Şimdi Ara

Bates Motel (2013-2017) (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.134
Cevap
22
Favori
35.257
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • vikingleri izledim şimdide bunu indirecem millet sınav stresinden ölecek ben rahatlıktan
  • quote:

Orijinalden alıntı: DXM06

torrentten indirdim altyazısız izledim. ingilizcesi basit ve anlaşılır sorun olmadı.

bu dizi fena tutar

50 dakika boyunca gizem korku ve gerilimi hissettirdi
    oyunculuklar gerçekten iyi

ilk bölümü izleyin hak vereceksiniz.

bozmazsa dizi fena tutar

Güzel güzel. Beklentim yüksekti benim zaten.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • valla ben çok beğendim tadı damağımda kaldı haftayı iple çekiyorum
  • Önce In The Flesh şimdi bu.İkisi de bugün.
  • Hemen ekliyorum

American Horror S. yoklugunda çok iyi gider.
  • Başlamayı düşünüyorum bende, önce Psycho 2-3'ü izlemem lazım ve tabi sınavı da atlatmak lazım arada.
  • quote:

valla ben çok beğendim tadı damağımda kaldı haftayı iple çekiyorum

Psycho filmini izlemeye gerek var mı?Veya sen izlemiş miydin?
  • Vera Farmiga oynuyor, heyt be.
  • quote:

Orijinalden alıntı: the psikopat

quote:

siyah beyaz olanı izlemedim 2 ve 3 ü izledim ama pek hatırlamıyorum

bu dizi bittikten sonra filmleri patlatmak lazım arkasından
  • quote:

quote:

Film çok iyidir. Hitchcock üstadın bütün filmlerini tavsiye ederim. Hepsi zamanına göre efsane filmlerdir. Adamın bir filmini izledin mi diğer filmlerini araştırmaya başlıyorsun zaten. Özellikle, Pscho, Vertigo, North by northwest, rear window, trendeki yabancı en sevdiğim filmleri. Dizi nasıl olacak bakalm vera ablamız varsa bir şans vermek lazım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sen Aydınlatırsın Geceyi -- 18 Mart 2013; 14:04:27 >
  • Gerilim dedin mi akla Hitchcock gelir. Zamanının çok ötesinde bir yönetmen.
  • quote:

quote:

1960 yılında çekilmiş Psycho filmini önce izlesen daha iyi gibi. Dizi, filmin öncesini anlatacağından dolayı en azından konuya ve karakterlere aşina olursunuz.

Ya da bilemedim şimdi. Bu satırları yazdım ama kararsız kalmış durumdayım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi smyrna -- 18 Mart 2013; 15:05:29 >
  • her ne kadar prequel de olsa sonuçta ipodu olan bir norman bates var karşımızda biraz modern uyarlama dizi o yüzden ben izlememeyi tercih ediyorum filmi
    daha sonra izlerim. böyle daha gizemli oluyor
  • Psycho'yu izleyin beyler. 1960'taki ilk filmi izleseniz yeterli.
  • 1x1 Zamunda'ya gelmiş. Bu gece indiricem bakalım. Umutluyum bu diziden.
  • Bu arada altyazı bekleyen varsa altyazı da çıktı.

Vakit kalmadı bana izleyecek, yarına bırakıyorum. Uykulu uykulu geçiştirmek istemiyorum diziyi.
  • İzlerim bir ara vikings bitsinde bir.
  • Tamda bu hafta Psycho'yu izlemiştim zaten. Yukarıda beklemem gerektiğini söyledim sınavdan ötürü ama dayanamadım izleyiverdim.
    Sezon 1 bölüm 1 hakkında:

Çok hızlı bir giriş yapılmış, galiba Psycho'yu izlemeyenler için karakterin genel profilinin nasıl olacağını göstermeye çalışmışlar. Ev içi ayrıntılar güzel aktarılmış fakat otelin danışma kısmı orijinalde çıkıntılı değil, diğer odalarla aynı hizada, ona da dikkat edilmeliydi bence. Zamanın günümüze uyarlanması iyi olmuş ancak ileride suyunu çıkarmazlar umarım. Dizi bana kalırsa en fazla 4 sezon sürer. Diğer bölümlerde yavaş ilerlerse izleyiciler sıkılır dizi yayından kaldırılır, hızlı ilerlerse 10 yıl geçiverir, dizi biter.
    Bölümü izleyince anlıyoruz ki daha önceki afişler diğer bölümler hakkında önemli ipuçları veriyor; öldürdükleri adamın cesedinin su yüzüne çıkması, kronik hastalıklı kızın oğlanla ilişkisi gibi.
    Bölümün sonunda görünen şey ise bence sonradan eklenmiş ara sıra geçmişe dönderecek otelin bir odasında yaşanmış uyuşturucu olayı, senaryoyu bu şekilde uzatacaklardır.
    Son bir şey daha, ben yazılsam yeni bir okula yanıma okulun çakalları gelir adamın yanına hep kızlar geldi, tabi ilerde o çak tayva oğlana iş açacak gibiler ama göreceğiz Norman öldürmeyi mi seçecek Meriç olmayı mı.
  • Hakikaten çok iyi bir giriş yapıldı. Henüz ilk bölümden dizide ensest olayların izleyiciye aktarılacağını gördük.

Öldürülen adamı denize attılar, fakat ileride baş ağrıtabilir. Polislerin cesedi görmemesi büyük şans.
    Norman Bates'in annesini ne kadar çok sevdiğini de gösterdiler. Filmde ölüsünü mü ne saklıyordu galiba. O derece seviyor.
    Türlü türlü psikopatlıklar bekliyorum bakalım.

Vera Farmiga'nın oyunculuğu da şahane.
  • quote:

Orijinalden alıntı: smyrna

Hakikaten çok iyi bir giriş yapıldı. Henüz ilk bölümden dizide ensest olayların izleyiciye aktarılacağını gördük.

Öldürülen adamı denize attılar, fakat ileride baş ağrıtabilir. Polislerin cesedi görmemesi büyük şans.
    Norman Bates'in annesini ne kadar çok sevdiğini de gösterdiler. Filmde ölüsünü mü ne saklıyordu galiba. O derece seviyor.
    Türlü türlü psikopatlıklar bekliyorum bakalım.

Vera Farmiga'nın oyunculuğu da şahane.

Spoiler icine almadan gene spoiler vermissin.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.