Şimdi Ara

Bates Motel (2013-2017)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.134
Cevap
22
Favori
35.260
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Bates Motel (2013-2017)

Alfred Hithcock'un başyapıtı olarak sinema tarihinin klasikleri arasına giren Psycho bir TV dizisi haline geliyor. A&E adlı TV kanalının yeni projesi, Anthony Perkins'in canlandırdığı ve ilk kez 1960 yılında beyazperde görünen, daha sonraları devam filmlerinde de karşımıza çıkan Norman Bates'in çocukluk ve ergenlik dönemini işleyecek.

Dizi; Norman Bates'in annesi Norma ile olan ilişkisinin kurulma yıllarını ve paylaştıkları dünyayı anlatıyor. Bates Motel'de kocasının trajik ölümünden sonra yeni bir başlangıç yapmak isteyen Norma Bates, White Pine Bay'de bir motel satın alır. Norma ve Norman yeni evlerine yerleştikten sonra, kasabanın hiç de göründüğü gibi olmadığını fark ederler. Kasabalılar da onlarla sırlarını paylaşmamaya kararlıdır. Ama Bates'ler hayatta kalmak ve kendi sırlarını korumak için her şeyi yapacaktır. Hikâyede gelişecek pek çok olay, sinema dünyasının en kült manyaklarından Norman'ın doğmasına sebep olacaktır.

Proje, Lost'un yapımcılarından Carlton Cuse ve Kerry Ehrin isimlerinin yapımcılığında hazırlanacak.
    Pscyho filmine dayalı olarak Twelve and Holding'in yazarı Anthony Cipriano tarafından pilot bölüm senaryosu kaleme alınacak.

İlk sezonu 10 bölümden oluşacak Bates Motel, 18 Mart'ta ekranlara geliyor.

http://www.imdb.com/title/tt2188671/
    http://www.facebook.com/BatesMotelTurkiye

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi smyrna -- 28 Mayıs 2017; 7:11:46 >
  • Hep merak etmısımdır aslında Norman'ın gemısını, neler oldugunu, super olur boyle bır dızının bır an once yayınlanması.. Norman'ın fılmın sonundaki o bakısı canlandı gözumde bır an şunları yazarken
  • Çekimlerden birkaç fotoğraf...

Bates Motel (2013-2017) Bates Motel (2013-2017) Bates Motel (2013-2017)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi smyrna -- 15 Aralık 2012; 14:02:26 >
  • takip
  • Başlığı görünce batesmotelpro zannettim ama onlar değilmiş
  • Takipdeyim..umarım iyi birşeyler çıkar ortaya.
  • Psycho (1960) en sevdiğim gerilim filmidir. Konuyu görünce heyecanlandım.
  • Takipte kalsın.
  • cool story bro
  • 18 Mart tarihinde yayınlanacağı duyuruldu. Bakalım nasıl bir yapım çıkacak ortaya.
  • bakalım nsl olacak
  • Psycho Norman bir başkaydı .. Bakalım bu nasıl olacak umarım gerilimi dozunda tutarlar yoksa fazla ilgli göreceğini sanmıyorum.
  • Korku iyidir
  • American Horror Story ile rekabete girmek isteniyor sanırım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Artizt -- 8 Ocak 2013; 21:27:44 >
  • Batesmotelpro ile alakalı bir şey zannetim bende
  • 5 adet poster yayınlandı.

Bates Motel (2013-2017) Bates Motel (2013-2017)
  • aloooo dizi başladı lan uyanın

indirdim birazdan izliycem ilk bölümü
  • quote:

Orijinalden alıntı: DXM06

aloooo dizi başladı lan uyanın

nereden indiriyorsun hocam millet uyudu çoktan kim bilir kaçıncı rüyada geziyolar
  • quote:

Orijinalden alıntı: DXM06

aloooo dizi başladı lan uyanın

Yarın bakarız.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • torrentten indirdim altyazısız izledim. ingilizcesi basit ve anlaşılır sorun olmadı.

bu dizi fena tutar

50 dakika boyunca gizem korku ve gerilimi hissettirdi
    oyunculuklar gerçekten iyi

ilk bölümü izleyin hak vereceksiniz.

bozmazsa dizi fena tutar
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.