Şimdi Ara

Basketbol alt ust hakkinda

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
1
Favori
344
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Beyler bi sorum olacakti basketboldan zerre kadar anlamam ,simdi suradaki tabloda alt ust ney olarak geciyor ? totals mi ? oyleyse peki neden rakamlari her maca gore farkli seciyor bu adamlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi NayirNolamaz -- 15 Aralık 2012; 23:05:16 >

• evet totals alt üst oluyor. her takımın savunma, hücum becerisine ya da skorer isimlerin sakat oluşuna yorgunluğa göre maçtan maça değişir. hawks oldukça skorer bir takım hele kendi evinde rahatça 110 a dayanıyorlar. gs de dün maç yaptı ve savunmaları kötü.
  • peki bu rakamlar iddaa sirketinden sirketine degisiyor mu ?

mesela adam Det Pıstons - Ind Pacers L : 185,5 alti oynayin demis

ama bwinde ise totals bu mac icin over 183 under 183 bu nasil is

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi NayirNolamaz -- 15 Aralık 2012; 23:24:55 >
  • yabancı şirketlerde en fazla 1-1.5 sayı oynar, ama oradaki baremler değişince iddaa geç değiştiriyor. takip edince value maçlar oluyor.
  • yani anladigim kadariyla turkiyedeki tahminlere gore yabanci sitelerde oynamak sakat ?

Det Pıstons - Ind Pacers L : 185,5 alti oynayin demis

bwin over 183 under 183 demis hadi ben yukardaki tahmine en yakinina gore over 183 dedim skor 182 oldu mac bitti tahmin balon oldu ? yada ben iyice sacmaladim
  • türkiyedeki tahminleri boşver, hele şu iddaa siteleri yazarlarını. adamların bir halttan haberi yok, %50 şansım var belki tutar diyip sallıyorlar. tahmin olarak forum.sbrforum.com'da players talk bölümünde başarılı maç yorumlayan adamlarla dolu. ya da turknba.com.
  • Eyvallah kardes sagolasin ,yanliz tahminler Selahi Aydin adli sahistan pek salladigini zannetmiyorum bi son tahminlerine bak istersen .
  • selahi aydın da senenin başında 0 çektiği kuponlar çok oluyordu. hele kendi tahminini yapıp sonra silerek yorumcunun tahminini oynamak ve onunkinin yatması adama öyle bir koyuyorki anlatamam. bu yüzden kendim takip ederim kendim oynarım daha iyi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: NayirNolamaz

Beyler bi sorum olacakti basketboldan zerre kadar anlamam ,simdi suradaki tabloda alt ust ney olarak geciyor ? totals mi ? oyleyse peki neden rakamlari her maca gore farkli seciyor bu adamlar

Usta site B-Win sanırım.
    Üye iseniz online olun ayarlardan TR dil secin ne yszdığını anlayın. TR dil mevcut sitede.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Dil sorun degil ,basketbol sistemini kavrayamamistim onuda sagolsun Aurorax guzel bi sekilde dile getirdi.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.