Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara

Başlangıç Motoru HONDA CBR600RR (ALINDI)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı
130
Cevap
1
Favori
11.417
Tıklama
Tüm Forumlar >> Motorlu Araçlar Dünyası >> Motosiklet Dünyası >> Başlangıç Motoru HONDA CBR600RR (ALINDI)
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
      305 Mesaj
      05 Eylül 2015 20:48:12 Konu Sahibi
      Yaşıyorum beyler, 600RR'ı sattım bile yerine Yamaha R1 aldım, memnunum.
      Yaşınız olgunsa ki ben 33 yaşındayım, bu tip makineler insanı gaza getirmiyor merak etmeyin.

Belki makinenin hakkını vererek kullanamıyorum ama en azından ben tatmin oluyorum bu da bana yeter, kimseye birşey ispatlayacak değilim.

• Yarbay
      21722 Mesaj
      05 Eylül 2015 20:50:25
      quote:

Orijinalden alıntı: tjodalv
      600RR'ı sattım bile yerine Yamaha R1 aldım

Hayırlı olsun. Yakıt ne durumda?

• Yüzbaşı
      305 Mesaj
      05 Eylül 2015 20:58:30 Konu Sahibi
      quote:

Orijinalden alıntı: İmportant

quote:

R1'in yakıt olayı çok fena, direk headers'dan akrep egsoz var ve fena yakıyor.

Şöyle örnekleyeyim; Bahçelievler - Taksim git gel 20 TL benzin gidiyor.

• Yüzbaşı
      836 Mesaj
      06 Eylül 2015 08:51:06
      quote:

quote:

quote:

O motoru alanın benzin derdi olacağını sanmam

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
      |
      |

• Yarbay
      2675 Mesaj
      06 Eylül 2015 14:51:32
      quote:

Orijinalden alıntı: entarhan

Zenginin malı züğürdün çenesini yorar derler ya, bu konu da bir açıdan ona benzemiş.

Yahu adam ben ille de 600cc ile başlayacağım sonrası allah kerim diyor, sizler de inadına aman onu kullanma daha küçükten başla diye yurttan sesler korosu yapıyorsunuz. Bir huzur verin arkadaşlar, siz söyleyeceğinizi söylediniz. Herkes sizin istediğinizi sizin zorunuzla öğrenecek değil ya! Bırakın, isteyenler kendi hatasını kendi yapsın, kendi dersini kendi alsın.

Sonuç olarak inşallah başlangıç motoru bitiş motoru olmaz der, başka konuya geçersiniz...

Herkes bi insanın canina banane diyip geçmiyor maalesef

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
      |
      |

• 25 Ekim 2016 18:23:40
      quote:

quote:

quote:

R1'le de tek parça hayatta kalabildiysen tebrikler...

|
      |

• Binbaşı
      1823 Mesaj
      28 Ekim 2016 01:37:44
      Konuyu gören herkes sonu helvalı bitecek diye bekliyor sanırım.
      Tekerinize taş değmesin.:)
      |
      |

• 06 Aralık 2016 00:38:37
      Walla bende merak ettim usta kazasız belasız sürüşler kim hasta olmazki sesine agrasif duruşuna bende almayı düşünüyorum ses ve görüntü önemli gaza gelip gazlamamak lazım :)
      |
      |

• Yarbay
      3461 Mesaj
      26 Aralık 2016 13:54:58
      Ben bir ara 600 rr gruplarına forumlarına baya bakıyordum. Yabancı sitelerde. 600rr ile başlamışlar. Binlikle bile başlanabilir. Herşey karakter yetenek ve eğitime bakar. Mesela yunus olan polisler varadero ile eğitim alır ve onla görev ifa eder. Adam gidip 250r ile yapmaz görevi. Evet aşağıdan başlayıp tecrübelenerek gitmek daha iyidir ama olmazsa olmaz bir kural olarak bakmamak lazım. Ama eğitim kısmı önemli.

40 km ile kaza yapıp bi yere çapında (vücudunla) ölüyorsan cublarla da 40 yapabiliyorsun. Geçenlerde istanbulda gezerken biri cbf150 kullanan, diğerinin motorunu tanımlayamadığım ama o da küçük motorda, iki kişi motorların yapabildiği kadar basıyor araçların arasından deli gibi gidiyorlar, whelie yapıyorlardı. İşi baya kapmışlar ama ahlak olarak sıkıntılı kişilerdi. Trafik ahlakı ve çevreye saygı konusu. Şimdi Binlik motorla adam gibi kurallara uyan mı daha tehlikede yoksa 150 cc hava soğutmalı kullanan bahsettiğim şahıslar mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi etusch -- 26 Aralık 2016; 13:58:11 >
      |
      |

bite my shiny metal ass

• Yüzbaşı
      614 Mesaj
      19 Ocak 2017 18:45:52
      Hocam yaşıyor musunuz

|
      |

• Yarbay
      2761 Mesaj
      07 Şubat 2019 00:54:50
      hocam selam , bende motora yüksek cc ile başlama düşüncesindeyim.Ben biraz daha naked seviyorum aklımda ki motorlar , triumph , ducati monster , veya durumum elverirse harley davidson night rod gibi motorlar.. Şuda var temiz uygun fiyata düşerse CBr 600 de olur ama 2. planda racing benim için.. Yaşım 38 Tabi benimde düşüncem motoru alınca direk eğitim alacağım yere çektirmek veya sahibinden rica etmek oraya getirmesini. Ya honda eğitimini düşünüyorum yada motto akademi.. Sen bu işe gireli 6 yıl geçmiş var mı önereceğin birşeyler ?
      |
      |

Z97-PRO(Wi-Fi ac) // Intel i7 4790k // (4x4) 16gb RIPJAWS DDR3 1600 // MSI Geforce GTX1080 //WESTERN DİGİTAL ELEMENTS 2TB HDD// SEAGATE BARRACUDA 1 TB HDD // Seasonic 850W // XSPC RAYSTORM 750 AX240 SIVI SOĞUTMA // COOLER MASTER HAF X942 // Creative Sound Blaster ZX // CERATİVE THX 550 - Logitech Z-5500 // RAZER MAMBA TOURNAMENT EDİTİON // RAZER BLACKWİDOW CHROMA KEYBOARD // RAZER FİREFLY // LOGİTECH DRİVİNG FORCE GT // Dell S2716DG 27" 1ms 144Hz QHD G-Sync // LG 60PB690V 60" PLASMA // PIONEER VSX 921 AVR // JAMO S426HCS5B // Pure Acoustics RB 1200 // DUNE HD BASE 3D // DIGITURK // SAMSUNG GALAXY NOTE 8 // R56 N18 Mini Cooper S //
Reklamlar
nice türkiye
haberler
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
#0850 Numara Tahsisi;#0850 Hat;#IP Santral;#Toplu
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Tablet sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,219
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.