Şimdi Ara

(BAŞVURULAR HERKESE AÇILDI) ENPARA'DAN BİR İLK DAHA AİDAT VEREN KREDİ KARTI (17. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.331
Cevap
99
Favori
143.600
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
79 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1516171819
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • yazilimsever kullanıcısına yanıt
    Mobil uygulamadan.

Aşağıdaki şekilde bir mail geldi. Deneme süreci olacak sanırım.
    Hemen genele açmayacaklar gibi.

Sayın DrAdkA10

Uzun zamandır üzerinde çalıştığımız kredi kartımızı çok yakında tüm müşterilerimizin hizmetine sunacağımız için çok heyecanlıyız! 😊 Bu mutlu haberi herkesle paylaşmadan önce sizlerin desteğiyle yeni süreç ve fonksiyonlarımızı son kez test etmek ve varsa eksiklerimizi tamamlamak istiyoruz. Bu nedenle kredi kartımızı sizin de dahil olduğunuz kısıtlı sayıda müşterimizin kullanımına açtık.

Eğer kredi kartımızı öncelikli olarak kullanıp bize geri bildirim vermek isterseniz internet veya cep şubemizde şu an için sadece size tanımlanan “Kredi kartı” adımından başvurunuzu yapmanız yeterli. Sizden ricamız, aklınıza takılan tüm konuları, yaşadığınız problemleri ve tüm iyileştirme önerilerinizi pilot@enpara.com adresine e-posta göndererek bizimle paylaşmanız. Geri bildirimlerinizi büyük bir heyecanla bekliyoruz 😊

Başvurmadan önce kredi kartımızın avantajları ve özellikleriyle ilgili detaylı bilgi almak için tıklayın.

Desteğiniz için şimdiden teşekkür eder, iyi günler dileriz.

Enpara.com ekibi

• Bir önce başvurdum. 10dk. Sonra mesaj geldi. Kredi kartı onaylanmıştır. Kuryeye verildiği zaman tekrar bilgi verilecektir diye. Oldukça yüksek bir limit tanimlamislar.

Adamlar çok hızlı ya :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bobora kullanıcısına yanıt
    Uygulamadan hangi bölümün altından başvurdunuz?
  • Bende karta başvurdum az önce onay mesajı da geldi. Gelsin bakalım
  • Başvuru nerede ya bana mail fln gelmedi
  • Başvuru yapan arkadaşlar, web sitesinde online işlemlerden başvuru yapılabiliyor mu acaba, bakabilirler mi? Meraktan sordum.
  • herkese acsalarda hemen alsak teb i kacirdik bunu alalim bari.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: inexo

Teknolojiyi eleştiren reklam yapıyor ama bugün atmden kartsiz para çekeyim dedim qr kodu çıkarmışlar şimdi onu istiyor. Eskiden sms şifre ile giriyordum ne güzel. Güneşten fotoğrafı anlayamadı gölge yapayım diye şekilden şekile girdim atmnin önünde.

qr kod sadece bir alternatif. çıkan sayfada türkçe kısmını seçerek normal ekrandan devam edebilirsiniz. :)
  • yazilimsever kullanıcısına yanıt
    Mail geldiğinde ilk olarak kredi kartı bölümü açık değildi ancak belirli süre geçtikten sonra internet ve mobilde(güncelleme olmadan) açıldı.

Bence kısım kısım açıyorlar. Mail gelen arkadaşlara açılacaktır..
  • cepteteb varken gereksiz
  • Bütün kartları yaktım.

(BAŞVURULAR HERKESE AÇILDI) ENPARA'DAN BİR İLK DAHA AİDAT VEREN KREDİ KARTI

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Önbaşvuruyu kredi kartı alma limiti olanlara açıyorlardır. Herkese açmazlar.
  • İlk çıktığı yıldan beri kullanıyorum, adamlar kredi kartına layık görmemişler yav. :(
  • quote:

Orijinalden alıntı: mtyg

Bütün kartları yaktım.

(BAŞVURULAR HERKESE AÇILDI) ENPARA'DAN BİR İLK DAHA AİDAT VEREN KREDİ KARTI

maşallah zaten hepsi de aidatsız kartmış
  • quote:

Orijinalden alıntı: Reco.

şartları çok kötü. enparaya yakışmayan kampanya olmuş.

Haklısın, hiçbir harcama yapmadan size doğrudan 100-TL vermesi gerekirdi.
    Çıkar çıkmaz alacağım ve normal harcamalarımı yaptığım bonus kartım yerine bundan yapacağım, üstüne adamlar para verecek.

Enpara'ya bok atacaklar konudan çıksın, hatta yazmasın da kirletmesinler ortalığı. İkincisi bok atanların hepsi ilk başvuranlar arasında olmazsa bende bir şey bilmiyorum.
  • Bana mail gelmedi mobile de yok..Son zamanlarda fazla para girş çıkış yapmıyorduk ondan herhalde

Arkadaş afedersiniz ama kartlar batıyor mu ? Hayır niye kırıp atıyorsunuz ? Her kartın kampanyası olur oluyor ? Hangisi uyarsa onu kullanırsınız ? Kırıp atmak kesmek de ne.
  • aralık ortasında falan çıkacak heralde o zaman
  • quote:

Orijinalden alıntı: MegaWolt38

quote:

Orijinalden alıntı: Reco.

şartları çok kötü. enparaya yakışmayan kampanya olmuş.

Haklısın, hiçbir harcama yapmadan size doğrudan 100-TL vermesi gerekirdi.
    Çıkar çıkmaz alacağım ve normal harcamalarımı yaptığım bonus kartım yerine bundan yapacağım, üstüne adamlar para verecek.

Enpara'ya bok atacaklar konudan çıksın, hatta yazmasın da kirletmesinler ortalığı. İkincisi bok atanların hepsi ilk başvuranlar arasında olmazsa bende bir şey bilmiyorum.

318 lira kampanyasından faydalanabilmişim. Yani ne gerek var bu kadar göklere çıkarmaya, yarın bir gün enpara diye tapacaksınız şaşıyorum. Bende başvuru yapacağım k.kartına ama savunmayı bu kadar abartmak niye.

4 yıl 3 ayda 318 lira nedir? Onunda 180 lirası tee ilk baştaki e ticarete %20 imiş.

Ben nuvoyu enparadan epey sonra aldım 750 nakit iade 500 küsürde puan kazandım iki kartla, teble k.kartı olsun banka kartı olsun 300-400 lira iade 900-1000 lira gibi puan kazandım son iki senede. Fix kartımı son bir yıldır morhipo 50 lira indirim kampanyalarında kullanıyorum sadece 125 lira puan, yüzlerce lira indirim, sahip olup sattığım onlarca belkide yüzlerce kod son 1 senede.

Enpara ile 4 yıl 3 ayda 318 lira iade almışım. Kitap, yemek sepeti hep full geçmeme rağmen.

Hoş geldiniz güle güle, nasılsınız dedikleri için kimsenin sopası olmayın.

Hesap ortada arkadaşlar. Hiçbir banka babamın malı değil, hangisi kampanya yaparsa ben oradayım(BAŞVURULAR HERKESE AÇILDI) ENPARA'DAN BİR İLK DAHA AİDAT VEREN KREDİ KARTI

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi soyken -- 16 Kasım 2017; 17:49:7 >

• MegaWolt38 kullanıcısına yanıt
    seni geren nedir? akrabanın bankası gibi niye savundun? 100 tl için bu kadar kasmana gerek yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Reco. -- 16 Kasım 2017; 17:52:44 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 1516171819
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.