Şimdi Ara

Başlangıç dslr fotoğraf makinesi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
561
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • 1000 tl limitim var 2.el bir dslr ile başlamak istiyorum. Önümde üç kamera var:
    Canon 600d/Canon 100d/Canon 1300d. Sizce bu kameralardan hangisini tercih etmeli? Model yılı ne kadar etkilidir? Sizin tavsiye edebileceğiniz başlangıç dslr var mıdır?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• 100D

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • multimatom kullanıcısına yanıt
    Çok açıklayıcı oldu içime su serptin artık hiç muallakta değilim çok teşekkürler bu nasıl açıklayıcı bir cevap böyle. Sen olmasan ne yapardım çok sağol kesinlikle 100d alıcam gerçekten bütün kararsızlığım gitti. Müthiş bi insansın

• vesliy V kullanıcısına yanıt
    ilk soruya cevap verdim sadece. Ondan emin olduğum için. Sebebi 600d ile aynı kalitede ama daha küçük boyutlu olması. 1300d den daha kaliteli olması.

ikinci sorunun cevabı biraz karışık. O yüzden cevap vermedim. İlla cevap istersen çok farketmez diyebilirim.

Üçüncü sorunun cevabı da imzamdaki linkte var. Ama DSLR yazdığın için cevap vermek istemedim. Dediğin veya muadil makinalar arasında pek fark yok. O yüzden kısa cevap yazdım. Ben okurum öğrenmeye açığım dersen imzamdaki konu baya açıklayıcı.

RX100 öneriyorum ben başlangıç için. Veya 50mm lensli bir dslr.

Ayrıntılı şekilde yazıp ezber bozamama olayını çok yaşadığımdan kısa yazıyorum genelde başta. Kolay gelsin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi multimatom -- 1 Şubat 2020; 14:33:43 >
  • Bazen zaman olmuyor, öyle direk özet geçebiliyoruz. N'apalım :) Bak zaman olunca açıklama geliyor işte.
    Merhabalar , bu hobiyle ilgilenmek istiyorum.Videolardan izlediğim kadarıyla temel bilgilerim var.2800 TL ve aşağısı sıfır bir fotoğraf makinesi arıyorum.Video çekimi de benim için önemli.Sokak fotoğrafçılığı ilgi alanım.Önerileriniz nelerdir acaba?
    İlgimi çeken makineler:
    Canon 2000D
    Nikon D3500
    Nikon D5200
    yalnız aynasız makine bulamadım.Aynasız da olabilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ketum24 -- 2 Şubat 2020; 2:24:3 >
  • Ketum24 K kullanıcısına yanıt
    A6000, A5100 öneririm

• Ben baslangic icin eos 2000 d almistim cok guzel makine suan kameranin cogunlluk terimleri vesaiyrre biliyorum suan satiyorum istersen makul bir fiyatta anlasabiliriz

• Başlangıç dslr fotoğraf makinesi
    Güzel cihazlar lakin bütçemi aşıyorlar .

• Ketum24 K kullanıcısına yanıt
    A5000, nex5r

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.