Şimdi Ara

Başkanlığa Evet Atacak Arkadaşlar Suriyeliler Hakkında Ne Düşünüyorsunuz? (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
115
Cevap
2
Favori
4.841
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
15 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: Şeriat Sucuğu

quote:

Orijinalden alıntı: hilmignc

quote:

Orijinalden alıntı: Şeriat Sucuğu

Türk kimliği taşıyan yunan ingiliz alman amerikan ermeni köpeklerini bu ülkeden döve döve kovmayacaklarsa suriyelilerin nu ülke vatandaşı olmasında sakınca görmüyorum. İyi eğitimli batılı bozmalarından daha az zarar veriyorlar ülkeye.

Şeriat sucuğu var yer misin ? Köpekten post Araptan dost olmaz.

Saydıklarını toplasan 50.000 etmez. biz 3.000.000 suriyeliden bahsediyoruz.

Hırsızlık - dilencilik - gasp tavan adamlarda , daha az zarar veriyorlarmış...Tabi, yersen.

Fark etmez sizin düşüncenize göre damarında Türk kanı olmayan herkesin vatandaşlıktan çıkatılıp kovulması lazım. 1e 1 milyon olsa dahi. Cumhuriyet sucuğu var yermisin?

"Kendini Türk hisseden herkes Türk'tür."

Cumhuriyet sucuğu var yermisin

Türk kanı olup olmaması önemli değil, ama millet olarak arapların durumu ortada, tecavüz,gasp,hırsızlık hat safhada maalesef.

İstatistikleri vb araştır istersen.

Bu arada sen şeriat sucuğunu yemişsin o kadar hoşuna gitmiş ki nick'in yapmışsın :) İyi günler.

• Ömerayhan kullanıcısına yanıt
    Savaştan kaçıp bizim ülkemize yerleşen elalemin Suriyelilerine ve diğer milletlerine bakıp, biz savaşa girdiğimizde kendilerinin olmayan bir ülkeyi savunacaklarına inanan ne kadar da güzel insanlar var

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DorukAkinci -- 23 Şubat 2017; 15:10:38 >
  • KraftMK K kullanıcısına yanıt
    Biz mi askerinizi polisinizi öldürün gelin dedik suriyelilere!.

Hain bunlar.

30 milyar dolar para harcadık birşey demedik ki.

Üstüne neden Vatandaşlık veriyoruz ki, çok istiyorsanız nüfusunuza alin

Macaristan 1000 tane alalım mi almayalim mi diye referanduma gitti. Bize soracaginiza daha duygu sömürüsü yapıyorsunuz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Başkanlığa Evet Atacak Arkadaşlar Suriyeliler Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?
  • erzard kullanıcısına yanıt
    suriyeli 1200 lira burs alıyorsa sanayi neden lise&ilkokul çağında suriyeli kaynıyor ? bunlar salak mı haftalık 250 liraya çalışıyorlar ?
  • BlancpaiN kullanıcısına yanıt
    Cunku o burs bildigim kadariyla universitelilere veriliyor. Ataturk universitesinde de bolca var o ogrencilerden.

• erzard kullanıcısına yanıt
    kyk bursu olarak mı geçiyor peki ?
  • Ben unide bizzat gördüm burs alan yurtta ücretsiz kalan Suriyeliyi ayrica dediği de şu hem esat hem Özgür Suriye ordusu biz geri dönersek öldürür bizi diyo yani bunları özgür Suriye ordusu denen topluluk bile istemiyor bırakıp kaçtığı kadin ve cocuklar neyse ya 16 17 yaşında evlenmeyi bilen erkelerine ne demeli ? Herseyde milli irade diyen akp referandum u birde suriyeliler kalsin mi gitsin mi diye yapsın bakalım kim istiyor bunları görelim

• quote:

Orijinalden alıntı: harunkmc

Ben unide bizzat gördüm burs alan yurtta ücretsiz kalan Suriyeliyi ayrica dediği de şu hem esat hem Özgür Suriye ordusu biz geri dönersek öldürür bizi diyo yani bunları özgür Suriye ordusu denen topluluk bile istemiyor bırakıp kaçtığı kadin ve cocuklar neyse ya 16 17 yaşında evlenmeyi bilen erkelerine ne demeli ? Herseyde milli irade diyen akp referandum u birde suriyeliler kalsin mi gitsin mi diye yapsın bakalım kim istiyor bunları görelim

Doktora programı için hiç bir sınav istemiyorlar. Hatta kontenjan bile gerekmiyor. Sonra kaydolup gitmiyorlar. Ayda 1500 tl burs alıyorlar.

• Ömerayhan kullanıcısına yanıt
    Sana hakaret ederdim ama onu da anlamazsın.

Ulan daha 100 sene öncesine g*tümüze parmak takanlar sizin sevdiğiniz ümmetinizdi hey gidi hey ah ulan şu suriyeliler birinize bir kotuluk yapsa ben gorecem sizi.

• BlancpaiN kullanıcısına yanıt
    https://www.google.com.tr/amp/m.yeniakit.com.tr/haber/o-ulkenin-ogrencilerine-1200-tl-burs-118247-amp.html?client=ms-opera-mobile

• Madem bu kadar çok seviyorlar alsınlar evlerinde baksınlar sokağa salmasınlar artık sokağa ailemle çıkamaz oldum
  • Memnunum evet atacağım diyenler niye Suriyelileri evine almıyor.

• Suriyeden buraya gelen erkekler ülkesi adına savaşmazken. Mehmetçik in şehit vermesi hakkında evetçiler ne der çok merak ettim.

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.