Şimdi Ara

Batı Ülkelerine Karşı Şüphe Duymaya Başladım (Sığınmacılar)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
149
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • İktidara kızıyoruz 10 milyondan fazla sığınmacıyı (gizli işgalciyi) ülkemize aldı sırf 3-5 kuruş uğruna diye ama ülkemizi mahvedeceğini bile bile Batı ülkeleri Türkiye vatandaşlarını umursamadı bizi hiç düşünmediler kendi ülkelerine almaktansa bize gönderdiler aynı şeyi neden Çin yapmadı Kuzey Kore yapmadı neden onlar bize sığınmacı al diye para vermiyor emin olun Çin dese uygurluları al karşılığında al sana para erdoğan dünden razı zaten yani demek istediğim batı ülkelerine karşı şüphe duymalı mıyız sizce

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi meola147of -- 20 Haziran 2022; 0:2:58 >

• Batıdan değil, Avrupa Birliğinden şüphe et. Bir kaç "eurocrat" tüm avrupa ülkeleri adına karar veriyor. Lizbon antlaşmasından sonra Avrupa Birliğinin hiçbir anlamı kalmadı zaten. Birleşik Krallığın Eu'dan ayrılması çok mantıklı bi hareketti ama kimse anlamadı tabi. Tüm dünyanın iyiliği adına Eu'nun dağılması farz, herkese zarar veriyor.

• yoo onlar melek

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Saydığın ülkelerin sığınmacı problemi mi var, coğrafi olarak yakınlar mı? Daha ne kadar saçmayabilirim diye kafa patlatsan bundan daha saçma şey yazamazdın muhtemelen. Uygurların Çine hiçbir etkisi yok. Kuzey kore ne alaka zaten onu anlamadım ki bu iki ülkede sığınmacı fazla olsaydı bile bu o ülkeler için Avrupa kadar önemli bir konu olmazdı. Avrupa kültürüne, demografik yapısına sahip çıkmaya çalışıyor, sığınmacıları para verirek yollayabileceğimiz bir yer olsa aynısını biz de yaparız.

• Kuzey Kore örneğini şundan dolayı verdim bu sosyalist ülkeler böyle yapmıyor demek için Hani insanlar kızgındır Kuzey Koreye ama adamların bize verdiği bir zarar yok yanlış yerde mi düşman arıyoruz sorusunu sordurmak istedim

Ayrıca madem bu denli yardımseverler mülteci taparlar bize göndermek yerine uçakla alsınlar götürsünler hepsini sırayla eğer masraftan korkuyorlarsa umrumda değil

uygurlular Çin için devasa bir tehdit ışid zihniyetine sahipler isteseler tıpkı Beşar Esadın yaptığını yapıp radikal İslamcıları bize yollarlar barışçı modernist Müslümanları kendi ülkelerinde tutarlardı bunu anlamakta neden zorluk çekiyorsun ben konuda bu denli düşük seviyeli biri olacağını düşünmediğim için cümlelerimi çok kısa yazdım ama neredeyse hiçbirini anlamamışsın

• 4F3 kullanıcısına yanıt

Mükemmel ironi sen böyle dalgaya vurmasan napardım melek olduklarına inanmaya devam ederdim sayende gözlerim açıldı

• Base-Collector kullanıcısına yanıt

Teşekkür ederim

• Türkiye vatandaşı diye bir şey yok. Ya Türk vatandaşı dersin, ya Türkler dersin ya da çok zorlamak istersen Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı dersin. Fransa vatandaşı diyor musun, veya Almanya vatandaşı, veya ABD vatandaşı? Onun gibi yani  

• her devlet kendi çıkarlarını koruyor tr hariç asdasdasdassda

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.