Şimdi Ara

Baskı balata bitik 150km yola çıkılır mı ACIL

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
1.152
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 2 yıl
  • Cevaplayan Üyeler 10
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 3
  • Ortalama Mesaj Aralığı 53 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 2
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • Puantum (3 mesaj) arabaci_takimi (1 mesaj) atrix1212 (1 mesaj) Armin van Buuren* (1 mesaj) RedRocco34 (1 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (5 mesaj) Mobil (4 mesaj) Mini (1 mesaj) Uygulama (2 mesaj)
  • @
0 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Motorlu Araçlar Dünyası >> Otomobil Genel >> Otomobil ve Otomotiv Dünyası Genel >> Baskı balata bitik 150km yola çıkılır mı ACIL
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    722 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    Arkadaşlar 1 saat önce yolda kaldım araba 1.viteste devir arttı ama ilerlemedi. 4 5 deneme sonucu devam ettim şuan araba otoparkta. 2 saate istanbula çıkacağım 150km yolum var. Başıma 3.kez geldi 10 günde. Istanbula kadar dayanır mı ? Istanbulda ustaya götüreceğim..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

|
    |
  • Dogru duzgun cevap yazinca bir yerinizden bir seyler eksiliyor degil mi?

Konu sahibi duzgun soru sormus. Ne yapsin, arabasina sadece binmeyip, araba ustaliginda yan dal mi yapsin, uzaya mi ciksin? Hem sana ne? Sen arabana sadece binmeyip neler yapiyorsun baska?
    Düzlükte belki bir şansınız var ancak otobandaki uzun rampalarda kalırsınız. Çekiciye vereceğiniz parayı götürün bulunduğunuz ildeki ustaya verin daha ucuza gelir.
  • Yarbay
    2003 Mesaj
    Dayanmazsa çekici ile gidersin yapılacak birşey yok. Eğer bulunduğun yerde yoksa yaptıracağın yer

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
  • Yarbay
    3082 Mesaj
    Düzlükte belki bir şansınız var ancak otobandaki uzun rampalarda kalırsınız. Çekiciye vereceğiniz parayı götürün bulunduğunuz ildeki ustaya verin daha ucuza gelir.
    |
    |
  • Teğmen
    167 Mesaj
    Rampada boşa sararsın maceraya gerek yok

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Yarbay
    2437 Mesaj
    O riski almak yerine ustaya görürseniz 1 saatte halleder usta sizinde Içiniz rahat eder.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
  • Yarbay
    2376 Mesaj
    Volanı sürte sürte yakmak istiyorsan gayet uygun bir yol, iyi yolculuklar

|
    |
  • Yüzbaşı
    463 Mesaj
    Yok bişey olmaz yapıstır gitsin işte arabasına sadece binenlerden sadece biri :)

Sadece benzini koy mazotu koy devam et yolda kalırsında cekiciyle cektirirsin ustaya insallah :)
  • Yüzbaşı
    656 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: RedRocco34

Yok bişey olmaz yapıstır gitsin işte arabasına sadece binenlerden sadece biri :)

Sadece benzini koy mazotu koy devam et yolda kalırsında cekiciyle cektirirsin ustaya insallah :)
    Dogru duzgun cevap yazinca bir yerinizden bir seyler eksiliyor degil mi?

Konu sahibi duzgun soru sormus. Ne yapsin, arabasina sadece binmeyip, araba ustaliginda yan dal mi yapsin, uzaya mi ciksin? Hem sana ne? Sen arabana sadece binmeyip neler yapiyorsun baska?
  • Yarbay
    2949 Mesaj
    dayım ankaradan istanbula gelmişti. yaklaşık 12 saat sürmüş yolculuk.
    gece boş yolda tedbirli şekilde gidilebilir.
    |
    |
  • Yarbay
    8144 Mesaj
    Fazla vites değiştirmeden hemen hemen sabit viteste gidersen gidilir, yoksa volantı yeme riskin artar, masrafın katlanır.
    |
    |
  • Yüzbaşı
    722 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    quote:

Orijinalden alıntı: RedRocco34

Bu üslup ne? Tanıdık ustam İstanbulda , dolayısıyla istanbula gitmem gerekiyordu. Benim arabamla duygusal münasebetiniz mi var anlamadım

|
    |
  • Yüzbaşı
    722 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    Evet araçla geldim , bayağı sıkıntı oldu yol. 77bg lpg 5.viteste araç rampada bayağı boğulma yaptı. 4.vitese alıncada cartlamalar curtlamalar. Bir ara yanık kokusu bile hissettim , yavuz sultan selime yakın petrol ofisinde durup mola verdim tekrar devam ettim sağ salim geldik. Cumartesi baskı balata değişir büyük ihtimalle.

|
    |
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Reklamlar
pubg mobile uc
vp satın al
Sohbet
bankacılar
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,531
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.