Şimdi Ara

Batana kadar böyle devam

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
0
Favori
459
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Herkes halinden memnun gibi, aklı olan gidiyor zaten. Fakirliğe alışın şimdiden.

• Fakirlik gibisi var mı be siz fetöcüler ne anlarsınız?
  • Makarna, ekmek, sudan oluşan ayran, ahaber, atv dizileri, kokuşmuş zihniyet, 0 sosyal hayat, 0 kaliteli eğitim ver reisim ordan mehteri. Nasıl sattınız kendinizi, nasıl alçaldınız bu kadar?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ldr1907

Fakirlik gibisi var mı be siz fetöcüler ne anlarsınız?

bu çok ağır bir itham olmamış mı?
  • İroni soğuk yenen bir yemektir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ldr1907 -- 21 Mart 2018; 15:15:1 >
  • 7/24 batalım diye dua edin. chp iktidar oluncaya kadar bekleyeceksiniz maalesef.
  • Ben şahsen batman begins filmindeki razel gul ve ekibini bekliyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: sistemli adam

7/24 batalım diye dua edin. chp iktidar oluncaya kadar bekleyeceksiniz maalesef.

Battık zaten daha ne kadar batacağız. CHP, IYI falan demiyorum hemen siyasete çekmişsin. Sandık çalındı zaten rahat ol gelmez onlar batana kadar böyle devam sonra sen duble yollarını kemirirken ben yurt dışında keyif çatacağım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Montmartre

quote:

7/24 batalım diye dua edin. chp iktidar oluncaya kadar bekleyeceksiniz maalesef.

Battık zaten daha ne kadar batacağız. CHP, IYI falan demiyorum hemen siyasete çekmişsin. Sandık çalındı zaten rahat ol gelmez onlar batana kadar böyle devam sonra sen duble yollarını kemirirken ben yurt dışında keyif çatacağım.

ülkeni bırakıp kaçıyorsun ha?

• quote:

Makarna, ekmek, sudan oluşan ayran, ahaber, atv dizileri, kokuşmuş zihniyet, 0 sosyal hayat, 0 kaliteli eğitim ver reisim ordan mehteri. Nasıl sattınız kendinizi, nasıl alçaldınız bu kadar?

sudan oluşan ayran

• quote:

Orijinalden alıntı: beniyibiriyim

quote:

quote:

ülkeni bırakıp kaçıyorsun ha?

Üstteki gibi zihniyetler olduğu sürece bir şeyleri değiştirmeye mi uğraşacağım? Hala siyaset sanıyor adamlar olayı TL böyle değer kaybederse dolar 6 olursa belki akılları başlarına gelir bile diyemiyorum gelmeyecek çünkü.

• Batana kadar böyle devam
  • Fedöcü gördüm sizi biraz

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Kim dua ediyor batalım diye?

Şu sistemini güncelle artık aşırı bug var, olmayan şeyleri uydurup duruyor!

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ldr1907

İroni soğuk yenen bir yemektir.

Haaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
    Şimdi düştü jeton :))
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.