Şimdi Ara

Batgirl | (2022) | Michael Keaton-J.K. Simmons-Leslie Grace-Brendan Fraser(FİLM İPTAL EDİLDİ) (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
125
Cevap
6
Favori
7.124
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: hasomen

Söylentilere göre Katherine Langford, Elle Fanning, Jane Levy ve Margaret Qualley Batgirl olmaya en yakın isimler. Şuan için ise Katherine Langford diğer isimlerden bir adım önde

Langford popülerken ekmeğini yemek isteyebilirler ama role ne kadar uygundur o tartışılır
  • Saçma kurgularla dolacak bir film olur en fazla diye tahmin ediyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yine en iysi Jane Levy hele Bella Thorne falan nedir ya Disney Channel mı burası

• Naomi Scott olmalı bencede. Power Rangers'ta çok iyi iş çıkarmıştı Elle Fanning olmasın. Live by Night'da kendisini beğenmedim zaten.
  • elle faning den olsa olsa supergirl olur herhalde o sarı saçlarla.
  • Adaylar ciddi ciddi bunlar ise çekilmesin Batgirl filmi falan
  • Wonder woman dan sonra bu filmi de listeme aldım

• quote:

Orijinalden alıntı: zeqqqqq

Adaylar ciddi ciddi bunlar ise çekilmesin Batgirl filmi falan

Yav hehe.

Gal Gadot'a da bundan nasıl WW olur diyorlardı.
  • Valla 3. resimde ortadaki hatun ile sağdakine bittim Batgirl olacaksa illa onlardan biri olsun
  • Naomi Scott olmalı. Diğerleri kabul edilemez.

• Filmin adı Arapbacı olsa Naomi Scott önerisini kabul edebilirdim

• quote:

Orijinalden alıntı: bLackMumbLe

quote:

Orijinalden alıntı: dwdark

Batgirl rolü için The 100 dizisinde oynayan Lindsey Morgan'nin adı geçiyor.

Batgirl | (2022) | Michael Keaton-J.K. Simmons-Leslie Grace-Brendan Fraser(FİLM İPTAL EDİLDİ)

Batgirl | (2022) | Michael Keaton-J.K. Simmons-Leslie Grace-Brendan Fraser(FİLM İPTAL EDİLDİ)

Warner Bros bir an önce DC evrenini sonlandırmalı çünkü işin altından kalkamıyor, kalkamadığı gibi bir de güzelim karakterlerin resmen içine ediyor. Haklarını da FOX'a falan satsın da adam akıllı bir şeyler görelim. Böyle plansız programsız iş yürümez. Adamlar kahvede oturur gibi oturup hadi şunun da filmini yapak falan diyorlar heralde.

Senin amiral gemin olan filmde 7 ana karakter var. Nedir bunlar? Superman, Batman, Wonder Woman, Flash, Green Lantern, Aquaman, Cyborg. Ve 2013'de başlayan evrende (temelleri 2010'da atıldı) sadece Superman'in solo filmi var Hadi Wonder Woman Justice League'den önce çıkacak, Batman'in hikayesi de zaten biliniyor. Nerde lan diğer 4'ü? Ha pardon Green Lantern hak getire zaten nerde lan diğer 3'ü?

Sen daha ana karakterlerine film çekmekten acizsin neyine senin Batgirl? Sen daha Flash'a yönetmen bulamıyorsun neyine senin Gotham City Sirens?

Temelleri 2010'da atılmış bir evrende 6 yılda sen nasıl sadece 3 film çıkarırsın? (1 tanesine film demeye bin şahit gerek tam bir ucube) İşte bunlar hep plansızlık. Bu evren bi daha düzelmez inanılmaz bir şekilde sadece 3 filmde içine etmeyi başardılar. En iyisi sonlandırılıp satılması, WB bugün DC'nin haklarını satıyoruz diye açıklama yapsın film şirketleri akın ederler. En başta da FOX yazık lan onlar da yıllardır X-Men'in etrafında dönüp duruyolar.

• quote:

Orijinalden alıntı: MessiTugi

Birds of Prey temeli atılabilir mi

• Black Canary olacak gibi

• Neyi istiyorsa verin bu kadına aga yav. Can kurban buna.
  • quote:

Orijinalden alıntı: MessiTugi

Katheryn Winnick önümüzdeki hafta SDCC 2017'ye katılacak ve yeni bir projenin duyurusunu yapacak.

Yalnız trollüyorsa yatacak yeri yok.

• Harbi ters köşe yaptı kadın
  • Cast rezalet. Bebe bunlar hep.
    Edit:
    Saldıran olursa diye söyleyeyim: başrol adayı olduklarını biliyorum. Henüz kimsenin seçilmediğinin farkındayım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Spider-Man -- 17 Temmuz 2017; 22:56:52 >
  • JL'den de alsaydınız da film çorba olmasaydı.
  • Kardeşim sen bunu da 2020 sonrasına bi ertele bakalım.

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.