Şimdi Ara

Başkan Adayları

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
285
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Beşiktaş'a kimin başkan seçileceğini bilmiyorum ama centilmenlik budalası ikinci bir aptala daha taraftarın sabrı kalmadı. Bu sene nasıl hakem oyunlarıyla şampiyonluğu verdiğimiz ortada , hakemler takımı katlederken buna müdahale etmesi gereken yönetim uyuyordu. Bize agresif bir başkan lazım , masaya yumruğunu vurabilen bir başkan takımın haklarını sonuna kadar savunacak hakemlere hak ettikleri gözdağını verecek böyle bir başkan gelmeyecekse serdar hiç gitmesin ne gerek var . Gelen gideni hep aratıyor zaten oda ayrı konu , biz van 'daki smaçları , 8-0 'lık basket maçlarını unutmadık Beşiktaş'ın şampiyonlukları hep çalınıyor ve bu bana büyük acı veriyor.

• geçen seneye kadar masaya vuruyodu serdar başkanınızda bu senemi vuramadı.yoksa 2. yarıda siz çok iyi oynadınızda hakkınızmı yendi?illa hersene şampiyon olmayan yurdum insanı doymuyor.fenerin hiçmi hakkı yenmedi.en büyük beşiktaş...heyooo hep yenelim şampiyon olalım olamazsak başkanımızın kızına küfreder yollarız gitmezsede küfürü eden biz değil centilmen başkan gider nasıl olsa....çok acı çekme arkadaşım boşver şampiyonluk elbet gelir bigün...
  • fenerin hiç hakkı yenmedi , ve devre arası feneri şampiyon yapma operasyonu için düğmeye basıldı sen ister inan ister inanma gerçek bu.
  • dun cavus oglu omer (cim-BOM a gomer) bJk baskan adayini baya bi ezdi !...
  • heinrich yanlış yazdın galatasaraylılar tam tersini söyler her zaman dogrusu (çavuşoğlu ömer

CİMBOM böyle gömer olacaktı düzelteyim ) [^]ömer çavuşoğlu atıp tutmaktan başka işe yaramaz bunu

da bil ezilen 65 milyon önünde hep kendisi oldu spor proğramında ki yaptıgı tüm konuşmalar hep

fanatik gözüyle oldu hep bye [ban]
  • <blockquote id='quote'><font size='1' face='Verdana, Arial, Helvetica' id='quote'>quote:<hr height='1' noshade id='quote'><i>Originally posted by vendeta</i>
    <br />fenerin hiç hakkı yenmedi , ve devre arası feneri şampiyon yapma operasyonu için düğmeye basıldı sen ister inan ister inanma gerçek bu.
    <hr height='1' noshade id='quote'></blockquote id='quote'></font id='quote'>

neden devre arasında? hani millet decoder alsın diye FB şampiyon yapıldı ya benim merak ettiğim konu şu: FB seyircisi ne oldu da ocak ayında birdenbire arttı? yok FB seyircisi zaten çoktuysa neden 8 puan farka izin verildi? (Biz çok iyiydik demeyin lütfen, o zaman 2. yarıda da iyi olsaydınız derim)

Bir de şu düğmeye basanlara açıklarsanız seviniriz. TFF Başkanı mı? O zaman neden Aziz Yıldırım kendisine oy vermeyeceğini açıkladı? Neden Malatya maçında FB tribünleri kendisini protesto etti?

Şu anki BJK başkan adaylarından neden hiçbiri bu sene BJK'nin hakkı yendi diye bir açıklamada bulunmuyor? -Bulunduysa lütfen söyleyin benim haberim yok- Yoksa gene BJK'ye hangi aday seçilirse seçilsin BJK 2. olduğunda BJK'liler "hakkımız yendi" mi diyecek? Sürekli "hakkınızın yenmesinden" zevk mi alıyorsunuz? BJK'de BJK'nin "haklarını yedirmeyecek" bir kongre üyesi yok mu?

Bir de benim bildiğim kadarıyla BJK'nin 9 Profesyonel lig şampiyonluğunun -yıldız şampiyonluğu olan 10'dan bahsetmiyorum- 4'nü Süleyman Seba, birini Serdar Bilgili ile kazandı. Yani bu BJK'nin "hakkını yediren" başkanlar devrinde BJK şampiyonluklarının yarısından fazlasını almış. Acaba bu başkanlar mı BJK'nin hakkını sürekli yedirdiler yoksa BJK camiası şampiyonluk mücadelesi yaptığı sezonları 2./3. tamamlayınca "hakkımız yendi" diyerek kendilerini rahatlatıyor?

• <blockquote id='quote'><font size='1' face='Verdana, Arial, Helvetica' id='quote'>quote:<hr height='1' noshade id='quote'><i>Originally posted by vendeta</i>
    <br />fenerin hiç hakkı yenmedi , ve devre arası feneri şampiyon yapma operasyonu için düğmeye basıldı sen ister inan ister inanma gerçek bu.

Önemli olan senin inanman zaten hocam. Boşver inanan inansın, inanmayan inanmasın.

• <blockquote id='quote'><font size='1' face='Verdana, Arial, Helvetica' id='quote'>quote:<hr height='1' noshade id='quote'><i>Originally posted by aardvark</i>
    <br /><blockquote id='quote'><font size='1' face='Verdana, Arial, Helvetica' id='quote'>quote:<hr height='1' noshade id='quote'><i>Originally posted by vendeta</i>

neden devre arasında? hani millet decoder alsın diye FB şampiyon yapıldı ya benim merak ettiğim konu şu: FB seyircisi ne oldu da ocak ayında birdenbire arttı? yok FB seyircisi zaten çoktuysa neden 8 puan farka izin verildi? (Biz çok iyiydik demeyin lütfen, o zaman 2. yarıda da iyi olsaydınız derim)

Bir de şu düğmeye basanlara açıklarsanız seviniriz. TFF Başkanı mı? O zaman neden Aziz Yıldırım kendisine oy vermeyeceğini açıkladı? Neden Malatya maçında FB tribünleri kendisini protesto etti?

Şu anki BJK başkan adaylarından neden hiçbiri bu sene BJK'nin hakkı yendi diye bir açıklamada bulunmuyor? -Bulunduysa lütfen söyleyin benim haberim yok- Yoksa gene BJK'ye hangi aday seçilirse seçilsin BJK 2. olduğunda BJK'liler "hakkımız yendi" mi diyecek? Sürekli "hakkınızın yenmesinden" zevk mi alıyorsunuz? BJK'de BJK'nin "haklarını yedirmeyecek" bir kongre üyesi yok mu?

Bir de benim bildiğim kadarıyla BJK'nin 9 Profesyonel lig şampiyonluğunun -yıldız şampiyonluğu olan 10'dan bahsetmiyorum- 4'nü Süleyman Seba, birini Serdar Bilgili ile kazandı. Yani bu BJK'nin "hakkını yediren" başkanlar devrinde BJK şampiyonluklarının yarısından fazlasını almış. Acaba bu başkanlar mı BJK'nin hakkını sürekli yedirdiler yoksa BJK camiası şampiyonluk mücadelesi yaptığı sezonları 2./3. tamamlayınca "hakkımız yendi" diyerek kendilerini rahatlatıyor?

<hr height='1' noshade id='quote'></blockquote id='quote'></font id='quote'> Puanlar#305;m#305;zn bu sezon oldu#287;u gibi alenen çal#305;nd#305;#287;#305; sezonlarda #351;ampiyon olsayd#305;k #351;u anda 15 #351;ampiyonlu#287;um#305;z vard#305; .ama bizde agresif idareci tipi yok fenerde gs'da oldu#287;u gibi öyle oluncada böyle oluyor i#351;te,#351;erefli ikincilikler dönemi.

• cim-BOM bole gomermi 6-0 i kim gomer? guldurmeyin ulan ..ler ...
  • Peki bu 4 aday içinde böyle biri var mı sence? Kimi destekliyorsun?
  • Bence Yıldırım Demirören bu işi başarabilir.
  • İnşallah istediğiniz gibi olur ne diyelim.
  • <blockquote id='quote'><font size='1' face='Verdana, Arial, Helvetica' id='quote'>quote:<hr height='1' noshade id='quote'><i>Originally posted by klonajinsky</i>
    <br />geçen seneye kadar masaya vuruyodu serdar başkanınızda bu senemi vuramadı.yoksa 2. yarıda siz çok iyi oynadınızda hakkınızmı yendi?...<hr height='1' noshade id='quote'></blockquote id='quote'></font id='quote'>

Geçen sezon masaya vurmasına pek gerek kalmadı çünkü Sinan Engin o işi güzel yapıyordu. Ligin ilk yarısında bi silkelediler takımı baktılar yıkılmayacak, dediler bari 100. yıl pastasından biz de payımızı alalım. Her gaste(!) televizyon bi 100. yıl yazı dizisi, 100. yıl belgeseli yaptı.

Ama bu sezon saolsunlar lige fazlasıyla renk geldi. Başbakan a yalakalanmanın da etkisiyle ve de ligde fb yi rakip yapabilmek ve kafalarına göre ligi renklendirmek için fb ye bi şampiyonluk hediye edildi. Kimse bu tarihin kara sayfalarına geçecek sezonda yapılan kasıtlı hata ve kıyakları görmezlikten gelmesin. bundan bir süre önce ligin başından beri BJK aleyhine ve fb lehine yapılan hata ve kıyakların bir listesi yazılmıştı hatta bazı fenerliler diyecek bir şey bulamamış, sadece "tutanak mı tuttunuz?" gibisinden garip şeyler söylemişti. Böyle ligde tabi ki tutanak tutacaz. İsterseniz bi daha yayınlayalım...

Yok öyle ligin bütün şaibesini olmayan bi gs maçı kıyağıyla kapatmak...

Haa bir de diyosuuz ki "çok mu iyi oynadınız da kaybettiniz". Evet, biz oynuyorduk, hem de ülkenin en iyi takımıydık, ama takımda ne psikoloji ne de motivasyon kaldı yapılan onca skandaldan sonra. Her şeyi bırakın, peki siz çok mu iyi oynadınız da bu kadar puan farkını kapatıp, puan farkı yaptınız. Ne kadar mantıklı bu?

Kendimizi aldatmayalım...

• yaw adminler yada modlar heinrich denen adamın postlarını bi incelesinler lütfen .adam gereksiz konuşmalardan soonra küfretmeyede başlamış
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.