Şimdi Ara

==BATERİSTLER VE BATERİ ÇALMAYA HEVES SALANLAR BUYRUN== (6. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
412
Cevap
17
Favori
254.448
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • BENDE ARANIZA KATILDIM ARKADAŞLAR.BATERİ BENİM HERŞEYİM.UMARIM ORTAMA ÇABUK ALIŞIRIM.

==BATERİSTLER VE BATERİ ÇALMAYA HEVES SALANLAR BUYRUN==

• Eskişehir'den kimse var mı?
    Bende 2 yıl kadardır müzik olaylarının içindeyim biraz. Elektronik bateri aldım çalıştım, elektronik baterinin padinde ilk baget kıran insan olarak tarihe geçmiş olabilirim
    Kendi çapımda bişeyler çalıyorum.
  • bende baslamak istiorum bana yardım edebilicek olan warmı?(istanbuldayım)
  • ben eskişehirliyim bende başlamak istiorum ne kadar sürede öğrenirim yaş 15 xD
  • ayrıca çok hevesliyim ama ritim zor oluyo biraz denedm ama hiç olmuyo bide diğer arklar yapınca moralim bozuluyo yaklaşık saat ücreleri ne kadardır bateri kursunun
  • cevaplarınız için şimdiden teşekkürler abiler
  • quote:

quote:

dhg<dsfh
    quote:

Orjinalden alıntı: Sanctus Diavolos

quote:

Orjinalden alıntı: serco_ecz

sen çalıyormusun acaba bateri
    quote:

Orjinalden alıntı: Sanctus Diavolos

usta teşekkür ederim gerçekten güzel siteler vermişsin ama tuşlarla çalmak normalde çalmaktan daha zor

kendi çapımda yapıyorum bişeyler
    seviye mi öğrenmek istiyorsan çaldığım bikaç şarkıyı yazabilirim

• quote:

Orjinalden alıntı: jade_healll

ayrıca çok hevesliyim ama ritim zor oluyo biraz denedm ama hiç olmuyo bide diğer arklar yapınca moralim bozuluyo yaklaşık saat ücreleri ne kadardır bateri kursunun

saati 20-40 arası değişiyor... kimi hocalar 1 saat ders 1 saat pratik şeklinde uyguluyorlar, kimileri de 1 saat sadece ders gösteriyorlar... bence ders alacaksan hazırlıklı gitmelisin, internetten metodları, stilleri falan araştır... ünlü davulcuların eğitim ve solo videolarını izle... yani hocanın karşısına bomboş çıkmamanı tavsiye ederim... ben de ilk başlarda ders almak istedim ama tuzlu geldi, onun için araştırarak ve uygulayarak öğrenmeyi seçtim... İlhan Özdeniz'in metodundan çalışmaya başladım, yararlı da oldu, guitar prodaki davul tablarını inceleyerek de nota sistemini öğrenmeye çalışıyorum, onun da çok faydası var, bazen oturup kafadan partisyonlar yazıp, midi olarak kaydedip ezdrummerda dinliyorum sonra da ona eşlik ederek çalmaya çalışıyorum.. bu şekilde çok eğitici oluyor, tavsiye ederim... yani şimdi ders almaya gitsem, hoca orta seviyeden ders vermeye başlar, bildiklerimi bana satmaz da bilmediklerimi öğretir... ritim probleminin tek ilacı da metronomdur, metronomla çalışmaya alıştığın zaman ritim duygusu kafanda yer ediyor, içinden sayarak ya da ağzınla ritim vererek çalmaya başlıyorsun... kolay gelsin, bol davullu günler...

• eğer izmirdeysen ilhan özdenizin(dede) kendisinden ders almanı tavsiye ederim...
  • Davul iyidir hoştur ama baya sabır gerektirir.
  • quote:

Orjinalden alıntı: Cordelia1912

Davul iyidir hoştur ama baya sabır gerektirir.

sabrın sonu selamettir...
  • Orjinalden alıntı: James Hetfield

saati 20-40 arası değişiyor... kimi hocalar 1 saat ders 1 saat pratik şeklinde uyguluyorlar, kimileri de 1 saat sadece ders gösteriyorlar... bence ders alacaksan hazırlıklı gitmelisin, internetten metodları, stilleri falan araştır... ünlü davulcuların eğitim ve solo videolarını izle... yani hocanın karşısına bomboş çıkmamanı tavsiye ederim... ben de ilk başlarda ders almak istedim ama tuzlu geldi, onun için araştırarak ve uygulayarak öğrenmeyi seçtim... İlhan Özdeniz'in metodundan çalışmaya başladım, yararlı da oldu, guitar prodaki davul tablarını inceleyerek de nota sistemini öğrenmeye çalışıyorum, onun da çok faydası var, bazen oturup kafadan partisyonlar yazıp, midi olarak kaydedip ezdrummerda dinliyorum sonra da ona eşlik ederek çalmaya çalışıyorum.. bu şekilde çok eğitici oluyor, tavsiye ederim... yani şimdi ders almaya gitsem, hoca orta seviyeden ders vermeye başlar, bildiklerimi bana satmaz da bilmediklerimi öğretir... ritim probleminin tek ilacı da metronomdur, metronomla çalışmaya alıştığın zaman ritim duygusu kafanda yer ediyor, içinden sayarak ya da ağzınla ritim vererek çalmaya başlıyorsun... kolay gelsin, bol davullu günler...

saolasın

• quote:

Orjinalden alıntı: James Hetfield

quote:

Orjinalden alıntı: Cordelia1912

Davul iyidir hoştur ama baya sabır gerektirir.

sabrın sonu selamettir...

Tabi canım mesela bi konserde bi kızı ya vokal ya da baterist görürür.
  • zaten davulcular icin bi baslık var..http://forum.donanimhaber.com/m_7613668/mpage_4/key_/tm.htm
  • ARKADAŞLAR BAYRAMIN BİRİNCİ GÜNÜ TÜRKÜ BARDA SAHNE ALMAK ÜZERE GRUBUMUZA ELEKTRO BATERİ ÇALABİLECEK ARKADAŞA İHTİYACIM VAR. ....gurkancapkan@hotmail.com burdan ulaşın ..05465957724 BEKLİYORUM SON 3 GÜN....
  • 1. sinde iş war ayrıca bateri ewde war bunlar cocukca
  • isterim çalmak ama hiç bimliyorum ya elektro gitar la davul birlitke öğrensemmi acab
  • quote:

Orjinalden alıntı: enesaktaş

isterim çalmak ama hiç bimliyorum ya elektro gitar la davul birlitke öğrensemmi acab

iyi uyandırmışsın ama hakkını vermişsin yani...
  • Uf geçen sene bu topiği görmüştüm bayağı heveslenmiştim çalmaya.Hala hevesliyim
  • o zaman konsere gitmem lazım , isteyene ders verilir diyelim
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.