Şimdi Ara

Başkan İmamoğlu, taksicilere çok sert konuştu (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
224
Cevap
2
Favori
17.077
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
315 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: AsiretinMarjinalCocugu

"İstanbul halkının, taksi ihtiyacı olup olmadığına karar verecek makam, Bağcılar Oto Galerisi'ndeki birkaç taksi galericisi değildir. Sakın bizi başka şeylerle tehdit etmeye çalışmasınlar"

KV 33.bölüm 47.dk Laz Ziya raconu kesiyor

baktım bulamadım 47.dk da laz ziya yok wtf

• angraf kullanıcısına yanıt

Emin ol tehdit edilen RTE olsaydı çoktan silivrideydi. İçeri girmemişse hala tehdit ettiği devlet değil belediye başkanıdır sadece.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • heykelini diksek beton yetmez malum yerine. böyle bir adam işte imamoğlu.

• Benim başkanım değil :))

• Ekrem Başkanım daha ne zaferler kazanacak. Şu an anketlerde Tayyib'in önünde zaten. Bu makas her geçen gün açılıyor.

Eğleniyor muyuz gençler bu müzik de benden gelsin....  

• dr20mouse kullanıcısına yanıt

Saniyesinde alırlardı, ve fetöden içeri girerdi. Akape dusmanimin dusmani dostumdur durumunda şu an. Yoksa o elemanin yaptiği açikca devlet kurumlarini tehdittir. Eko bu durumu çözer. İstanbul halkida bu konuda hemfikirdir diye düşünüyorum.

• ekrem başkan inşallah şu taksici çetesini dağıtırsa istanbula güzellik yapmış olur.

• İmamoğlu'nun bazı söylemlerinden ve hareketlerinden rahatsız olan biri olarak taksi mafyasına karşı olan mücadesinde, nereye gidecekse gitsin destekliyorum.

• trojana T kullanıcısına yanıt

Belediye meclisinden geçiremeyecek hocam zor.

• quote:

Orijinalden alıntı: herhangibirey

bu kadar parlatılanı görmedik

Kimlere yedirmiş aslan parçası? Nerede kime yedirmiş? İşkembeden mi sallıyorsun çamur at izi kalsın mantıgıyla yoksa elinde belgeler mi var? Paylaşırsan sevinirim halk da böylece aydınlanmış olur yolsuzluk konusunda. Teşekkürler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Six Feet Under. -- 18 Haziran 2020; 14:4:36 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Six Feet Under.

Kimlere yedirmiş aslan parçası? Nerede kime yedirmiş? İşkembeden mi sallıyorsun çamur at izi kalsın mantıgıyla yoksa elinde belgeler mi var? Paylaşırsan sevinirim halk da böylece aydınlanmış olur yolsuzluk konusunda. Teşekkürler.

Alıntıları Göster

Aslında sallamıyor. Ufak tefek ihaleleri alan kişilerin profillerini biraz incelersen ne demek istediğini anlarsın. Adam vefa borcunu ödüyor hakkını vermek lazım.

• quote:

Orijinalden alıntı: Treth

Aslında sallamıyor. Ufak tefek ihaleleri alan kişilerin profillerini biraz incelersen ne demek istediğini anlarsın. Adam vefa borcunu ödüyor hakkını vermek lazım.

Alıntıları Göster

Eminim öyledir. Adama nereden yüklensek diye düşünen iktidar böyle bir yolsuzluk olayı olacak da üzerine gitmeyecek bu işin. Allah aşkına güldürme beni ya.

• Treth kullanıcısına yanıt

Senin bu taksi konusundaki fikrin nedir hocam merak ettim? Özellikle bu adamların terörist gibi yok yol kaparız yok istanbulu dar ederiz açıklamaları hakkında ne düşünüyorsun? Bir de elini vicdanına koyup söyler misin hanımını kızını anneni akrabanı eşini dostunu rahat bir şekilde taksiye emanet edip biyere yollayabiliyor musun tek başına?

Bir de yukarıdaki mesajına istinaden madem bu admaın bu kadar yolsuzlugu var ben neden ahaber tvneti vs açtığımda bu adamın yolsuzluklarını göremiyorun? Böyle birşey olsa ilk verecek kanallar bunlar değil midir?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kassady -- 18 Haziran 2020; 14:40:48 >
  • quote:

Eminim öyledir. Adama nereden yüklensek diye düşünen iktidar böyle bir yolsuzluk olayı olacak da üzerine gitmeyecek bu işin. Allah aşkına güldürme beni ya.

Alıntıları Göster
    Artık buna yolsuzluk mu dersin tesadüf mü bilmiyorum. Ama konuları açıldı burada zaten bölümü takip eden biri olarak zaten az çok ne olduğunu biliyorsun.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Treth

Artık buna yolsuzluk mu dersin tesadüf mü bilmiyorum. Ama konuları açıldı burada zaten bölümü takip eden biri olarak zaten az çok ne olduğunu biliyorsun.

Alıntıları Göster

Bu adam en ufak bir yolsuzluga karışmış olsaydı TV'lerden boy boy bütün kanallarda bunu izliyor olurdun buna emin ol. Bak yapmaz demiyorum, yapamaz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Six Feet Under. -- 18 Haziran 2020; 14:41:42 >
  • quote:

Bu adam en ufak bir yolsuzluga karışmış olsaydı TV'lerden boy boy bütün kanallarda bunu izliyor olurdun buna emin ol. Bak yapmaz demiyorum, yapamaz.

Alıntıları Göster

Benim fikrim şu şekilde. İmamoğlu İbb başkanı ama bu tür işleri vb. lerini Canan hallediyor. O sadece imzalayıp geçiyor. Bu tür işlerin düzenlemesine karışmıyor diye düşünüyorum.

Çünkü Canan pkk sempatizanlığı dışında aynı zamanda feminist bir kafaya sahip ve bir çok ihale hep cananla aynı görüşteki kadınlara gidiyor. Örneğin ibb nin kadınlar için fitness olayı ile ilgili ihalesi vardı kim aldı ? Sakine Cansız ölümsüzdür vb paylaşımları yapan bir kadın aldı..

İBB İşletme iznini vb evraklarını kendi tanzim edeceği Haydarpaşa ihalesine girdi ihaleyi alamayınca burayı yedirmeyiz deyip halkı soskaklara davet etti eylem için bu olay olduktan sonra ibb nin orayı kendi işletmeyeği başka birine işletmeye vereceğine dair speklasyonlar çıktı.. O günden sonra ibb o konu ile ilgili tek kelime etmedi tamamen kapattı o konuyu vs. vs.

Yani bana göre bu işlerin hepsi Canan da.

• Imamoğlu yargı dağıtmış

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kassady

Senin bu taksi konusundaki fikrin nedir hocam merak ettim? Özellikle bu adamların terörist gibi yok yol kaparız yok istanbulu dar ederiz açıklamaları hakkında ne düşünüyorsun? Bir de elini vicdanına koyup söyler misin hanımını kızını anneni akrabanı eşini dostunu rahat bir şekilde taksiye emanet edip biyere yollayabiliyor musun tek başına?

Bir de yukarıdaki mesajına istinaden madem bu admaın bu kadar yolsuzlugu var ben neden ahaber tvneti vs açtığımda bu adamın yolsuzluklarını göremiyorun? Böyle birşey olsa ilk verecek kanallar bunlar değil midir?

Harika bir şey düşünmüş Ekrem Bey.. Hatta bu genişletilebilir aynı İBB nin kiralık bisiklet uygulaması gibi kiralık elektrikli scooter vb işleride kurabilir. Çok güzel olurdu.

Bunun dışında devlet taksicilerden büyüktür. Bu konunun karar mevkisi ibb ise taksiciler devletin kararına saygı gösterecekler. Yok öyle benim istediğim olur kafası. CHP den haz etmesem bile devlet devlettir karr verdiğinde uygulanır.

• Bundeskanzler kullanıcısına yanıt

sistemde evet çok eksik var , şöförler günlük kira parasını çıkarmak için yapmadıkları kalmıyor. Ayrıca şöför ve araç kalitesi yerlerde. Plaka sahipleri en ucuzundan işi nasıl kotarırız derdinde.

Taksi lüks falan değildir yeri geldiğinde benim aracım var ama kullanmam gereken yerler oluyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: muratdem88

Bu mesaj silindi.

evet asıl sorun minibusler, bence onların alternatifini yaratmalı ibb.

• 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.