Şimdi Ara

Batgirl | (2022) | Michael Keaton-J.K. Simmons-Leslie Grace-Brendan Fraser(FİLM İPTAL EDİLDİ) (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
125
Cevap
6
Favori
7.124
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: MessiTugi

Söylentilere göre Joss Whedon birkaç ay önce kişisel hayatı hakkında yapılan haberler yüzünden Warner Bros. tarafından Batgirl filminin yönetmenliğinden alınmış.

Haber yalanlandı
  • quote:

2 saniye

Yapma ya alıntılasam mı diye düşünürken geç kaldım
  • Mümkünse bu adamı Wb binasının yakınına bile sokmasınlar.
    Adam resmen şaklaban, başka hiçbir halta yaramıyor
  • Bu film de ciddi ciddi geliyor mu yahu? Derin bilgi sahibi olanlar daha iyi yorumlar elbet ama ben bu Batgirl, Gotham City Sirens, işte ne bileyim Black Adam falan solo filmlerine gerek olmadığını düşünüyorum.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Batgirl | (2022) | Michael Keaton-J.K. Simmons-Leslie Grace-Brendan Fraser(FİLM İPTAL EDİLDİ)

Batgirl | (2022) | Michael Keaton-J.K. Simmons-Leslie Grace-Brendan Fraser(FİLM İPTAL EDİLDİ)

batman da sarmaşık kadın vardı kötü karakter olarak. jane levy o role iyi gider

• Batgirl | (2022) | Michael Keaton-J.K. Simmons-Leslie Grace-Brendan Fraser(FİLM İPTAL EDİLDİ)
  • Yav bu kız X-Men de oynamamışmıydı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Whedon bu projeyi yönetecek mi cidden abi bu adama yönetmenlik vermeyin daha şebeğin teki ya.
  • Bu adamin nasil bir kereste oldugunu marvel anladi, kulagindan tutup gecmisini sevip atti.

Bu dümbelekle dc'ci tayfaya sabir diliyorum.

• Solo animasyon yapılmaz bile Batgirl'e, bana kalırsa en gereksiz karakterler şu supergirl, batgirl gibi çakma olanlar. Hadi Catwoman olsa neyse de.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Joss Whedonun adının geçtiği hiçbir filme gitmem,iyi olmuş postaladiklari

• quote:

Joss Whedon, hikaye bulamadığı gerekçesiyle Batgirl filmini yönetmekten vazgeçti. Film yönetmensiz kaldı.

Joss Whedon: ''Warner Bros ve DC çok destekleyici ortaklar. Gerçekten bir hikayem olmadığını anlamam aylar aldı. Buraya ilk geldiğim zaman beni karşıladıkları için minnettarım. Bana karşı şey olduğumda anlayışlı oldular... uh, başarısız kelimesinin seksi bir karşılığı var mı?''

Sonunda güzel bi haber. Ohh iyi olmuş.
  • quote:

Gerçekten bir hikayem olmadığını anlamam aylar aldı.

• bLackMumbLe kullanıcısına yanıt
  • Batgirl | (2022) | Michael Keaton-J.K. Simmons-Leslie Grace-Brendan Fraser(FİLM İPTAL EDİLDİ)
  • reddit'te okudum bende bugün, link:https://www.reddit.com/r/movies/comments/7zhziu/joss_whedon_exits_batgirl_movie_exclusive/
    yorumlara bakın bomba şeylerle dolu. mesela bu adam karısını mı ne aldatmış bir sürü kadınla, eziğin biri. ayrıca iptal edilmiş Wonder Woman senaryosu varmış, senaryo resmen kadını seks objesine dönüştürüyormuş, göğüslerine olan odak anlatılamazmış o derece, script link'i var yorumlarda.

bu adam hakkında ne kadar sövsem az, JL'yi batırdı ve her düşündüğümde kahroluyorum. WB'nin de suçu az değil fakat bu pozitif bir hamle olmuş.

başarız oldum demenin seksi yolu işte al
    https://imgur.com/gallery/hDsluEc

JL'nin düşman karakterini twitter'da komik göstermeler, sonra batman açılış sahnesini komik çekmek istemeler vs. vs. adam rezilin teki.

• Çok da iyi olmuş çok da güzel olmuş, Justice League filminden sonra bir filmi daha batıracaktı, iyi kurtarmışlar...
  • Filmin yönetmenleri Adil El Arbi ve Bilall Fallah oldu. Hbo Max için yayınlanacak yapım

• Batgirl ü Leslie Grace oynayacak

• J.K Simmons Komiser Gordon olarak rolüne geri döndü

• 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.