Şimdi Ara

Batgirl | (2022) | Michael Keaton-J.K. Simmons-Leslie Grace-Brendan Fraser(FİLM İPTAL EDİLDİ) (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
125
Cevap
6
Favori
7.123
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Maşallah kızımız taş
  • Simdi batgirl izlenir serefsizim. Karsidina da dusman arsk venom cikarcan. Ne bicim gder

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • mgsfanboy kullanıcısına yanıt
    + 1

Ayrıca bir Playboy starına kadın ←(tecrübeli ;))→ demeyi tercih ederim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mr. Cheritto -- 1 Nisan 2017; 19:02:47 >
  • Joss Whedon'ın yönetmesi güzel bir artı. Nightwing filmini de düşününce Batgirl'ün bir yerden giriş yapması lazımdı ama daha ana karakterler yokken Batgirl'ün solo film alması çok doğru değil.

• Kevin Feige: Joss birkaç ay önce beni aradı ve Batgirl filmi hakkında haber verdi. Onun beni arama zorunluluğu olmasa da arayıp bilgi vermesine minnettarım. Bence Joss un Batgirl filmi mükemmel olacak

• Joss Whedon: Batgirl hakkında söylenecek çok şey var. Şuan da onu oynayacak kişiyi seçmedim. Bu aşamada karakteri yaratmaya çalışıyorum. Onun diyaloglarını yazma işindeyim. Daha sonra kimin kadroya katılacağını göreceğiz. Batgirl cast ı için film yıldızı seçmeye karşı değilim. Onlar mükemmel ama bu işi düzgün yapacak birini bulmam lazım ve böyle bir durumda bu seçilecek kişi, büyük bir sorumluluk alacak Batgirl ü oynarken.

• quote:

Orijinalden alıntı: kdr-2015

quote:

Orijinalden alıntı: hasomen

Joker ile Batgirl ün kapışma sahnesi filmde olursa tadından yenmez

Kapışma değil çakışma olacak

O sahneyi ve babasının lunaparktaki sahnelerini koymazlar bence

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • dwdark D kullanıcısına yanıt
    Böyle şaka yapılmaz, ayıp. Bu nasıl bir saçmalıktır ya? Yüzlerce güzel kadın oyuncu dolu, bunu mu seçiyorsunuz

• Emma Stone olmasın da hiç yakışmaz yani şu role aslında bir çok role yakışmıyor zaten kendisi

• Lionel Fusco kullanıcısına yanıt
    Söylenti sadece Joss bunu seçmez

• Offf şaka maka ama o playboy hatununu oynatsalar izlenir. Zaten hikaye mikaye cacık olacak bare gözümüz gönlümüz senlensin diye izleriz.

• Joss Whedon: Batgirl filmini aldığımdan beri, genç bir bayan nasıl olur da pelerin giymeye başlayabilir diye düşünmekten takıntılı oldum. Yani, onun hayatında aldığı hasar nerede? Ailesi sokakta öldürülmedi. Bir çocukluk travması yaşamadan nasıl oldu da bu hayatı yaşamayı seçti? Ya da bu hayatı seçmesi için ne gibi şeyler yaşadı, bu gibi şeyleri sürekli düşünmeyi bırakamıyorum.
    The Hollywood Reporter a Batgirl filmini almasını Dc ye geçmesinin nedeni olarak söylemiş bunları

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hasomen -- 21 Nisan 2017; 1:26:44 >
  • Wonder Woman gösteriminde Deborah Snyder bir sonraki kadın süper kahraman filminin Batgirl olacağını, Zack Snyder ise WW 2 nin hazırlık aşamasında olduğunu söyledi

• The Hollywood Reporter, Batgirl ve Justice League Dark filmlerinin WB nin şuan ki odaklandığı yapımlar olduğunu ve pre production çalışmalarının yakın bir zamanda başlanacağını söyledi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hasomen -- 7 Haziran 2017; 19:21:54 >
  • Burnuma Catwoman faciası kokusu geliyor. Sadece vücut üzerinden prim yapılacak bir film gibi. Eğer vücut arıyorsanız arkadaşlar nereye bakmanız gerekiyor biliyorsunuz benim midem bulanıyor artık Suicide Squad'da Margot Robie bunda kim!?
  • İkinci bir Catwoman faciası yaşanmaz sanırım ya. Harley Quinn karakter olarak o tarafa çekilmeye müsait bir karakter ama Batgirl'de öyle bir şey yaparlarsa kan çıkar. Tabi daha geçen Killing Joke'ta Batman ile seviştirdiler orası da ayrı konu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Centaurus A

Burnuma Catwoman faciası kokusu geliyor. Sadece vücut üzerinden prim yapılacak bir film gibi. Eğer vücut arıyorsanız arkadaşlar nereye bakmanız gerekiyor biliyorsunuz benim midem bulanıyor artık Suicide Squad'da Margot Robie bunda kim!?

Batgirl ile Harley bir değil hocam. Harley ilgi çekmek yapılan için ucuz yollu bir karakter ama Batgirl öyle değil daha derin bir karakter.
  • Söylentilere göre Katherine Langford, Elle Fanning, Jane Levy ve Margaret Qualley Batgirl olmaya en yakın isimler. Şuan için ise Katherine Langford diğer isimlerden bir adım önde

• c'mon joss

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.