Şimdi Ara

BATMAN:Arkham Asylum (ANA KONU) (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
448
Cevap
2
Favori
25.904
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Multiplayer yok diye biliyorum ben yani co-op falan olabilirde deathmatch yok diye biliyorum.
  • gamers master ın 9.6 sından sonra offical playstation magazine de 9.0 ı yapıştırdı!!! yılın bombası geliyor arkadaşlar

demo da 7 ağustosda psn de

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mj 23 -- 3 Ağustos 2009; 18:13:46 >
  • Süper süper süper harbiden yılın bombası geliyor

Yalnız multi oyunda yok sanırım merlininkazanı yapmış olduğu ön incelemesinde yok diyor.
  • -70 yıllık çizgi roman lisansını satın almışlar. Bu da demek oluyor ki, oyun içinde çizgi romandaki düşmanlara ve hatta Batmannin dostlarına da rastlayacağız. Rakiplerimiz arasında en başta Joker olmak üzere, Penguin, Killer Croc, Harley Quinn, Zsasz, Riddler, Scarecrow, Poison Ivy ve Mr. Frezee gibi Batmannin en azılı rakipleri yer alıyor. Bunlar şimdilik bilinenler, belki yapımcılar çizgi romandaki farklı düşmanları da oyun içine koyabilirler. (Ana sayfa da verilen karakterlerle sınırlı değil tam 15 tane boss olacakmış)

-Ve oyunun hikayesinin yazarı PAUL DİNİ Star Wars: Ewok, Superman: The Animated serisi, The New Batman/Superman Adventures, Batman Beyond gibi baş yapıtlara imza atan Paul Dini oyunun hikayesinin oyuncuları çok şaşırtacağını bioshock kadar derin ve etkileyici olacağını söylemiş.

@şanışer
    Multi yokmuş

Oynanabilir joker sadece ps3 için bu da video (oyun şaka maka cidden yılın bombası olacak araştırdıkça sabırsızlanıyorum şu videoyaya bak yavv)

http://www.gamespot.com/ps3/action/batmanarkhamasylum/video/6211549/batman-arkham-asylum-play-as-the-joker-movie?tag=videos;title;7

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mj 23 -- 3 Ağustos 2009; 20:03:53 >
  • jokersiz batmanı ne yapayım ben.xbox kullanıcıları üzülmeli bence.ps3 ve xboxa sahip olanlar da ps3 versiyonunu alsın.
  • Kratos

komple yok değil var ama sadece ps3 e özel ayrı bir modda biz jokerle oynayabilecez yoksa oyun içinde var.
  • heh iyi o zaman ben tamamen yok sanıyordum
  • güzel oyun çıkınca gidip alıyim
  • Benim anlamadığım PS3'te Joker için ayrı bir senaryolu single player modu mu oluşturulmuş? Yoksa basit mini-oyunlarda mı yönetiyoruz Joker'i?
  • Joker in oynanis videosunu izledim çok eglenceli, resmen aikido yapiyor daha dogrusu bale ve aikido karisimi bir dövüs stili var
  • quote:

Orijinalden alıntı: CellaTurcica

Benim anlamadığım PS3'te Joker için ayrı bir senaryolu single player modu mu oluşturulmuş? Yoksa basit mini-oyunlarda mı yönetiyoruz Joker'i?

Ayrı bir senaryo olacak galiba nasıl Batman'i bir senaryoda yöneteceksek Joker'ide öyle yöneteceğiz sanırım.Umarım öle olur çünkü oyun süresi de daha uzun olur ve farklı mekanlar tabi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Akrepabi

Joker in oynanis videosunu izledim çok eglenceli, resmen aikido yapiyor daha dogrusu bale ve aikido karisimi bir dövüs stili var

• Yeni bir video yayınlandı
    http://www.gametrailers.com/player/53695.html
  • offf video da batman yarasa gibi aşşağı sarkıp adamı pelerininin içine alıp gebertiyor süper geliyor oyun

AWESOME 10/10

gametrailers forumlarını yardırmış oyun

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mj 23 -- 4 Ağustos 2009; 12:32:25 >
  • Videolar süper oyun çok kaliteli olmuş doğrusu.
  • Joker videosuna bayıldım valla.Ps3 e kesin alıcam bu oyunu,preorderı patlatmak lazım.
  • WarnerBros altında mı yapılıyordu oyun? WB u tebrik etmek istiyorum çok kaliteli yapımlar ortaya çıkartıyorlar..Mortal Combat'ı da aldılar..Next Gen in başarılı firmalarından.
  •  BATMAN:Arkham Asylum (ANA KONU)

BATMAN:Arkham Asylum (ANA KONU)

• Tesekkurler SS'ler bu arada Prenses Store ye attıgım pm de batman bu hafta geliyor demişti bilmiyorum ne kadar doğru ?
  • ss ler süper sağol çıkana kadar demoyla idaere ederiz artık

şanışer

çıkış tarihi 28 ağustos nasıl getireceklermiş sallamışlar bence
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.