Şimdi Ara

🔥🔥BAŞLADIII 🔥🔥HEPSİBURADA - EFSANE CUMA 🔥🔥 (125. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.744
Cevap
63
Favori
518.163
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
129 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123124125126127
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Kullandirtmadi ama 😅 sildiler çoğunu

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • ben 3 yerden de aldım hepsi hesaplıydı amazondan samsung pro 970 512 gb m2 ssd 1040 tl hb den kumandalı priz 200 tl ye satılırdı genelde 94 tl ye aldım en son trent yoldan samsung evo 250 gb ssd 226 tl ye aldım sezonu kapattım
  • zeusavda kullanıcısına yanıt
    bi seninkini sildiler heralde herkesin kupon duruyordu
  • quote:

Orijinalden alıntı: zeusavda

Ben kendi hesaplarimdan ve satın alarak 8 adet sorunsuz kullandım. Oran müthiş umarım arada çek vermeye devam ederler.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: b0Ni

bi seninkini sildiler heralde herkesin kupon duruyordu
    Benimkini de sildiler.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: zeusavda

n11 milleti esir etti kupon verirken sadece uğraşmadan 11 tl kupon verdi onuda kullanamadım çünkü satıcı ürünü kargolamadı iptal ettim kupon süresi dolunca gitti trentyol a asıl helal olsun adamlar 1 kerede 100 tl kupon verdi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mito1172 -- 30 Kasım 2019; 0:54:42 >
  • b0Ni kullanıcısına yanıt
    Kuponların yarısı silindi hocam neye göre yaptılar bilmiyorum ama baya kişi mağdur oldu dün gece

• Resmen mekanın sahibi trendyoldu helal olsun beklentimin çok üzerinde kampanya yaptı n11 gibi süründürmedi hepsiburada gibi tuvalet kağıdı kampanyası yapmadı gayet başarılı devamını isteriz

• hb kağıt pecete cay 21 de zar zor alındı. trendyol 50 tl altlimitsiz gercekmi diye gözü şaşı etti
    n11 2 sırayı aldı. amazon kuponsuz nasıl olacak bilmiyom.

• Lider trend-yol gerçek indirimler oldu devamını bekleriz Allah zeval vermesin

• quote:

Orijinalden alıntı: Portraitclub

5 gündür kabul şubesinde bekletiyor hala teslim alamadım.
    Diyecek birşey yok gerçekten, rezalet...

• Ben 22 Kasım'da 4 parça ürün sipariş ettim. İkisi hemen geldi. Sanirim ertesi gün olması lazim. Satıcı Hepsiburada olmayan bir ürünüm dün geldi. Kalan son ürünün ise satıcısı Hepsiburada, ürün 26 Kasım tarihinde PTT sistemine girildi. O tarihten beri alıcı şubede bekliyor. Hiç bir hareket yok. Bu kampanya sürecinde en başarısız firma Hepsiburada bence.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ürünüm 2 gündür HepsiJET dağıtım aracında görünüyor. Bakalım bugün teslimat olacak mı? Dedim kartal şubenizden gelip alabilirim şube teslimi olmuyor diyorlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi WrathChild -- 30 Kasım 2019; 14:47:10 >
  • Tam rezalet Hepsiburada 4 parça ürün hala teslim alamadım.

• Sırf yarın kargoda ifadesine inandım hem daha az beğendiğim rengi aldım hem daha fazla para verdim.
    Ama tabiki kargoya vermediler daha. İşin kötüsü bi daha indirim yaptılar dün ve zararım daha da arttı :) ama artık iptalde edemiyorum.
    2014ten beri kullanıyodum artık kullanır mıyım bilmiyorum.

• Hepsiburada tuvalet kağıdını teslim ettim dedi ama kutudan çıkmadı. Zaten o kutuya girmesi imkansız.

Adamlara bildirdim, 25 liralık hediye çeki vermişler. Arkadaş hediye çeki falan istemiyorum. Ürünü istiyorum. Yenisini de yollamıyorlar.

Ne garip bir firma. Yarım yamalak çalışıyor
  • Ayın 17'sinde siparişi verdim, siparişi verdikten sonra site üzerinden iptal etmeye çalıştım ancak sistem izin vermedi. hepsiburada'yı telefonla arayarak kargoyu teslim almayıp kapıdan iade edeceğimi bildirerek onaylarını aldım.ürünü ayın 26'sında sürat kargoya verdiler. perşembe günü gelen kargoyu kabul etmeyerek kapıdan iade ettim. kargo Takipte iade Red yazdığını görünce sürat kargoyu aradım, telefona çıkan eleman gayet sinirli ve gergin ses tonuyla beni azarlayarak konuştu, ben alttan aldıkça daha da coştu, psikolojisi bozuk olduğu her halinden belliydi, sevgilisine trip atan Kezban gibi bir daha bu numaradan beni arama diyerek telefonu yüzüme kapattı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi economist52 -- 30 Kasım 2019; 19:3:52 >

• Note 10 siparısım oldu benımde ve 21 kasımda vardım hala kargoya verıldı dıye gozkuyor.Kesınlıkle teslım almayacagım ve ıade edecemTrdlım tarıhındrn 15 gun gecen bir fatura var sankı 2 el cep telefonu almıs gıbı

• 22 kasımda aldığım kutahya porselen takımı bugün kargoya verildi .bakalım ne zaman gelir
  • 
Sayfa: önceki 123124125126127
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.