Şimdi Ara

Bates Motel (2013-2017) (33. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.134
Cevap
22
Favori
35.260
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3132333435
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • İlk 5 bölümü izledim çok iyi... İzlemeye devam

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 4. bölümdeyim, ama başrolde ki madır madır diye dolaşan 1960lardan kalma liseli şizofrenik bebeye çok pis uyuz oldum
  • quote:

Orijinalden alıntı: Whiskey In The Jar

4. bölümdeyim, ama başrolde ki madır madır diye dolaşan 1960lardan kalma liseli şizofrenik bebeye çok pis uyuz oldum

• Başlayayım lı la ?

• Başla tabi.
  • quote:

4. bölümdeyim, ama başrolde ki madır madır diye dolaşan 1960lardan kalma liseli şizofrenik bebeye çok pis uyuz oldum

zaten konu sizofrenik oluşu..sen bosverde vera farmiga nasıldı onu anlat.. :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: reko

quote:

zaten konu sizofrenik oluşu..sen bosverde vera farmiga nasıldı onu anlat.. :)

• 1.bölümü izliyorum Norman Bates adamım oldu şimdiden

Anasına kıl oldum.

Bu Norman anasından mı hoşlanıyor yoksa ben mi yanlış anladım ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Charlotte McKinney -- 31 Mayıs 2013; 17:07:35 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Rhaegar Targaryen

1.bölümü izliyorum Norman Bates adamım oldu şimdiden

Anasına kıl oldum.

Bu Norman anasından mı hoşlanıyor yoksa ben mi yanlış anladım ?

orjinal piskoda annesine karşı saplantısı vardı bu dizide ileriki bölümlerde anlarsın...
  • dün başladım diziye 5. bölüme geldim bugün.Çok akıcı bir dizi hemen bölüm bitiyor.Her sahnede Norma yı gösterseler izlerim,diger genç kızları begenmedim
  • Bugün bitirdim.Mükemmel bir dizi.Dexter a çok benzetiyorum ve onun kadar iyi bir dizi.
  • BURAYAAAAA doluşalım :)
  • Norma'yı özleyenler

Up in the Air (2009) sinema filmini izleyebilir.
  • Süper .
  • Ben son bölüm bitti diye bates motel levhasını görünce kapatmıştım..Acelem vardı birazda..

Şimdi izledim son kısmı..

Şimdi sezon finali oldu benim için.
  • 7. bölümü yeni bittirdim
    bence emma bıredliyi döver güzellikte burun hortumunu yediğim
  • norma ablayı izleyen yok sanırım.. yeni seonun 2014 nisan ayında gelecegi söyleniyor...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi reko -- 22 Haziran 2013; 11:01:08 >
  • quote:

norma ablayı izleyen yok sanırım.. yeni seonun 2014 nisan ayında gelecegi söyleniyor...

Çok uzun değil mi ya 1 sene resmen
  • quote:

Orijinalden alıntı: J.J.93

quote:

norma ablayı izleyen yok sanırım.. yeni seonun 2014 nisan ayında gelecegi söyleniyor...

Çok uzun değil mi ya 1 sene resmen

2014 kesinde ayı belli değil kanal ocak şubat derse belki mne alınabilir ama sanmıyorum yapımcı 2014 de ok ama ayı belli degil demiş ayrıca yeni sezonda ana tema normanın pisko özellikleri yani daha fazla cinayet

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Norma'yı oynayan kadının kardeşi de benzer türdeki American Horror Story'de, bunlar abla kardeş arıza herhalde.
  • 
Sayfa: önceki 3132333435
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.