Şimdi Ara

### BASS'lı MÜZİK MANYAKLARI ### (250 olduk!!!) Hip-Hop,Dubstep,HardDance (7. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.339
Cevap
99
Favori
104.019
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Schumii

Arkadaşlar şarkılar mükemmel. Bende teyp var sistem yok, alıcam ama hep başka masraflar çıkıyor fırsat olmadı. Yukarda bir arkadaşın L5'i var sanırım çok şahane duruyor güle güle kullansın, en kısa zamanda videolarını bekliyoruz Ayrıca bu şarkıları tek tek indirmemiz ve bulmamız çok zor. Elinde olan arkadaşların paylaşma durumu olur mu acaba?

Aman kardeş indirme konusunu açma konuyu gümletmeyelim
  • quote:

Orijinalden alıntı: HAAltuntas

quote:

Orijinalden alıntı: Schumii

Arkadaşlar şarkılar mükemmel. Bende teyp var sistem yok, alıcam ama hep başka masraflar çıkıyor fırsat olmadı. Yukarda bir arkadaşın L5'i var sanırım çok şahane duruyor güle güle kullansın, en kısa zamanda videolarını bekliyoruz Ayrıca bu şarkıları tek tek indirmemiz ve bulmamız çok zor. Elinde olan arkadaşların paylaşma durumu olur mu acaba?

Aman kardeş indirme konusunu açma konuyu gümletmeyelim

Doğru söylüyorsun

• Takipteyim hacılar..
  • yepyeni dubstepler geldi..

• Gece gece dinleyemicem. Gündüze kaldı artık.
    Paylaşımlar için teşekkürler. Dört gündür foruma giremiyorum. Bi' şeyler paylaşıcam ben de yavaştan.

• iyi gider setle
  • ekle.

• < Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Alish -- 18 Nisan 2011; 11:22:49 >
  • sabah sabah açıldım
  • Ekleeeee İmzada koyarım eklersen
  • Hemen benide ekliyosun. Wooferın yanında uyumuş adamım Bassız bir dünya düşünülemez
  • ekle

• @Reliq
    Ekledim. İmzana koyarsan memnun edersin.

@Rallyman61
    Akrabalığımız falan olmalı bu kadar benzer hisler olamaz :) Ekledim

@BanDirmaLee
    ekledim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HAAltuntas -- 19 Nisan 2011; 18:36:10 >
  • eklermisin :)
  • arkadaşlar şarkıların 320 kbps yada flac larini sunsak wav da olabilir iyi olmazmı ?

• @Mr.Loney

Ekledim.
  • çok sağlam bir bass dinlediklerimin en iyilerinden

• 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.