Şimdi Ara

Başlangıç Motoru HONDA CBR600RR (ALINDI) (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
146
Cevap
1
Favori
16.362
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • şişlide geçenlerde bir kaza olmuştu genç biri öldü.altın elbiseli adam canlı yayınındada konuşuldu bu adam daha 3 gün önce ilk motorunu almış 600 cc lik kask yok mont yok hiçbirşey yok ağaca giriyor kafa patlıyor yakında seninde haberin gelir böyle adres verde helva yemeye gelelim
  • quote:

Orijinalden alıntı: uA_emir07

şişlide geçenlerde bir kaza olmuştu genç biri öldü.altın elbiseli adam canlı yayınındada konuşuldu bu adam daha 3 gün önce ilk motorunu almış 600 cc lik kask yok mont yok hiçbirşey yok ağaca giriyor kafa patlıyor yakında seninde haberin gelir böyle adres verde helva yemeye gelelim

Benim kask ve korumalıkları mı takmadığımı nerden biliyosunda böyle abuk subuk yorum yapıyorsun?
  • quote:

Orijinalden alıntı: tjodalv

quote:

Orijinalden alıntı: makavel1

merhaba öncelikle lütfen ölme hayat çok güzel dikkatli ol, ökelalık yapmak istemedim sadece hepimiz için tehlike aklımızda olsun diye yazıyorum genellikle, sen alalı baya olmuş umarım cevap yazarsın

hocam cbr600rr nasıl sesi görüntüsü çok güzelde sesi acaba diğerlerine göre nasıl yolda otobanda sevmediginiz bir tarafı falan var mı, bir mekandan falan çıkınca çıglık atmış sesiyle çıkılabiliyormu r6 daki gibi falan

Yaşıyorum hala :) sorun yok. Herhangi bir kazaya karışmadım ama çok dikkatli kullanıyorum özellikle ara sokaklarda. Her an biryerden araba veya yaya çıkacak endişesiyle kullanıyorum.

Benimkinde Karbon Akrepovic egzoz var. Kimisi az ses çıkardığını kimisi ise gayet güzel olduğunu söylüyor. Bu arada aynı egzozla muayeneden sorunsuz geçtim.
    Sanırım Akrepler yüksek devirlerde çok daha güzel ses çıkartıyorlar. Denedim bende gayet güzel yüksek devirlerde.
    Sevmediğim tarafı hakkında birşey diyemem sonuçta ilk motorum ve diğerlerini kullanmadığım için artılarını veya eksilerini değerlendiremeyeceğim.
    Ama bi mekandan fln çıkarken gayet ara gazı vererek çığlık atmış gibi kalkabiliyorsun, tüm gözler ztn sende oluyor :)

son sözler yetiyor zaten :D, peki şuanki egzosun orjinaline göre nasıl ses seviyesi olarak gürlügü güzelligi olarak, ben bazı egzoslar görüyorum orjinalden kötü, 4silindir uçak sesini alıp değiştiriyolar tabi zevk meseleside

• En çokta götünü 600cc lik bi makineye koymamışların yorumlarına gülüyorum.Adam 15 saat eğitim aldım demiş,Çekici ile çektirdim yazmış.Nasıl kullancağı ile ilgili kendini bilgilendir,gerekli ekipmamını edinmiş.Hala burda çocuk çocuk yorumlar yapıyorlar ya.
  • quote:

quote:

quote:

merhaba öncelikle lütfen ölme hayat çok güzel dikkatli ol, ökelalık yapmak istemedim sadece hepimiz için tehlike aklımızda olsun diye yazıyorum genellikle, sen alalı baya olmuş umarım cevap yazarsın

hocam cbr600rr nasıl sesi görüntüsü çok güzelde sesi acaba diğerlerine göre nasıl yolda otobanda sevmediginiz bir tarafı falan var mı, bir mekandan falan çıkınca çıglık atmış sesiyle çıkılabiliyormu r6 daki gibi falan

Yaşıyorum hala :) sorun yok. Herhangi bir kazaya karışmadım ama çok dikkatli kullanıyorum özellikle ara sokaklarda. Her an biryerden araba veya yaya çıkacak endişesiyle kullanıyorum.

Benimkinde Karbon Akrepovic egzoz var. Kimisi az ses çıkardığını kimisi ise gayet güzel olduğunu söylüyor. Bu arada aynı egzozla muayeneden sorunsuz geçtim.
    Sanırım Akrepler yüksek devirlerde çok daha güzel ses çıkartıyorlar. Denedim bende gayet güzel yüksek devirlerde.
    Sevmediğim tarafı hakkında birşey diyemem sonuçta ilk motorum ve diğerlerini kullanmadığım için artılarını veya eksilerini değerlendiremeyeceğim.
    Ama bi mekandan fln çıkarken gayet ara gazı vererek çığlık atmış gibi kalkabiliyorsun, tüm gözler ztn sende oluyor :)

son sözler yetiyor zaten :D, peki şuanki egzosun orjinaline göre nasıl ses seviyesi olarak gürlügü güzelligi olarak, ben bazı egzoslar görüyorum orjinalden kötü, 4silindir uçak sesini alıp değiştiriyolar tabi zevk meseleside

http://www.youtube.com/watch?v=UN_BxPXKqhU

eğer youtube açılıyosa videoda orjinal eksoz ile akrep egsoz farkını görebilirsin. Dediğim gibi rölantide rahatsız etmeyecek şekilde tatlı bir sesi var. Kapalı otoparkta fln sorun olmuyor o kadar çok.

• Yakında racing kullanma yaşı 5'e kadar düşecek herhalde

• Hocam son durumlar nasıl?
  • öldü galiba
  • Fıstıklı olsun

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

quote:

quote:

http://www.youtube.com/watch?v=UN_BxPXKqhU

eğer youtube açılıyosa videoda orjinal eksoz ile akrep egsoz farkını görebilirsin. Dediğim gibi rölantide rahatsız etmeyecek şekilde tatlı bir sesi var. Kapalı otoparkta fln sorun olmuyor o kadar çok.

videolarda pek belli olmuyorda, two brothers en iyisi şimdiye kadar gördüklerimde

• Evet motoru alalı 1 sene oldu herhangi bir sorun yok. Akrep egzoz'u söktürüp Karbon Two Brothers Black Edition son seri egzoz aldım motor sesi neredeyse tamamen değişti, mükemmel oldu.

Biraz maddi durumumu düzeltebilirsem ZX-10R almayı düşünüyorum.

Helvamı bekleyenler için Allah (C.C) onlara 2 katını versin.
  • tjodalv T kullanıcısına yanıt
    Artık bi SS yükleyin dimi.....Bir yıldan beri kullanıyosunuz..... 1-2 SS atıverin...Modifiyeleri görelim..........................
  • quote:

Orijinalden alıntı: expertadvisor

Artık bi SS yükleyin dimi.....Bir yıldan beri kullanıyosunuz..... 1-2 SS atıverin...Modifiyeleri görelim..........................

SS atmam nazar değer.
    Helva fln muhabbetine girenler çok, onların kem gözünden saklamak lazım.
  • Anlaşıldı.....

• quote:

Orijinalden alıntı: expertadvisor

Anlaşıldı.....

Aynen öyle son yorumda batırmış.
  • çok iyi yapmışsın egzoz konusunda aynen, ama başka motora ne gerek var ha tabi alıp satıcam uğraşıcam tecrübe edicem falan diyorsan başka
  • Valla kim ne derse desin bende 4 silindirle başlıcam 900lük hornet alcam inş
  • hocam aleti almadan önce ne yediniz çok merak ediyorum saygılar sevgiler helva yı da tuttum
  • http://forum.donanimhaber.com/m_98564879/tm.htm

özellikle 58'inci saniyeden sonrasına dikkat!

http://youtu.be/Hvunr0meJt0?t=58s

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi arda4 -- 19 Ekim 2014; 19:47:00 >

• 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.