Şimdi Ara

Baskasinin uzerinde olan hatti kendi ustume nasil gecirebilirim.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
1.351
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Ablamin adina kayitli olan hatti kendi ustume nasil alabilirim? Hat hazir kart ve ben faturaliya gecirip cihaz almak istiyorum. Ne derecede mumkun cihazi hemen alabilmek arkadaslar taahhut vererek alacagim alabilirsem. Iyi geceler.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Sana direk aradığın cevabı vereyim 65 tl :d

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Ablanızla birlikte Turkcell Time gidip devir yapacaksınız. Devir ücreti 50 lira civarı. Sonra faturalı hatta geçip, 6 ay bekleyeceksiniz.
  • Hocam devir işlemi 50 TL diyorlar 25 TL daha ver yeni hat al bir ay sonra faturalı abonesi ol ve uygun paketlerden faydalanırsın.Bu arada operatörden telefon alınmaz artık çok kar koyuyorlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Saiph -- 15 Temmuz 2017; 10:57:34 >
  • yeni hat aldım arkadaslar artık teknosacelli olduk bakalım hayırlısı

• s.hız kullanıcısına yanıt
    Hocam teknocell aldın hayırlı olsun numaranın kodu 505 falan mı nedir ?
  • Direk faturalı hattı ücretsiz olarak almak daha mantıklı değil mi? Madem faturalıya taşıyacak neden faturasız hat alıp para ödesin ki?

• quote:

Orijinalden alıntı: halilcrs

Direk faturalı hattı ücretsiz olarak almak daha mantıklı değil mi? Madem faturalıya taşıyacak neden faturasız hat alıp para ödesin ki?

Hocam faturasız hat aldığında Hediye+ hat ücreti ödeyecek. Fakat faturalı hat aldığında aylık faturasına sözleşme bitene kadar 3.80 TL eklenecek
  • 553lü numaralar varmış hocam ellerinde onlardan aldım.

• Numara kodları acaba kaçlara çıktı

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.