Şimdi Ara

(BAŞVURULAR HERKESE AÇILDI) ENPARA'DAN BİR İLK DAHA AİDAT VEREN KREDİ KARTI (36. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.331
Cevap
99
Favori
143.595
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
79 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3435363738
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: UncleGrndpa

Hata verdi tam en son da sözleşmeleri felan yollamışlar ama e-postaya

Aynen

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hata devam ediyor maalesef.
  • Başvuruyu tamamladım 24 saat içerisinde değerlendirilir yazıyor.

Edit: başvuru onaylandı. 600tl limit nedir lan yazıklar olsun enpara

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ezimuse -- 23 Kasım 2017; 10:36:36 >
  • Sayin xxxxx, Enpara.com kredi karti basvurunuz 3.700,00 TL limitle onaylandi. Bu limitiniz mevcut QNB Finansbank kredi kart(lar)inizla ortak olarak kullanilacaktir. Kartinizi size iletilmesi amaciyla kurye firmasina teslim ettigimizde size tekrar SMS yoluyla bilgi verecegiz. Kartinizi guzel gunlerde kullanmaniz dilegiyle... B001

• quote:

Orijinalden alıntı: ezimuse

Başvuruyu tamamladım 24 saat içerisinde değerlendirilir yazıyor.

Edit: başvuru onaylandı. 600tl limit nedir lan yazıklar olsun enpara

neye göre veriyorlar acaba :) bazıları 7000 küsür :)
  • BlackMon B kullanıcısına yanıt
    Bankalar beni sevmiyor hocam. Ekstreleri zamanında tam öderim henüz çektiğim bir kredi bulunmamakta ve findeks raporum 1290 gibi bir şeydi. Sanırsam ondan
  • quote:

Orijinalden alıntı: ezimuse

Bankalar beni sevmiyor hocam. Ekstreleri zamanında tam öderim henüz çektiğim bir kredi bulunmamakta ve findeks raporum 1290 gibi bir şeydi. Sanırsam ondan

benimde öyle 1357 puanım kredi kartlarımı son ödeme tarihlerinden çok önce öderim ona rağmen benide pek sevdikleri söylenemez :D
  • Mail yazdık bakalım neler olacak :)

• Jimmy McNulty kullanıcısına yanıt
    Güzel, hayırlı olsun da, facebookta falan nazar değmesin diye bebeğin poposunu koyanlar gibi olmuş Görünmüyor hiç bir tarafı
  • Red yedim saka gibi :) enpara guzel bir mebla birikimim var oturdugum ev kendi uzerime kamu kurumunda iyi bir maasla calisiyorum otomatik odemelerimin gepsi enparada hicbir kredi borcum yok sicilim tertemiz ama gelgelelim benim sartlarim bankanin kredi politikasina uymuyormus :) temiz borcsuz yada borcunu gununde odeyen adam istemiyorlar herhalde :)

• Mobil şubede başvuru seçeneği yok nereden yapıyoruz arkadaşlar...

• quote:

Orijinalden alıntı: cezaaka

Red yedim saka gibi :) enpara guzel bir mebla birikimim var oturdugum ev kendi uzerime kamu kurumunda iyi bir maasla calisiyorum otomatik odemelerimin gepsi enparada hicbir kredi borcum yok sicilim tertemiz ama gelgelelim benim sartlarim bankanin kredi politikasina uymuyormus :) temiz borcsuz yada borcunu gununde odeyen adam istemiyorlar herhalde :)

Yorumunuzu okuyunca ben de red yerim sanırım. 5dk da 7000 küsür limite evet derken bana hala cevap gelmedi.
  • Arkadaşlar ben hala hata alıyorum, arayıp soran oldu mu hatayla ilgili olarak?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi U. -- 23 Kasım 2017; 11:1:22 >
  • ogrenci iseniz card finans go basvurun, o zaman ortak limit gelecegi icin garanti enpara kartiniza onay vereceklerdir.

• quote:

Orijinalden alıntı: U.

Arkadaşlar ben hala hata alıyorum, arayıp soran oldu mu hatayla ilgili olarak?

ben hem mail attım hemde aradım ama hala aynı beklemedeyim
  • U. kullanıcısına yanıt
    Hatanın sebebi bulunmuş. Hiç başvuru yapmamış olanlar problemsiz olarak başvurabiliyormuş şu an, ama sabah hata alanlar için ek bir çalışma yapıyorlarmış sistemde, o da kısa bir süre içinde halledilecekmiş. Bilgi alırsam haber veririm tekrar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Jimmy McNulty

Benim kartım geldi. Ne kadar havalı değil mi? :)

Hocam kart kaç günde elinize gecti basvurdunuz onaylandi sonra kaç gun sonra geldi kart

• quote:

Orijinalden alıntı: Parasetamol1903

Hatanın sebebi bulunmuş. Hiç başvuru yapmamış olanlar problemsiz olarak başvurabiliyormuş şu an, ama sabah hata alanlar için ek bir çalışma yapıyorlarmış sistemde, o da kısa bir süre içinde halledilecekmiş. Bilgi alırsam haber veririm tekrar.

Hocam nerden başvuruyoruz mobil şubede ve internet şubesinde gözükmüyor

• çalışma arkadaşım var 2 3 tane kredisi var daha önce 2 kez bankalardan kırmızı çizgiyi yemiş daha dün yeni başvurduğu kredi kartı geldi. Limit: 4500tl. Umursamazca harcayıp asgari ödüyor benimle aynı maaşı alıyor evi de kendi üzerine değil ama bankalar harcayacak adamı bildiği için böylelerine çatır çatır veriyor. Adamın toplam kart limiti 8500 oldu şaka gibi
  • quote:

Orijinalden alıntı: d4hi

Mobil uygulamadan sorunsuz başvurdum, 5 dk sonra onaylandı mesajı geldi 7400 tl limit vermişler.

Hocam nerden başvurdunuz bende seçenek yok halen uygulamada güncel

• 
Sayfa: önceki 3435363738
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.