Şimdi Ara

Bates Motel (2013-2017) (35. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.134
Cevap
22
Favori
35.260
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3334353637
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Double Penetration

quote:

Orijinalden alıntı: ferrotello

quote:

Orijinalden alıntı: Double Penetration

quote:

Bir de ilk sayfayı okudum da bana bu dizinin hangi film uyarlaması olduğunu ya da hangi filmlerden esinlendiğini söyleyebilir misiniz?

Biri ensest olayı falan yazmış filmde olduğu için demiş ama sonraki sayfalara başka spoiler yememek için bakmadım.

Psycho (1960)

İzlemek lazım mı bunu diziyi izlemeden?

Ben izlemedim. Dizi filmden esinlenilmiş şöyleki Filmdeki baş karakterin çocukluğu ve annesiyle olan ilişkisi anlatılıyor. Çok gerekli değil hatta izlemezsen daha iyi olur bir nevi geleceğini bilmemiş olursun çocuğun.

O zaman ben de izlemeyeyim filmi, böyle daha iyi olur dediğiniz gibi.
  • batesmotelpro diye gelenler +1

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 3. bölümü izledim, yine güzel bir bölümdü, Norman üzerine bir bölümdü.

Bizim psiko abisini öldürmeye çalıştığını bile hatırlamadı, sonundaki o Çinli kızı görmesi de gerçek de olabilir halüsinasyon da olabilir ama gerçek olmasını bekliyorum.

Bir de babasını kesin bu velet öldürmüştür gibi geldi bu bölümü izleyince, bakalım.
  • quote:

3. bölümü izledim, yine güzel bir bölümdü, Norman üzerine bir bölümdü.

Bizim psiko abisini öldürmeye çalıştığını bile hatırlamadı, sonundaki o Çinli kızı görmesi de gerçek de olabilir halüsinasyon da olabilir ama gerçek olmasını bekliyorum.

Bir de babasını kesin bu velet öldürmüştür gibi geldi bu bölümü izleyince, bakalım.

6. bölümü izledim, vay be haklı çıkmışım. Gayet güzel bir bölümdü.

Dylan'ın da neler yapabileceğini gördük, gayet esaslı bir karakter. Norman'ın da babasını nasıl öldürdüğünü gördük, çocuk annesine birisi zarar verince resmen farklı bir boyuta geçiyor.
  • Ve sezon da bitti.

Bu ne biçim sezon finali derken, sondaki olay az da olsa şaşırtmayı başardı.

Romero herhalde kasabadaki nadir sağlam adamlardan, o fuhuş yaptıran adama yaptıklarıyla gayet esaslı olduğunu gösterdi ki, Norma'yı bile şaşırttı.
    Norman hocasının evinde annesinin halüsinasyon görünce ve annesi ne yapman gerektiğini biliyorsun deyince, kesin hocasını öldürecek dedim, sonunda da öldürdüğünü gördük,

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi maicole -- 16 Temmuz 2013; 0:10:04 >
  • quote:

Ve sezon da bitti.

Bu ne biçim sezon finali derken, sondaki olay az da olsa şaşırtmayı başardı.

Romero herhalde kasabadaki nadir sağlam adamlardan, o fuhuş yaptıran adama yaptıklarıyla gayet esaslı olduğunu gösterdi ki, Norma'yı bile şaşırttı.
    Norman hocasının evinde annesinin halüsinasyon görünce ve annesi ne yapman gerektiğini biliyorsun deyince, kesin hocasını öldürecek dedim, sonunda da öldürdüğünü gördük,

Aynen hocam normal bölüm gibi ilerlemişti sezon finali

• İzlemesem daha iyi.
  • yeni sezona çok var.önerebileceğiniz bir dizi var mı?
  • Gerilim dizisi olarak cok basarili bence 2.sezonu bekliyorum

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tyler Posey

yeni sezona çok var.önerebileceğiniz bir dizi var mı?

arrow dizisini izle mükemmeldir
    yada eskilerden x files izle
    yada diğer bi seçenek hannibal kesmeli biçmeli
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tyler Posey

yeni sezona çok var.önerebileceğiniz bir dizi var mı?

True blood ve nikitaya bakmani oneriyorum.

• öneriler için teşekkürler.
  • 1.sezonu yarım bırakmıştım şimdi son 5 bölümü izleyeceğim.Umarım çok şey unutmamışımdır.2 ay civarı oldu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bora T.

1.sezonu yarım bırakmıştım şimdi son 5 bölümü izleyeceğim.Umarım çok şey unutmamışımdır.2 ay civarı oldu.

Çok farklı şeyler olmuyor hocam hatırlarsın hemen
  • Da Vinci Demons'tan sonra Bates Motel de bitti. Son 20 günü iki diziyle kapattım. Bates Motel'i çok sevdim, gayet güzel yapmışlar. Yeni bölümleri Şubat 2014'müş.
  • Eylül'de başlasaydı iyiydi, bu diziyi bende sevdim.
  • Az kaldı beyler az
  • Özledim yahu çıksın artık. 1-Sherlock 2-bu en kısa zamanda çıkacak çok heyecanlıyım
  • quote:

Orijinalden alıntı: _Marvel_

• 
Sayfa: önceki 3334353637
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.