Şimdi Ara

(BAŞVURULAR HERKESE AÇILDI) ENPARA'DAN BİR İLK DAHA AİDAT VEREN KREDİ KARTI

Koronavirüs Özel
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
2.334
Cevap
114
Favori
136.679
Tıklama
Tüm Forumlar >> Sıcak Fırsatlar >> Sıcak Fırsatlar Konu Dışı >> (BAŞVURULAR HERKESE AÇILDI) ENPARA'DAN BİR İLK DAHA AİDAT VEREN KREDİ KARTI
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    3338 Mesaj
    Bunların kart vermeye niyetleri yok ya da sistemlerinde bir sıkıntı var . Hali vakti yerinde olan kişiye de vermiyorlar , çalışan maaşı dolgun olan kişiye de . İlla finansbank kredi kartın olacak onla ortak kredi limit verecekler.
    |
    |

Orijinalden alıntı: kel_bakkal

quote:

Orijinalden alıntı: 3qzotix

quote:

Orijinalden alıntı: kel_bakkal

En paranın ayarı yok ya hiç vermiyor verinceye acayip limitler veriyor hesaba güzel bir para atıp deneyeceğim bakalım yine Red yiyecek miyiz

Parayla pek bir alakası yok. İşsizseniz vermiyorlar.

paranın miktarıyla alakası var bence 1-2 milyon tl olsa zaten ayda 8-15 bin tl para getirir

Şirket politikası gereği vermiyorlar. 1-2milyon olsa bile vermezler büyük ihtimal. Parayla alakası olsa bana 100 lira limitli kart verirlerdi, yine verirlerdi.
    |
    |

• Yarbay
    2283 Mesaj
    18 yaşından büyüğüm. Şuan öğrenci değilim , mezunum ve işsizim. Baba parası yani. Benim durumumda olup kredi kartı alan var mı ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

|
    |
    quote:

Orijinalden alıntı: The Loner

18 yaşından büyüğüm. Şuan öğrenci değilim , mezunum ve işsizim. Baba parası yani. Benim durumumda olup kredi kartı alan var mı ?

sen olsan verir miydin ?

Orijinalden alıntı: yedikeresekiz

başvurdum limit olmadığı için kabuledilmedi .bonusun limitini 12 bin de 7 bine düşürdm bakalım olcak mı bi daha başvuırdum

bu swefer hemen kabul edildi 4000 limitle açıldı
    |
    |

|
    |

نادي بشكتاش الجمباز

"Erdemlerimiz ve kusurlarımız birbirinden ayrılamaz, güç ve madde gibi. Onlar ayrıldığında insan bir hiçtir." - Nikola Tesla

"Zekanın gerçek göstergesi bilgi değil hayal gücüdür. İnsanlık umudunu yitirmedikçe ve hayal ettikçe başaramayacağı hiçbir şey yoktur."
    System.out.print("Beşiktaş JK");
  • Onbaşı
    23 Mesaj
    Kredi kartı onaylanıp arkasından kart kapalı iken limit artışı verip limiti artan var mı , ben verdim olumsuz dedi direkt.

|
    |
    19.750 TL limit ile bende aranıza katıldım. Hayırlısı olur inşallah kredi kartlarına karşı olan biri olarak aidatsız olması ve taksit yapması benim için cazip geldi.Ayrıca başvurumu yaptım 6 dk sonra onaylandı diye mesaj geldi inanılmaz hızlılar tebrikler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Nautilus20 -- 14 Aralık 2017; 12:59:44 >
    |
    |
    Ogrenci olupta kabul alan hic var mi?

|
    |

Orijinalden alıntı: speedyrazors

ben de ogrenciyim diger i secip basvurdum ret geldi bugun is adresine home office yazip tekrar yolladim enparadan arayip yazdiklarimi sordular arayan bayan kesinlestirmek icin aradim dedi hala sonuclanma asamasinda bakalim ne olacak.

Onaylandı ama 1000 tl limitli bununla beraber limitler toplamim 3400 tl oldu. Öğrenci halimle çok iyi.

|
    |

Orijinalden alıntı: fabrizo

quote:

Orijinalden alıntı: The Loner

sen olsan verir miydin ?

Verirdim. Baba parası garantisi altında
    |
    |

Orijinalden alıntı: Or_By

bu kart hangi programla ortak veya başlı başına tek mi? örneğin cepteteb bonus program ortaklarında ve garanti kampanyalarına dahil oluyor bu hangi bankanın acaba? bonus,world ?

Hiç birine dahil değil. Bana da 11.000 verdiler fakat taksit desen 1000 tl'ye kadar 3 taksit çok az. Bonus vs yok. Aidat olayı eh işte. Henüz bir numarası yok fakat enpara bu yapar ileride diye alıyoruz.
    |
    |

Bende 3 kart vardı hocam 2sini iptal ettirdikten sonra limit için başvuru yaptım 1300 yaptılar uzun zamandır öyle daha da yükselmedi.

|
    |
    djoguzhan55 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

O da ilginç, ne gibi bir handikapı var Dolar/Euro ekstre verilmesinin acep?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi traindevie -- 14 Aralık 2017; 13:29:42 >
    |
    |
    Parasetamol1903 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    |
    |

iPhone Xs Max 64GB Gold | İletişim için iMessage : gopgop7@gmail.com | ★★ Steam ★★ ★★ Twitch ★★
  • Çavuş
    51 Mesaj
    lisans mezunuyum işim yok. meslek diğer seçip aylık gelire 2000 yazdım red geldi.

cepteteb kredi kartım var 2000 limitli, bi 2000 de enpara olsa fena olmazdı. ödemelerimi 1 defa bile geciktirmedim ve ekstrelerin her zaman tamamını öderim. enpara banka kartım da var. halihazırda işi olmayana mı vermiyorlar ödeyemez diye? kredi notu zaten kişinin borcunu ödeyip ödememesine göre hazırlanmıyor mu ne saçma iş? Ocak ayında ceptetebe başvururken findeks kredi notuma bakmıştım 1880 çıkmıştı, cepteteb de hemen onaylamıştı.
    normal banka kartı olan encarda 2 gün önce başvurdum bu sabah geldi. bakalım şimdilik ihtiya kalmadı kredi kartına ama aidatsız ne de olsa. müşteri de olduğuma göre birkaç gün sonra tekrar başvururum çıkarsa çıkar.
    |
    |

Bende lisans mezunuyum iş bilgilerini sallayarak girdim geçen 3100₺ verdiler

|
    |
    yusuf946 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
Canlı Tv izle
SEO
Media Sözlük
bankalar.org
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR1
0,566
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.