Şimdi Ara

Başkasının sesini kullanarak konuşabilme?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
26
Cevap
0
Favori
9.138
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Herkse selamlar.Ben başkasının sesini kullanarak konuşabileceğim program arıyorum..Bilen arkadaşlar yardımcı olursa memnun olurum şimdiden tşk.

• Sende mematiyimi kandıracan yoksa.
  • Fazla T.V.nin zararları....
  • quote:

Orjinalden alıntı: mulkiyeli

Sende mematiyimi kandıracan yoksa.

ehuehueheueheueheuehueh

• quote:

• Hmm buraya sanırım kendini komik zanneden arkadaşlar cevap vermiş , konu hakkında fikir sahibi olanlar yazarsa sevinirim.
  • quote:

kardeş cevap verecem ama önce üsttekine gülmem lazım

heh şimdi konuya gelelim... öle bir program bulman çok zor... piyasada yok filmdeki zaten sadece senaryo..

ama buna benzer programlar var... google dan voice change vs. gibi arat...

öle bir program belki fbi vs. gibi büyük yerlerde özel olarak yazılabilir...

• başkasının sesiyle konuşabileceğin program yok, ama sesini değiştirip konuşabileceğin, aletler var, piyasada ucuza satılıyor, hatta kız erkek sesi diye ayarlayabiliyorsun bile!
  • bence başkasının sesinden konusmak imkansız o ses değiştiren aletler sonuçta sizin sesinizi değiştiriyor birine benzetmiyor. Birinin sesinden konusmak için önce o kişinin çıkardığı sesler, harfler kayıt edilmeli.
  • av voice changer software
  • bilimkurgu filimlerinde falan olur o öyle başkasının sesi ile konuşmak.

ama ses değiştirici cihazlar var gerçektende.
  • www.burdabulabilirsinbulamazsanbeniara.com
  • quote:

Orjinalden alıntı: iyi kötü çirkin

www.burdabulabilirsinbulamazsanbeniara.com

• quote:

Orjinalden alıntı: savasay

başkasının sesiyle konuşabileceğin program yok, ama sesini değiştirip konuşabileceğin, aletler var, piyasada ucuza satılıyor, hatta kız erkek sesi diye ayarlayabiliyorsun bile!

evet bebek seside çıkarabiliyosun
  • ya vardı bi program hatta arabayı durduruyo, laptop, cep telefonu falan küt diye duruyo kapanıyo sana ayarlarım yanlızca 759 amerikan doları ama bu programı alarak sadece bir programa sahip olmayacaksınız eğer 20 dakika içinde ararsanız Finstant fisher man olta da, programın özel saklama kabı nada sahip olacaksınız. Telefon numaramız 987456321 hemen arayın!
  • abi dalga geççeğinize yardım etsenize arkadaşa.
  • quote:

Orjinalden alıntı: Zed The Rapist

abi dalga geççeğinize yardım etsenize arkadaşa.

napsınlar programmı yazsınlar yokki öyle birşey...
  • Eveet ŞAKA aslında herşey ŞAKAYDI ... HeheheHeheHe (hattal hıncal stili)

CEM YILMAZLARIN(!!) yoğun ilgi gösterdiği topicin bo*kunu cıkaran arkadaslara selamlar naber?
    Baştan söylemiştim ama anlayamamış arkadaşlar yine "eheh ben o yum mod" u açıp takılmışlar kafalarına göre , yazık etmişler.Kendini bişey sanıpta komiQ yorum yapan arkadaşlara ayrıetten teşekkür ederim neşemiz oldular.
  • av voice changer software programını aramayı denedin mi google da
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.