Şimdi Ara

Baskı balata bitik 150km yola çıkılır mı ACIL

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
1.344
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar 1 saat önce yolda kaldım araba 1.viteste devir arttı ama ilerlemedi. 4 5 deneme sonucu devam ettim şuan araba otoparkta. 2 saate istanbula çıkacağım 150km yolum var. Başıma 3.kez geldi 10 günde. Istanbula kadar dayanır mı ? Istanbulda ustaya götüreceğim..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Dayanmazsa çekici ile gidersin yapılacak birşey yok. Eğer bulunduğun yerde yoksa yaptıracağın yer

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Düzlükte belki bir şansınız var ancak otobandaki uzun rampalarda kalırsınız. Çekiciye vereceğiniz parayı götürün bulunduğunuz ildeki ustaya verin daha ucuza gelir.
  • Rampada boşa sararsın maceraya gerek yok

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • O riski almak yerine ustaya görürseniz 1 saatte halleder usta sizinde Içiniz rahat eder.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Volanı sürte sürte yakmak istiyorsan gayet uygun bir yol, iyi yolculuklar

• Yok bişey olmaz yapıstır gitsin işte arabasına sadece binenlerden sadece biri :)

Sadece benzini koy mazotu koy devam et yolda kalırsında cekiciyle cektirirsin ustaya insallah :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: RedRocco34

Yok bişey olmaz yapıstır gitsin işte arabasına sadece binenlerden sadece biri :)

Sadece benzini koy mazotu koy devam et yolda kalırsında cekiciyle cektirirsin ustaya insallah :)
    Dogru duzgun cevap yazinca bir yerinizden bir seyler eksiliyor degil mi?

Konu sahibi duzgun soru sormus. Ne yapsin, arabasina sadece binmeyip, araba ustaliginda yan dal mi yapsin, uzaya mi ciksin? Hem sana ne? Sen arabana sadece binmeyip neler yapiyorsun baska?
  • dayım ankaradan istanbula gelmişti. yaklaşık 12 saat sürmüş yolculuk.
    gece boş yolda tedbirli şekilde gidilebilir.
  • Fazla vites değiştirmeden hemen hemen sabit viteste gidersen gidilir, yoksa volantı yeme riskin artar, masrafın katlanır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: RedRocco34

Yok bişey olmaz yapıstır gitsin işte arabasına sadece binenlerden sadece biri :)

Bu üslup ne? Tanıdık ustam İstanbulda , dolayısıyla istanbula gitmem gerekiyordu. Benim arabamla duygusal münasebetiniz mi var anlamadım

• Evet araçla geldim , bayağı sıkıntı oldu yol. 77bg lpg 5.viteste araç rampada bayağı boğulma yaptı. 4.vitese alıncada cartlamalar curtlamalar. Bir ara yanık kokusu bile hissettim , yavuz sultan selime yakın petrol ofisinde durup mola verdim tekrar devam ettim sağ salim geldik. Cumartesi baskı balata değişir büyük ihtimalle.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.