Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

Başkalarının fikirlerini değiştirmeye çalışır mısınız?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı, 1 Masaüstü Kullanıcı
9
Cevap
0
Favori
164
Tıklama
Tüm Forumlar >> Konu Dışı / Off Topic >> Konu Dışı >> Başkalarının fikirlerini değiştirmeye çalışır mısınız?
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    413 Mesaj
    Atıyorum bir konuda fikriniz var ve bu fikrin doğru olduğuna inanıyorsunuz.Karşınızdaki insanda size zıt fikirlerde.Onu değiştirmeye çabalar mısınız?Yoksa banane deyip geçer misiniz?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Einheitsfront -- 16 Aralık 2012; 6:32:08 >

|
    |
    quote:

Orijinalden alıntı: Einheitsfront

Atıyorum bir konuda fikriniz var ve bu fikrin doğru olduğuna inanıyorsunuz.Karşınızdaki insanda size zıt fikirlerde.Onu değiştirmeye çabalar mısınız?Yoksa banane deyip geçer misiniz?

Karşımdaki kişiye fikrimi söylerim eğer beni saygı çerçevesi içerisinde dinlerse kendi fikirlerimi ona aktarırım değişip değişmemesi ona kalmış artık.
    |
    |

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    fikri niye paylaşırız ?eğer fikirlerimiz aynı ise bu fikri tekrarlamayız,tartışmayız ama farklı ise kendi fikrimizi paylaşırız ve aslında bunu ona dayatırız.
    |
    |
    Söylerim karşı çıkıp ukalalık ederse sinirlenirim. Saçma sapan şeylere gelemiyorum.
    |
    |
    Zaman kaybı.
    |
    |
    yavaş yavaş o düşünceyi aşılarsın aslında.Onun içine kendi tohumlarını bırakırsın adeta,sonra senin gibi düşünmeye başlarlar yavaş yavaş.Adeta bir çocuk gibi.
    |
    |
    Vodafone smart 6 kullanıcısı(2015 ten beri)||PC: Anakart Asus m5a87||cpu amd phenom 2 x2 565|||GPU Amd radeon sapphire r9270x 2GB 256 bit gddr5||PSU 450W bir psu işte||Tablet:Acer bir şey 1 gb ramli ekranı kırık ama idare ediyor
  • Arada denesekde alıntı yapıp 4 mesajın var sus diyolar.
    |
    |
    Hiç hoşlanmadığım şey. Başkası bana yapmaya çalıştığında kıl oluyorum ben de asla başkasına yapmam zaten. Tartışmak güzel şey zihin açar fikirlerinizi güçlendirir tabii de tartışmak değil de amacı kendi fikirlerini empoze etmek olan biriyle konuşmam bile. Genel toplum yapısına bazı aykırı fikirlerim var bu yüzden din, syasey gibi şeyleri çok güvendiğim bir kişi olmadığı sürece hayatta konuşmam zaten.
    |
    |
  • Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
    fikrini karşındakine aşılasan nolcak dünyamı kurtulacak gereksiz işler herkez kendi hayatına baksın
    |
    |
1
Reklamlar
üniversite
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
Masal
SEO
haberler
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,328
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.