Şimdi Ara

(BAŞVURULAR HERKESE AÇILDI) ENPARA'DAN BİR İLK DAHA AİDAT VEREN KREDİ KARTI (70. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.331
Cevap
99
Favori
143.595
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
79 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 6869707172
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: cokomoko

Evet belgede sorun yok, güncel belge. Yalnız limit neye göre veriliyor anlamadım? Aylık kazanç demiş ben 2bin yazdım. 2bin mi verecek?

Bir de ben yüksek lisans öğrencisiyim, ilerleyince üniversite seçin altında bölüm kısmında yüksek lisans enstitüleri yok, ben de mecbur lisans bölümümü seçtim, çünkü yüksek lisans enstitüleri yoktu. Umarım sorun olmaz bu.

findekse bakılıyor isterseniz 20 bin yazın farketmiyor
  • Konu resmen aglama duvari ,

Nasil bir iliskiniz var bankalarla anlayamiyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • cokomoko kullanıcısına yanıt
    Öğrenciler yanlış bilmiyorsam tüm bankalardan toplam en fazla 1.300 TL kart limiti alabiliyorlar. Eğer sizin diğer banka kredi kartlarınız varsa ve bu limiti doldurduysanız hiçbir banka size yeni bir kredi kartı vermez. Tabi özel bir durumunuz yoksa, atıyorum o bankada birikmiş bir miktar paranız vs vardır, o zaman farklı bir değerlendirmeye tabi olabilirsiniz. Ama genelde en fazla 1.300 TL limite kadar limit alırlar öğrenciler. Yaşına, okuduğun sınıfa, diğer banka kredi kartlarındaki ödeme performansına vs göre limitin değişebilir, her bankanın farklı değerlendirme politikası vardır.
  • kredikartı başvuru bugün gözükmeye başladı. finasbankta kredi kartım olduğu için 1 dakikaka da kredi kartı onaylandı şimdi teslimat bekliycem.
  • quote:

Orijinalden alıntı: soyken

Başvurduk bakalım 4.400 lük fix var

2 dk içinde geldi 4.400 limit. Finansla ortak limit kullanıyormuşuz

Ortak limit evet fakat yeni değerlendirmeye tabi tutulup mevcut limitiniz düşürülebiliyor. Finansbank kredi kartı olupta Limiti yüksek Kişiler riske atmamasını öneririm.

• başvurdum çıkacağını hiç düşünmemiştim. çünkü halihazırda 10000+7000+7500 tl limitli 3 tane kredi kartım var. 4000 tl gelirim var dedim . Bana 16000 tl limitli kartı onayladılar. teslimat bekliyor. Eski müşterisiyim ve findeks puanım yüksek ona bağlıyorum. Ama beklentimin üstünde bir limit oldu. Benim için tek banka oldu artık.
  • Öğrencilere çıkmıyor

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Öğrenci olarak başvurdum onaylanmadı kredi puanım 1568 iyi durumda olarak görünüyorum toplam limitim ise 1850 olarak görünüyor ama aynı zamanda bir krediye kefilim onaylanmamasının nedeni bu olabilir mi?
  • onaylanmamasının sebebi tamamen adam seçiyor yani gıcıklık yapıyor ben kapattırdım enparayı tamamen

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi samil422 -- 12 Aralık 2017; 12:54:23 >
  • Enpara.com kredi kartı ile Finansbank kartın ortak limitini arttırmış olan var mı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Avatar -- 12 Aralık 2017; 13:01:52 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: UzunEsmer

quote:

Orijinalden alıntı: soyken

Başvurduk bakalım 4.400 lük fix var

2 dk içinde geldi 4.400 limit. Finansla ortak limit kullanıyormuşuz

Ortak limit evet fakat yeni değerlendirmeye tabi tutulup mevcut limitiniz düşürülebiliyor. Finansbank kredi kartı olupta Limiti yüksek Kişiler riske atmamasını öneririm.

Ben de bundan çekindiğim için başvuramıyorum. Bu şekilde limiti düşürülen var mı acaba?
    Bende fix card vardı , diğer banka kartlarının limitlerini düşürmüştüm sonra enpara karta başvurdum, ikisininde ortak limiti arttı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi umut2012 -- 12 Aralık 2017; 13:11:1 >
  • Bana vermediler şuan işsizim ancak bu zamana kadar kapattırdığım 2 kredi kartının taksitlerini de ilk ödeme gününde ödüyordum 3 yıldır aktif olarak encard kullanıyordum ama olumsuz cevapladılar çok ilginç cidden
  • snl_ S kullanıcısına yanıt
    Hayırlı olsun diyelim o zaman

• quote:

Orijinalden alıntı: Avatar

Enpara.com kredi kartı ile Finansbank kartın ortak limitini arttırmış olan var mı

Evet var. Bende 6000 finans vardı, enpara başvururken geliri fazla yazdım limiti 7400 e çıkartti toplamda

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kredi notum 1790, kredi/borç oranım %3, kredi notumdaki en olumsuz durum 1 dönem gecikme (18 ay önce, 40 Lira borcu unutmuştum) gelen cevap:

Enpara.com kredi karti basvurunuz bankamizin mevcut kredi politikalari cercevesinde ne yazik ki olumsuz olarak degerlendirildi. Basvurularin olumlu degerlendirilmesindeki en onemli etkenler, tum bankalardaki kredi/kredi karti odemelerinin duzenli yapilmasi ve toplam kredi/kredi karti borclarinin gelire gore makul bir seviyede olmasidir. Dilerseniz ilerleyen donemlerde internet veya cep subemizden tekrar basvuru yapabilirsiniz. B001

• quote:

Orijinalden alıntı: omergenc23

başvurdum çıkacağını hiç düşünmemiştim. çünkü halihazırda 10000+7000+7500 tl limitli 3 tane kredi kartım var. 4000 tl gelirim var dedim . Bana 16000 tl limitli kartı onayladılar. teslimat bekliyor. Eski müşterisiyim ve findeks puanım yüksek ona bağlıyorum. Ama beklentimin üstünde bir limit oldu. Benim için tek banka oldu artık.

birazda bana ver limit
  • Hali hazırda internet bankacılığını kullanıyordum. 1.000 - 2.000 - 1.000 TL olmak üzere toplamda 4.000 TL kredi borcum var.Kart başvurusunu yaptım 3.700 TL limitle kabul edilmiş.
  • 3 bin limitli CF vardı 20bin limit verdiler..İş çıktı bir de bunu düşür şimdi.
  • Başka bankadan var. 9000 tl limitli kredi kartım var. 2550 tl limit li kart verdiler. Benim için yetersiz bir rakam amacım diğer kartı kapamaktı bu şartlarda kapayamam malesef. İleride limit artışı alabilirsem o zaman kaparım artık..

Bu arada kart ödemelerimi asgarisi değil hep tamamını öderim. Abimin üzerine kredi aldım sanırım onun etkisi var...
  • 
Sayfa: önceki 6869707172
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.