Şimdi Ara

Batarya Değişimi Sonrası Başıma Gelen Talihsizlikler.[[EDİT TELEFON YAPILDI]] (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
34
Cevap
0
Favori
1.185
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Demekki ıphone na kendimiz içini açıp batarya değiştirmemek lazım geçmiş olsun

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Victor Branco

quote:

Orijinalden alıntı: infom@n

Servise pil değişimi için verin :) Belki onların elinde kalır :)

Üçüncü kişiler tarafından müdahale edilip edilmediği içi açılmadan bile çok kolay anlaşılıyor.

Bu tarz üçkağıtçılıklara gerek yok.

İyide ben garanti kapsamında demek istemedim ki. Zaten içindeki pilin orijinal olmadığını çocuk bile anlar.
    Gidersin ben başka bir yerde pilini değiştirttim ve memnun kalmadım, ücretiyle orijinal pil taktırmak istiyorum dersin. Onlar garantili cihaza yükledikleri uygulamayı yüklemezlerse, pili direk değiştirirler ya ellerinde patlar ya da bu cihazın şarj devresi ufff olmuş maliyeti şu kadar derler.

Herkes firmaların iyi niyetini suistimal ediyor. Hepimiz üçkağıtçıyız.

• quote:

Orijinalden alıntı: Victor Branco

Arkadaşın haklı olduğu bir şey yok. Arkadaşın tavsiye ettiği de bir nevi nitelikli dolandırıcılığa giriyor. Bunu haklı bulmak ve tavsiye etmek de suçtur.

Üçüncü kişiler tarafından müdahale edilmemiş olsaydı büyük ihtimalle swap cihaz alırdın. Bu saatten sonra yapılacak bir şey de yok. Yaparım diyen telefonculara dikkat et içinden parça çalmasın.

Beni dolandırıcı ve üçkağıtçı yaptığınız için teşekkür ederim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Leventtr

Demekki ıphone na kendimiz içini açıp batarya değiştirmemek lazım geçmiş olsun

haklısınız hata ettık. guncel bu arada
  • quote:

Orijinalden alıntı: frosty9

Merhaba arkadaşlar telefonların donanım ve yazılımından anlıyorum telefoncu dükkanım var ama bir telefoncu muamelesi gibi değilde arkadaş olarak yardım etmek isterim alış fiyatları geliş fiyatları ne olursa yarsımcı olurum dışarda kazık yemeyin satıcı falan değilim donanım yazılım aksesuar her konuda bilgi veririm pil konusunda entegresi bozulan 5lerin pil yatağını yandan değilde genişlemesine çıkarırsanız hiç bir sorun olmucaktır cihazı açıp pil entegresine ısı uygulayın fön makinesi ile yapamazsanız iletişime geçelim yardımcı olurum bunları görmeden söylüyorum %50 olucaktır fakat başka bir durumda olabilir yakın çekşm ile bakmam lazım

telefon telefoncuda. ondan alınca sizinle iletişim kurmak isterim.
  • Üstteki arkadaşın da bahsettiği gibi, pili anakart tarafından zorlayarak kaldırmaya çalıştığınızda şarj entegresine zarar verebiliyorsunuz. Ben de şansıma iphone 5 bataryası değiştirmeden önce böyle bir konuya denk geldim. Dikkat ederek yaptım sorun olmadı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: frosty9

Zevkle yardımcı olurum umarım cihazınızı yapar

İnsallah size dönüş yapacağım teşekkürler
  • EDİT: TELEFON YAPILDI
  • Hayırlı olsun hocam.

• quote:

Orijinalden alıntı: mehmetk58

Hayırlı olsun hocam.

sağolun :)

• quote:

Orijinalden alıntı: RedFalc0n

EDİT: TELEFON YAPILDI

Kim nasıl yaptı? Bilgi verir misin?
  • Hayırlı olsun önceden görmüştüm konunuzu çok sevindim.

• TEKNOGOLD GÜVENCESİ

Kesinlikle dürüst insanlar. Birçok ilde yerleri var.
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.