Şimdi Ara

(BAŞVURULAR HERKESE AÇILDI) ENPARA'DAN BİR İLK DAHA AİDAT VEREN KREDİ KARTI (94. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.331
Cevap
99
Favori
143.600
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
79 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 9293949596
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Seninde onaylanmadı demekki sinirlenip atarlanmışın burada

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: umut2012

Örneğin 5000 limitli kartın var ama borcun 7000 tl taksitli borç olarak gözüküyor yani 2000 daha limiti dolu mu sayıyorlarmış?

öğle değil 23500 limit var, 8000 tl taksitli borç var ama aylık geliri 2500 lira göstermiştim, sözde gelire göre bu borç çokmuş onlara göre,1 kere borç benim değil kart limiti yüksek diye çekiyoruz işte, ama bu kartın onaylanmasını engelledi. gelde anlat derdini fiziki banka olsa belki gidip şubeye anlatırsın ama burda muhatap yok.
  • İhtiyaç olduğundan değilde alalım bir köşede dursun dedik, vermedi neyse önemli değil de. Merak ettiğim kredili mevduat hesabı limitleri toplam müşteri limitleri olarak sayılıyor mu? Kredi kartları haricinde 15 bin tl toplamda iki bankadan KMH var etki ediyor mu bunlar müşteri toplam limitine?
  • wtwt24 W kullanıcısına yanıt
    bankaları ve politikalarını anlamak zor gerçekten.Kimine maaşına,kimine diğer kartlarına, kimine puanına göre limit veriyorlar . Ben 4450 limitli kartımı kapattım, bir kartımın limitini 400 düşürdüm. Anca 1300 limite onay aldım.

• bu enpara eski müşterilerine neden k.kartı vermiyor bu enpara ne yapmak nereye varmak istemektedir
  • manyaksx kullanıcısına yanıt
    Eğer herhangi bir bankadan findeks raporu alırsan dediğin gibi a b c şeklinde yazıyor. Ama, findeks.com üzerinden rapor alırsan tüm banka isimleri yazıyor

• Alamayanların ağlama duvarı ve kedi uzanamadığı ciğere pis dermiş mekanına dönmüş. Az çalışın dersinize size de verirler düşük limitli de olsa kıskanmayın ha azıcık dik durun.
  • benim kart limitini sonradan 200 lira daha arttırmışlar :-) ilginç

• Ben EnparaCard kullanip fatura oduyordum daha evvel.

4 yıldır aynı isyerinde calısıyorum 1080 findex banka puanım var.

Borcum yok ama maaş aldigim Akbank axess vermedi.

Denizbank calıstıgım yere geldi 1.100 puan ve yukarısı avukatlık olmayan herkese 3000 tl limitli kart veriyoruz dedi.O zaman puan 1.147 idi (Kasım ayı) bana 1300+600tl esnek hesap olan "BONUS" kredi kartı verdi.

*akbank kredi kartım varken yine vermedi.

#Enpara 1.300 tl limit onayladı.

Zaten sitesinde Öncelik mevcut EnPara card kullananlar diyor..

Bir ara korkmustum bazılarına 1 tl limitle kart gondermisler diger banka limitleri dusurun size limit verelim diye.bazilari diger kartlari iptal etmis yine limit cikmamıs..

Evet isyerini arayıp ise baslama tarihi,hala calisiyor devam ediyormu diye teyirlt almıslar

• quote:

Orijinalden alıntı: tikak

Komik bunlar yaa, Enpara'da 11 bin euro ve 5 bin dolar birikimim var, sadece bir adet 8 bin TL limitli YKB kredi kartim var, ancak bana Enpara kredi karti vermediler :)

Aylik duzenli gelir maaşınız 8000 tl olamayacagina gore (Galeri-Emlakcı vb haric) banka size 1 tl limitli kart verip 8000 tl limiti olan kartın limiti dusurun size limit verelim derdi ama ozaman puan ek taksit olmayacagi icin sizin zarariniza olurdu.

8000 tl kartın borcu tamamı nı mı asgarisini mi oduyorsunuz banka bunada bakar!!

Eskiden (gecen yil dahil) herkese 3000 tl limit (maaşın 2 katı) kart verip 3000-5000-7000-9000 tl diye limit kolayca yukseltmis simdi maximum maasin 4 katı 1 kart icin ..

Yani 2000 tl maas alan adama ..bank 8000 tl kart verdi diye digerleride karr verniyor

• Su forumda hesabinda ne kadar para oldugunu soyleyenleri gorunce cok guluyorum. Ne guzel hirsizlara dolandiricilara davetye cikariyorsunuz

• Limit arttırım talebim için dün arayan MH diğer kartlarımın limitini düşürürsem bu kartın limitide otomatik olarak artırılacaktır dedi , daha sonra MH ile konuşurken Taksit sayıları nasıl olacak dedim alışveriş yaparken , 1000TL'nin altındaki alışverişlere taksit olmayacakmış bu kartta , dedim bu ne saçmalıkmış yaa valla o zaman gelmesin hiç dedim , 1000TL'nin altındaki alışverişe taksit yapılmıyormuş bu kartla
  • Nasıl yani 750 tl tv aldık taksit yapmayacak mı?

• Öyle bir şey yok. 600 liraya lastik aldım 3 taksit.

• Enpara.com internet şubemizden ilettiğiniz sanal kredi kartı başvurunuz hakkındaki talebiniz IM2252**** numaralı kayıt ile bize ulaştı.

Her ürünümüzü müşterilerimize belirgin bir avantaj sağlayacak şekilde tasarlıyor, bundan emin olduktan sonra sizlerin hizmetine sunuyoruz. Bu hedefimizi eksiksiz yerine getirebilmek için ilk aşamada sınırlı sayıda ürüne odaklandık ve bu ürünler arasında sanal kredi kartı bulunmuyor. Ancak dilerseniz kredi kartınız ile internetten alışveriş limiti belirleyerek işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Encard'la internetten alışveriş limitinizi dilediğiniz zaman Enpara.com internet şubemizde sol alt köşede yer alan Ayarlar > Kredi Kartı > İnternet / Posta / Telefon ile alışveriş adımlarından güncelleyebilirsiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bedrim -- 15 Aralık 2017; 10:42:2 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: kamberi

Seninde onaylanmadı demekki sinirlenip atarlanmışın burada

Hayattaki tek basarin bu degil mi? Baska bir meziyetin yok mu kredi karti sahibi olmaktan baska

Ne bos adamlar var bu forumda yahu

Basvurum da onaylandi bu arada

• Kart onaylandıktan kaç gün sonra elinize ulaştı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: helsloot

Limit arttırım talebim için dün arayan MH diğer kartlarımın limitini düşürürsem bu kartın limitide otomatik olarak artırılacaktır dedi , daha sonra MH ile konuşurken Taksit sayıları nasıl olacak dedim alışveriş yaparken , 1000TL'nin altındaki alışverişlere taksit olmayacakmış bu kartta , dedim bu ne saçmalıkmış yaa valla o zaman gelmesin hiç dedim , 1000TL'nin altındaki alışverişe taksit yapılmıyormuş bu kartla

Bilginiz yanlış taksit yapıyor, yaptım çünkü.

• Ekstre kesim günü bugün ama hareket yok faiz işlemesin sonra...

• quote:

Orijinalden alıntı: yasin_92

Su forumda hesabinda ne kadar para oldugunu soyleyenleri gorunce cok guluyorum. Ne guzel hirsizlara dolandiricilara davetye cikariyorsunuz

Ne alaka dolandırıcıyla? Hırsız senin nic nameden tc numaranımı öğrencek? 🤣

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 9293949596
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.