Şimdi Ara

Başkasının pasaportuna IMEI kaydettirme devri kapandı (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
946
Cevap
13
Favori
74.678
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
85 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Başkasının pasaportuna IMEI kaydettirme devri kapandı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • DH Misafiri D kullanıcısına yanıt
    Neresi iyi olmuş? 300’e okutsalar dahi devletin 500’e satmasından ucuza geliyordu!

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Artık telefon eskiyince 2. el satışı da mümkün olmayacak o zaman. Hurdaya dönüşecek telefon.

• Yeni gelen ÖTV vergilerinin amacı belli oldu. Telefonun ülke sınırları içinde alınıp vergi alınmasını istiyorlar.

• olum ya o kadar dönem içinde bu hükümette gençlik olmak. off offf, bundan 4-5 sene öncesine kadar kendi ufak tefek işlerden kazandığım azıcık paralarla bile ne şeyler alırdım şimdi yok, iyice açlık sınırında yaşıyorum

• Yalancıyı öpmüyorlar ki (!)

• Telefonculara ve bavulculara büyük darbe

• aile bağı olanlara pasaport izni olsa iyi olurdu

• quote:

Orijinalden alıntı: Mustafa Oğuzhan Aydemir

Yalancıyı öpmüyorlar ki (!)
    valla kazancımın %50den fazlasının vergiye gitmesi bana koyuyor. keşke mehmet falan olaydık da şöyle milyondolarlık vergilerim silinseydi
  • Böyle saçma şey mi olur, belki şirket hattını kullanacağım o telefonda. Yurtdışından aldım diye sadece kendi hattımla mı kullanacağım.

• game of thrones bitiyor, bizim sezonlar başlıyor

• Son derece yerinde bir karar olmuş. Avrupa'da 5-6 yılda bir değişen telefonlar bizde 2 yılı zor görüyordu. Bir de garantisiz kontrolsüz gelen telefonları millete yedirenlerin, bavulcuların önü kesilmiş oldu.

• 300 dolarlık telefonu 3999 TL'ye satan kaynatasızlar var bu ülkede... Bizim günahımız ne?

• Başkasının pasaportuna IMEI kaydettirme devri kapandı

• iki hafta once kayitsiz note 9 almistim, onumuzde ki ay kardesimin pasaportuna isletecektim. Fakat bu tc kimlik olayi cok kotu oldu, 30 mayisa kadar sure var zaten bende haftaya gunubirlik kibrisa gidip gelecem oyle kaydettirecem. Simdi biri diyecekki oh olmus almasaydin, samsung turkiye note serisinin cift hatli modelini getirdi de ben mi almadim?

• Kapatın sınırları olsun bitsin. Böyle tek tek uğraşmayın. Yerliyi desteklemek bu değil!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kucukyenici -- 17 Mayıs 2019; 12:27:31 >
  • Ne saçma. Yeri geliyor başkasının hattını takıyoruz. Ayrıca bu adam satarken bidaha mı kayıt yaptırcak?Ölme eşeğim ölme.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi butxy -- 17 Mayıs 2019; 12:26:49 >
  • Her şey güzel hoş peki diyelim ben telefonumu kendi pasaportuma kaydettirdim, 1 sene sonra sıkıldım veya paraya sıkıştım satmak istiyorum, satamayacak mıyım?
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.