Şimdi Ara

Başvuru evrakları mail adresime ulaşmıyor.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
1
Favori
135
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Bir önceki internet sağlayıcım ile sorun yaşadığım için aboneliğimi iptal edip Pazartesi günü (19.04.2021) telefon aracılığı ile internet başvurusunda bulundum. Doldurmam gereken evrakları bana mail üzerinden ileteceklerini ilettiler ama tarafıma herhangi bir mail gelmedi. Müşteri temsilcilerine bağlanıyorum herkes farklı bir şey söylüyor.

Kimisi mailin ne zaman geldiğinin önemi olmadığını, saha ekiplerinin geleceğini söylüyor. Kimi de mail ile evrakları göndermeden saha ekiplerinin gelemeyeceğini söylüyor. Başvuru süreç takip linkinden baktığımda ekteki görselde gördüğünüz gibi internet bağlantısı aşamasında görünüyor. Bazı müşteri temsilcileri de kurulum aşamasında olduğunu fakat evrakları göndermiş olmam gerektiğini söylerken bazıları ise "kurulum aşamasına geçilmiş, gerekli evraklar saha ekibinde olacak" diyor.

Sonuç olarak kafa karışıklığı içerisindeyim. İnternetimin bağlanmasının da aciliyeti var. Beni aydınlatabilecek birileri varsa lütfen yardım edebilir mi?
    Başvuru evrakları mail adresime ulaşmıyor.

• mail adresinizi yanlış yazmışlardır

• miskindvd kullanıcısına yanıt
    4-5 kez teyit ettik. Mail adresi doğru. Bir arkadaş dm den yardım ediyor şimdilik bakalım. Teşekkür ederim yine de
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.