim adam super yapmis aynen onun gibi
    http://www.youtube.com/user/TheJokerBlogs
  • oynanış süresi ne kadar
  • içinde joker olurda güzel olmazmı ya bu arada oyunda two-face yok galiba
  • Beyler oyun tahtakaleye yada İstanbul'da belirli bir yere geldi mi?Veya ne zaman gelcekmiş haberi olan varsa iyi olur.Saolun
  • Henüz gelmedi belki yarın ellerinde olabilir bekliyorum bende.
  • Saol dostum.Ben dün sordum,bazısı haftabaşı bazısı haftasonu diyor.İnşallah yarın gelirde oynarız.Alan olursa burdan yazarsa seviniriz..
  • quote:

Orijinalden alıntı: ChnGT/GTS

quote:

Orijinalden alıntı: SeRo-34

Beyler imkanı olan oyunu PC'de de oynasın Fizik desteğinin farkını görün.Gerçekten üst düzey gerçekçilik katıyor. Aslında oyunda biraz daha fazla etkileşim olsaydı o zaman fizik desteği daha süper işlerdi. Ama şu haliyle de ince fakat hoş detaylar sağlıyor fizik. Daha gerçekçi bir oyun oynamak isteyen PC de de denemeli.

Physx On & Off
    [DHTUBE=http://www.youtube.com/watch?v=vINH6Z9kqgI ]

Doğru diyorsun ama bana şu yerdeki gereksiz kağıtlar çook gereksiz geldi. Forumda oyun pc si olan kişilerin ben dahil %80 i ATİ kart kullanıyor. Ati kartlarda Phsyx zor. Çok fps düşmesi olduğu söyleniyor. Ati kendi Phsyx'ini yapana kadar Xbox ve ati kullanıcılarına beklemek düşer.

demoyu bitirdim ati kartla, ve physx kapalıydı haliyle.fakat şu videoda gördüm ki gerçekten bu oyunda physx tam olarak oturmuş.önceden gereksiz olduğunu savunurdum, fakat fayansların kırılması hasar gören objeler falan ayrı renk katmış oyuna..şimdi eksikliğini anlıyorum yerlere o kadar batarang atmıştım tepki yoktu.

• 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.