Şimdi Ara

(BAŞVURULAR HERKESE AÇILDI) ENPARA'DAN BİR İLK DAHA AİDAT VEREN KREDİ KARTI (41. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.331
Cevap
99
Favori
143.595
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
79 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3940414243
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: beytepeli06

başta tüm limitiniz dolu dedi. düşürün dedi.

hemen yeniden başvuruya bastım geliri yüksek yazdım onayladı. saçmalık.

Ne kadar onaylandı hocam sizin ?
  • benı aramişlar ama müsait değildim açamadım malesef. herkesi böyle ariyorlar mi ? yoksa olumlu sonuçlanabilecekleri mi ariyorlar ?
  • diğer 2 kartımın limitlerini düşürdüm. yeni ayda mı başvuru yapmalıyız ?
    sistem nasıl işliyor
  • bende bugün başvurdum .. kaç güne geliyor kart gelen varmı?
  • Maile cevap olarak;

''Öncelikle ilginiz için çok teşekkür ederiz. Uzun zamandır üzerinde çalıştığımız kredi kartımızın son kontrollerini yapabilmek için çok kısıtlı sayıda müşterimize açtık. Kontroller tamamlanmak üzere. Çok kısa bir süre sonra tüm müşterilerimizin hizmetine sunacağız. Bu nedenle sizi biraz daha bekleteceğiz''

Boşuna mail atmayın kısa sürede herkese açacaklar anlaşılan.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi alembizim -- 23 Kasım 2017; 14:28:24 >
  • banada açmışlar mail atmıştım başvuru yaptim ancak ogrenciyim dedim onay gelirmi bilmiyorum qnb de 5 bin limitli kartımda var. Sonuç bekliyorum. Ogrenci belgesi bile istedi sistem.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mr.Extrem

bende bugün başvurdum .. kaç güne geliyor kart gelen varmı?

Bende merak ediyorum bugun onaylandı haftaya gelir heralde

• Bende bankasya kredi kartı borcu vardı ödemiyordum muhtemelen ondan olumsuz sonuçlandı

• quote:

Orijinalden alıntı: Ziraatmüh.25

quote:

Orijinalden alıntı: alembizim

ögrenciler ve işsizler boşuna umutlanmasın bence.

Memurum 3.5k alıyorum ama red geldi

Ben ne yapıyım hocam.

Çok merak ediyorum memurum 3 kartım var toplam limit 26 000 acaba nasıl sonuçlanacak.
  • McCarty kullanıcısına yanıt
    Benide aramışlar arayan numarayı geri aradım sabit telefondan tekrar aradılar konuşunca kart onaylandı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: serssseri

kredi kartının tüm özelliklerinin olduğu bir sayfası vardı enparanın öğrenciler için öğrenci belgesi ibraz etmek zorunlu diye yanlış hatırlamıyorsam ama sayfayı bulamıyorum

https://www.qnbfinansbank.enpara.com/urunler/kredi-karti/kredi-karti.aspx

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • -K@- kullanıcısına yanıt
    6 kredi karti 1 adette enpara eksiye dusen hesap var ogrenciyim Bende merak ediyorum onay alicam mı

• Uzun zamandır üzerinde çalıştığımız kredi kartımızı çok yakında tüm müşterilerimizin hizmetine sunacağımız için çok heyecanlıyız! 😊 Bu mutlu haberi herkesle paylaşmadan önce sizlerin desteğiyle yeni süreç ve fonksiyonlarımızı son kez test etmek ve varsa eksiklerimizi tamamlamak istiyoruz. Bu nedenle kredi kartımızı sizin de dahil olduğunuz kısıtlı sayıda müşterimizin kullanımına açtık.

Eğer kredi kartımızı öncelikli olarak kullanıp bize geri bildirim vermek isterseniz internet veya cep şubemizde şu an için sadece size tanımlanan “Kredi kartı” adımından başvurunuzu yapmanız yeterli. Eğer başvurunuzu cep şubemizden gerçekleştirmek isterseniz öncelikle cep şubemizin yeni versiyonunu indirmeniz gerekir. Sizden ricamız, aklınıza takılan tüm konuları, yaşadığınız problemleri ve tüm iyileştirme önerilerinizi pilot@enpara.com adresine e-posta göndererek bizimle paylaşmanız. Geri bildirimlerinizi büyük bir heyecanla bekliyoruz 😊

diye mail atmışlar finasbankta 1000 tl limitli bir kredi kartım vardı. başvurdum bakalım 24 kasımda sonucunun geleceğini yazdılar.

• (BAŞVURULAR HERKESE AÇILDI) ENPARA'DAN BİR İLK DAHA AİDAT VEREN KREDİ KARTI

• Saat 11:07 de başvurdum mail şimdi geldi ve Halen daha “başvurunuz değerlendiriliyor “diyor

• tolga68 kullanıcısına yanıt
    Feto?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: -K@-

quote:

quote:

Ben ne yapıyım hocam.

Çok merak ediyorum memurum 3 kartım var toplam limit 26 000 acaba nasıl sonuçlanacak.

Ret yedik maaşımı 18 000 yapıp tekrar başvurdum bakalım ne olacak :)

• beytepeli06 B kullanıcısına yanıt
    Çünkü beyan edilen geliri doğru kabul ediyorlar. Bu böyle olmasa kimse doğru dürüst kart alamazdı. Beyanı yükseltince kartta onaylanmış.

Benim duruma gelince 2 gün önce telefonla ismimi kayıt ettirmiştim. Az önce mail geldi. Hemen başvurdum, finansbanktan 4000 liralık kredi kartım vardı (ayrıca kredi limitlerim dolu) ama biraz geliri yüksek yazdım yine de 8500 olarak onaylandı 2 dakika sonra.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ulex -- 23 Kasım 2017; 15:57:56 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: radko

Feto?

Yok arkadaşım çok şükür.. Önce bankasya kartım vardı. Banka kapanınca bir hesap numarası filan verdiler oraya yatırın diye bende yatırmadım borç öylece duruyor . Hesabımı filan kapatmıştım ama kart duruyordu..

İşte o kartın pisliği yüzünden bu kartı alamadım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tolga68 -- 23 Kasım 2017; 16:19:20 >
  • quote:

quote:

quote:

quote:

Ben ne yapıyım hocam.

Ret yedik maaşımı 18 000 yapıp tekrar başvurdum bakalım ne olacak :)

Olumlu sonuçlanırsa söyle bende bir daha başvuru yapayım..

• 
Sayfa: önceki 3940414243
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.