Şimdi Ara

(BAŞVURULAR HERKESE AÇILDI) ENPARA'DAN BİR İLK DAHA AİDAT VEREN KREDİ KARTI

Koronavirüs Özel
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
2.334
Cevap
114
Favori
136.675
Tıklama
Tüm Forumlar >> Sıcak Fırsatlar >> Sıcak Fırsatlar Konu Dışı >> (BAŞVURULAR HERKESE AÇILDI) ENPARA'DAN BİR İLK DAHA AİDAT VEREN KREDİ KARTI
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    351 Mesaj
    Benim asıl merak ettiğim yeni gelen kartlarda tasarım değişikliği olacak mı? Merakla bekliyorum teslim alacak arkadaşlardan. Şekilli bir tasarım yapmışlardır umarım.
    |
    |

Daha önce hiç kredi kartı kullanmadım belkide ondan vermediler..

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    selo33 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

notunuza baktınızmı hocam bkm expressle ilk rapor ücretsizmi 1 TLmi ne olması lazımdı notunuz düşüktür herhangi kartınız yoksa.
    |
    |
    Amroth. kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    # Ryzen 2600 # B450 Tuf Gaming Pro # XPG D80 32GB 3200MHZ Ram # Asus Dual Evo 2070 Super# Xpg S40G 256GB M2 SSD # JamesDonkey 1TB M2 SSD # Nzxt S340 Elite # Gigabyte 750W 80+ Gold PSU # Asus ROG Strix XG248Q # Ordu Üniversitesi-ElektronikTeknolojisi# # IphoneX #https://steamcommunity.com/id/dolandiriciyim
  • Teğmen
    155 Mesaj
    Valla bende başvurdum ama sanmıyorum onay geleceğini. Halihazırda yüksek limiti olan kk ve ödediğim krediler var çünkü.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi darkaltair -- 12 Aralık 2017; 15:21:31 >
    |
    |
    MSI B450I Gaming Plus AC AMD B450 3466MHz DDR4 AM4 Anakart - AMD Ryzen 5 3600X 3.8/4.2GHz AM4 İşlemci - Team T-Force Vulcan Z 8GB (2x8GB) DDR4 3000MHz CL16 Kırmızı Gaming Ram - MSI GeForce GTX 1660 Super Gaming 6GB GDDR6 192 Bit Ekran Kartı - Corsair MP510 240GB 3100MB/1050MB NVMe M.2 SSD - MSI Nightblade X2 PSU 610 Watt 80+ Gold - MSI Nightblade X2 Mini Itx Kasa - MSI Optix MAG271CV 27" 144Hz 1ms Full HD Curved Oyuncu Monitör
  • Binbaşı
    1617 Mesaj

Aynen öleymiş kredi notum 0

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    djoguzhan55 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    |
    |
    |
    |

Xbox Live GT = OrhN
    Galatasaray 1905
  • Yarbay
    9524 Mesaj
    enpara müşterisiyim nasıl başvuracağız ilk sayfada yok ya da ben göremedim karman çorman

Orijinalden alıntı: helsloot

enpara müşterisiyim nasıl başvuracağız ilk sayfada yok ya da ben göremedim karman çorman

hesabına giriş yap, ürünler kısmından kredi kartı bölümünden başvurunu yap
    |
    |
    |
    |
    İşittim ki bazı arkadaşlar yoksulluğumuzu bahane ederek memleketlerine dönmek istiyorlarmış. Ben kimseyi zorla MİLLİ MECLİSE davet etmedim. Herkes kararında hürdür, bunlara başkaları da katılabilirler. Ben bu kutsal davaya inanmış bir insan sıfatıyla buradan bir yere gitmemeye karar verdim. Hatta hepiniz gidebilirsiniz. ASKER MUSTAFA KEMAL mavzerini eline alır, fişeklerini göğsüne dizer, bir eline de bayrağı alır, bu şekilde Elmadağı’na çıkar, orada tek kurşunum kalana kadar vatanı müdafaa ederim. Kurşunlarım bitince bu aciz vücudumu bayrağıma sarar, düşman kurşunlarıyla yaralanır, temiz kanımı, kutsal bayrağıma içire içire tek başıma can veririm. BEN BUNA AND İÇTİM.
  • Yarbay
    9524 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: aMiraL*

quote:

Orijinalden alıntı: helsloot

hesabına giriş yap, ürünler kısmından kredi kartı bölümünden başvurunu yap

Sağol hocam başvurdum sms geldi onaylandı diye ama 350TL gibi komik bir limit ile onaylandı bu ne yahu ? böyle onaylanacaksa hiç gelmesin , diğer tüm kartlarım 7000 -8000 limitli

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi helsloot -- 12 Aralık 2017; 15:58:46 >

• Yüzbaşı
    992 Mesaj
    qnb den fix kart kullanıyordum 1 senedir. 2 dakika önce enpara kredi kartına başvurdum 1 dakika sonra onay mesajı geldi. ortak limitle artık iki kartıda kullanabileceğim. seviliyorsun enpara
    |
    |
    yarım saat oldu başvuralı ses seda yok neden acaba 10 binlik 2 kartım var. kredi notum 1600 küsür iyi yani

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aspergersendrom01 -- 12 Aralık 2017; 15:57:27 >
    |
    |
    sigortasız freelance çalışıyorum bakalım bana verecekmı

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

Orijinalden alıntı: piri.reis

quote:

Orijinalden alıntı: bungee20

Kredi notum 1790, kredi/borç oranım %3, kredi notumdaki en olumsuz durum 1 dönem gecikme (18 ay önce, 40 Lira borcu unutmuştum) gelen cevap:

Enpara.com kredi karti basvurunuz bankamizin mevcut kredi politikalari cercevesinde ne yazik ki olumsuz olarak degerlendirildi. Basvurularin olumlu degerlendirilmesindeki en onemli etkenler, tum bankalardaki kredi/kredi karti odemelerinin duzenli yapilmasi ve toplam kredi/kredi karti borclarinin gelire gore makul bir seviyede olmasidir. Dilerseniz ilerleyen donemlerde internet veya cep subemizden tekrar basvuru yapabilirsiniz. B001

İyi günler hocam. Bu bankaların ne yaptığını anlamak çok zor gerçekten. Ben ikinci grupta alanlardanım. Halihazırda cardfinans kredi kartım olduğu için benimki anında onaylanmıştı. Bugün de ev hanımı olan ve finansbankla hiçbir bağı olmayan eşim için başvuru yaptım. iş bilgilerine kendi çalıştığım işyerini ve kendi maaşımı yazdım.
    2 dakika içinde onaylandı.

bende ilk lisans öğrencisi olarak başvrdum finansbank da kredi kartım olmasına rağmen onaylanmadı,sizin yorumunuzu okuduktan sonra babamın çalıştığı iş yeri bilgilerini yazarak başvururayım dedim hemen onaylandı 3100 TL olarak çok ilginç bende çalışmayan üniversite öğrencisiyim.
    BU olay sistemde bug gibi bişey herhalde

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kamberi -- 12 Aralık 2017; 16:4:22 >

• Yarbay
    8904 Mesaj

2600 TL onaylandı direk eğer aktif olarak kullanıyorsanız ve mevduatınız varsa direk veriyorlar.
    |
    |
    sekobaba kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

ben iş bilgimi diğer seçtim acaba siz ne seçmiştiniz

|
    |
    NitroNos kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

|
    |
Canlı Tv izle
Sohbet
Media Sözlük
kolayoto.com
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR1
0,691
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.