Şimdi Ara

(BAŞVURULAR HERKESE AÇILDI) ENPARA'DAN BİR İLK DAHA AİDAT VEREN KREDİ KARTI (16. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.331
Cevap
99
Favori
143.591
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
79 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Diyecektim ki, mesajı tekrar okudum ironiymiş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • enpara da herşey ücretsiz, bu nasıl devam edebiliyor nasıl batmıyor ben onu anlamadım

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkasında artık katarlılar var sıkıntı yok

Şaka bir yana adamların şubesi yok. Düşünsenize 81 ilde 81 şube olsa şube başına aylık 50 60 bin lira gider olsa en iyi deli rakam yapar. Bence bunlara daha fazladan para bile kalıyordur.
  • Nakit kullanmiyorsaniz çok rahat 10x10 olur. Bim e gittigimde 5-6 liralik alisverisi bile kartla oduyorum. 1 ayda çok rahat olur yani.

• Her şey için tek kart kullanıyorum(nakit yok gibi). Şöyle bir baktım eski hesap kesimlerime bırakın 10 kereyi 30 defa sınırı koysalar katılabiliyorum
  • Ayda 10, 6 ayda toplam 60 işlem mi lazım galiba.

• Başıma bişey gelmeyecekse bana göre de biraz yavan geldi kampanya.

• Mesela 1 ay 9 adet 10tl uzeri diger ay 12 adet 10tl uzeri yaparsam kabul sayilirmi ?

• Beyler depoyu 10 liralık dolduruyoruz kampanya şartlarını sağlamış oluyoruz.

Mesela benim Doblo ayda 2 depo yiyor, 320 liraya depo doluyor. 640 lira sabit masrafı var. 10 lira 10 lira opetten doldurursak ayda 64 işlem yapar

6 tane kart çıkarabiliyor muyuz acaba

• Vala senede birkez 50 liralık değilde 100 liralık mazot atarız fena mı
  • ezimuse kullanıcısına yanıt
    Kendisi bir banka değil bir şube yani her ilde zaten finansbank var istanbuldaki bir tane büyük şube olarak düşünebiliriz zaten bir şubede çalışacak kişi sayısından fazlasını çalıştırıyor tek fark işlek bir yerde olmasına gerek yok büyük ihtimalle şubelere müşteri sayısına göre para gittiği için enpara şubesine baya para gitmiş oluyor

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bunun daha başlangıç kampanyası olduğunu düşünüyorum. Çok iyi kart olacak vs. diyenler enparayı kullanıp memnun olanlar zaten (biri de benim).

Bu nasıl kampanya diğer kartlar 75848484 tane kampanya yapıyor diyenlere sorun şu; arkadaş kart çıkar çıkmaz mı oldu tüm kampanyalar hele bir durun, zamanla yeni kampanyalar yapacaklardır. Yapmazlarsa hep beraber kapatırız kartları.

• hakkan058 H kullanıcısına yanıt
    evet onu bende denedim ama bir kaç ay sonra:) sonra dediler ki 1 hafta içinde itiraz edenleri iade ettik.Geç kaldınız dediler.
  • Başvuabilen oldumu? TEST aşamasındayız dediler. Müracaat almadılar.
  • Mail geldi Kredi Kartımız çıktı ilk kullananlardan olmak ister misiniz diye ama cep şubede başvuru yok, başvuru yapabilen oldu mu?
  • Bana da geldi mail ama başvuru yeri yok demek ki daha gelmedi o kısım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: N920C

enpara da herşey ücretsiz, bu nasıl devam edebiliyor nasıl batmıyor ben onu anlamadım

Topladığı mevduati kredi olarak veriyor. Ordan faiz geliri var. Ayrica banka karti ile alisveris yaptığınızda isyerinden komisyon kesiyor. Daha bir cok gelir kalemi vardır. Bankaci bir arkadas daha iyi yazar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ali222 -- 16 Kasım 2017; 15:44:29 >
  • Teknolojiyi eleştiren reklam yapıyor ama bugün atmden kartsiz para çekeyim dedim qr kodu çıkarmışlar şimdi onu istiyor. Eskiden sms şifre ile giriyordum ne güzel. Güneşten fotoğrafı anlayamadı gölge yapayım diye şekilden şekile girdim atmnin önünde.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kredi kartı başvurum onaylandı.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • ezimuse kullanıcısına yanıt
    4 yıldır batık ekonomili yunanlılar vardı

• 
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.