Şimdi Ara

Basketbolda şu maçları kaçırmayın [TUTTU] (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
105
Cevap
1
Favori
2.975
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • quote:

Orijinalden alıntı: Amedra

Allahım, bu nasıl bir maçtı böyle?

Kim kime dum duma atışlarda, rastgele gelene geçene basket attılar ve son çeyrekte üst oldu inanamıyorum.
    Sistem 3 sayesinde belki düşük aldık ama benim diğer kupona da eklediklerim tutmuş en çok buna sevindim;

Basketbolda şu maçları kaçırmayın [TUTTU]

şu kupondan ne kadar geldi

• quote:

Orijinalden alıntı: dr.tyler

quote:

Kim kime dum duma atışlarda, rastgele gelene geçene basket attılar ve son çeyrekte üst oldu inanamıyorum.
    Sistem 3 sayesinde belki düşük aldık ama benim diğer kupona da eklediklerim tutmuş en çok buna sevindim;

şu kupondan ne kadar geldi

Net 70 lira.

• quote:

bu nasıl bir oynama sistemi yau

• bir ara bizim de mr.captainle çok oynadığımız bir sistem. Hacıyatmaz adını vermişti buna mrcptn ve çok eğlenceli bir sistem yaratmıştı. Ama sonra karayiplere gidiyorum deyip gerçekten gitmişti ve nesine'de de bir daha kupon paylaşmadı.
  • 24 tl yatırmıştım 29.48 tl geldi
  • Hatırlıyorum, geçen sene benim açtığım sistem 1 konuları tutunca özel mesajdan sormuştu bu sistemi sonradan isim taktı öyle. Yaşı küçüktü diye biliyorum, bir de kuponları genelde bankodan kaydediyordu, milleti de güveniyorum diye kendi oynamayıp kaç kez yatırmıştı.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ..
  • quote:

Hatırlıyorum, geçen sene benim açtığım sistem 1 konuları tutunca özel mesajdan sormuştu bu sistemi sonradan isim taktı öyle. Yaşı küçüktü diye biliyorum, bir de kuponları genelde bankodan kaydediyordu, milleti de güveniyorum diye kendi oynamayıp kaç kez yatırmıştı.

hocam efes ilk çeyrek kesin gibidir değil mi? veya -5,5 handikap 1,88den daha mı tercih edilesi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: zamonra

quote:

Hatırlıyorum, geçen sene benim açtığım sistem 1 konuları tutunca özel mesajdan sormuştu bu sistemi sonradan isim taktı öyle. Yaşı küçüktü diye biliyorum, bir de kuponları genelde bankodan kaydediyordu, milleti de güveniyorum diye kendi oynamayıp kaç kez yatırmıştı.

hocam efes ilk çeyrek kesin gibidir değil mi? veya -5,5 handikap 1,88den daha mı tercih edilesi?

Play-off ve Ted Ankara şahsen Efesi iyi zorluyor. Basketbolda kaç kez Efesin maçlarına gitmişimdir Efes benim takımım ama deplasmanda ne olacağı belli olmuyor, ilk çeyreği Ted önde götürebilir o yüzden oynamamakta fayda var.

En son ev sahibinde oynanılan maçı sana göstereyim(2012 1. devre), göründüğü gibi çok orantısız, hangi çeyreğin geleceği belli olmaz, diğer takımı da küçümsememek gerekir;
    http://www.tbl.org.tr/beko/mac.asp?mac=1EA1152&sezon=2012-2013

Düzeltme: Yine de Efes bu maçı alacaktır, bir önceki maçı sürpriz bir şekilde resmen verdiler ama bu sefer kazanırlar diye düşünüyorum. Çeyrek çeyrek oynamak sadece biraz sakat gibi. Canlıdan takip et eğer ilk çeyrek geride kapatırlarsa 2. çeyreğe rahatçana asılabilirsin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Amedra -- 20 Mayıs 2013; 8:26:42 >

• @Amedra
    Hocam bugün için oynayacağın kuponlarını listelerden arasından maç alabiliriz, senin basket tahminlerin yerinde oluyor.

• Ted Ankara - Efes = iy2
    Beşiktaş - Banvit = Alt
    Siena - Milano = iy1 ve Alt

Ted ve Beşiktaş müsabakalarına banko, Siena müsabakasına da hem iy1 hem de alt seçip sistem 1 oynadım. Yalnız bu günkü müsabakalardan emin değilim, onu söyleyeyim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Amedra -- 20 Mayıs 2013; 16:00:03 >
  • efes maçında handikap arttı açılış (2,5 -4,5 du) şimdi (4,5-7,5 oldu)
  • quote:

Orijinalden alıntı: cemturk

efes maçında handikap arttı açılış (2,5 -4,5 du) şimdi (4,5-7,5 oldu)

ben değişmeden oynamıştım dostum. o değişim benim içinde geçerli mi?
    edit: zaten iy 4.5miş bende pardon

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi qRowNie -- 20 Mayıs 2013; 17:24:53 >
  • ben artmadan oynamıstım..ama belli olmaz efes

• daha marathon canlıyı açmadı efese. Tipico da açıp kapattı ve tekrar açtı şimdi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zamonra -- 20 Mayıs 2013; 18:08:49 >
  • quote:

ben artmadan oynamıstım..ama belli olmaz efes

Tebrikler
  • quote:

Orijinalden alıntı: qRowNie

quote:

ben artmadan oynamıstım..ama belli olmaz efes

Tebrikler

Tesekkurler

• Ben de kazanıyorum 2 gündür . İlginç

821 Ted koleji - Efes İY 2
    824 BJK - Banvit 1/2
    397 Haugesund - sogndal ALT

ORAN 11.22 Keşke efes maçına 2/2 ataydım pek aklıma yatmadı
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.