Şimdi Ara

Bates Motel (2013-2017) (3. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.134
Cevap
22
Favori
35.260
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • İlk bölümü akşam izleyeceğim. Dizi yokluğunda kaliteli birşey izleyeceğiz gibi.
  • biraz önce izledim ilk bölümü. bana göre de sağlam bir giriş oldu, devam ederim diziye.
  • quote:

Orijinalden alıntı: smyrna

quote:

Orijinalden alıntı: unpop

quote:

Hakikaten çok iyi bir giriş yapıldı. Henüz ilk bölümden dizide ensest olayların izleyiciye aktarılacağını gördük.

Öldürülen adamı denize attılar, fakat ileride baş ağrıtabilir. Polislerin cesedi görmemesi büyük şans.
    Norman Bates'in annesini ne kadar çok sevdiğini de gösterdiler. Filmde ölüsünü mü ne saklıyordu galiba. O derece seviyor.
    Türlü türlü psikopatlıklar bekliyorum bakalım.

Vera Farmiga'nın oyunculuğu da şahane.

Spoiler icine almadan gene spoiler vermissin.

Spoiler konusuna dikkat ederim. Bölüm ile ilgili konular spoiler içine alındı. Kalan kısım spoiler durumunu gerektirmiyor.

quote:

Henüz ilk bölümden dizide ensest olayların izleyiciye aktarılacağını gördük

spoiler'in kralı, daha ne olsun ? Diziyi izlemeden ne aktarılacagını sayenizde ogrenmiş olduk, surprizi kaldı mı ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi unpop -- 19 Mart 2013; 17:34:05 >
  • Yorumlar iyi, pysco gibi bir filmden nasil dizi yapılmış merak ettim. Akşama izlememek olmaz dimi? Aaa.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Mesaj iki kere gitmiş. Silinebilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Not Today! -- 19 Mart 2013; 18:44:33 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Hakikaten çok iyi bir giriş yapıldı. Henüz ilk bölümden dizide ensest olayların izleyiciye aktarılacağını gördük.

Öldürülen adamı denize attılar, fakat ileride baş ağrıtabilir. Polislerin cesedi görmemesi büyük şans.
    Norman Bates'in annesini ne kadar çok sevdiğini de gösterdiler. Filmde ölüsünü mü ne saklıyordu galiba. O derece seviyor.
    Türlü türlü psikopatlıklar bekliyorum bakalım.

Vera Farmiga'nın oyunculuğu da şahane.

İlk bölümden verilen o mesajlar Norman karakterini bilmeyenler için bir ipucu olması niteliğinde diye düşünüyorum.
    Ayrıca bölümün başında annesini odasında görüşü Psycho filminde olan bir şeydi, belki onu hatırlatmak amacıyla da koyulmuştur o sahne.
  • İlk bölümü izledim ben de. Çok iyiydi gerçekten. Beklentimi karşıladı.
  • ilk bölümü izledim izlediğime değdi büyük potansiyel var bence bu arada lütfen filmlerini izleyenler spoiler vermesin filmden
  • norman fiziki olarak aynı bana benziyor.ikizim gibi gerildim bir an
  • Psycho filmini izlememiş biri olarak ilk bölümü beğendim. Diziden sonra filmi de izlerim. Bu arada Richard Alpert reyizi de özlemişim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mob Associate -- 19 Mart 2013; 19:18:33 >
  • gerilim türünde yeni bir dizi olması çok güzel.umarım başladığı gibi kaliteli devam eder.ilk bölümden gerilim ve heyecan vardı
  • Dizi internet üzerinden en çok izlenen yapım olmuş. (3 milyon)
    Ertesi gün yani prömiyer gününde ise 4.6 milyon izleyici rakamına ulaşmış. A&E'nin en çok izlenen dizisi ortalama 4.1 milyon rakamına sahip.

Kanal başkanı "ilk bölüm izleyici rakamlarından mutluyuz ve yeni kitleler çekmeye devam edeceğiz." diye konuşmuş.

http://www.aetv.com/news/bates-motel-opens-for-business-with-4.6-million-viewers-17224480
  • 2. bölümü iple çekiyorum.o değilde forumda ilgi çok az gibi geldi bana.bölümler ilerdikçe izleyici sayısı artacaktır mutlaka
  • Cok iyi
  • listede
  • şimdi filmi izledim dizi biraz farklı ilerleyecek gibi.sonuçta şuanı zaman alarak ilerliyor
  • Hiç fena bir başlangıç olmadı .HD versiyonunu bulamadım neyse dizi tutuldukça versiyonları da artar herhalde .
  • Takip
  • quote:

Orijinalden alıntı: Vipracing

Hiç fena bir başlangıç olmadı .HD versiyonunu bulamadım neyse dizi tutuldukça versiyonları da artar herhalde .

Dizi-mag'de var hd versiyonu.Bende şimdi izleyeceğim.
  • Ok teşekkürler & iyi seyirler
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.