DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Yeni DH Mobil Uygulama herkese açık beta sürümü kullanıma açıldı. Gizle Şimdi Dene
başka yerde oy kullanma
3
Cevap
0
Favori
2.612
Tıklama
Konudaki Resimler
Mesaj Tarihine Göre En Beğenilen Son Ekleneneler
Seçimimi Hatırla
Tüm Forumlar >> Konu Dışı / Off Topic >> Konu Dışı >> başka yerde oy kullanma
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
      204 Mesaj
      26 Temmuz 2010 23:35:02 Konu Sahibi
      Herkese selamlar
      12 eylülde yapılacak seçimler için listeler çıktığında ben yurtdışındaydım. Kontrol ettim oyumu ikamet ettiğim mersinde oy kullanmam gerek fakat o tarihte ben kocaeli de olacağım. Oyumu orada kullanma imkanım varmı. Varsa bu işi nasıl yapacağım
      teşekkürler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

|
      |
    • Yüzbaşı
      380 Mesaj
      15 Mayıs 2011 23:48:19
      Degerli kardeşim bende 2 saattir sanalda bunu arıyorum o kadar bilği kirliliği varki bende anlamadım basit bir sorunun cevabını bulamadım pess bulursam sana pm atarım sayğılar
      |
      |

İnsan, "İnsanların yaşamları boyunca işledikleri tüm fiiller muhakkak Allah'ın adaletine göre değerlendirilecektir. Zulüm yapanların zulümlerinin elbette karşılıksız kalmayacağını, iyi tek bir sözün bile mükafatının verileceğini, Allah Kuran'da bize haber vermektedir. Tüm bunların adilce değerlendirileceği yer ahirettir; Allah'ın sonsuz adaletinin tecelli edeceği yer ahirettir.

Alış veriş yaptıklarım:visceroid-(izmir)/&ordulu5234(istanbul)/&oKsEAt-(kocaeli)&The_WeB-(ankara)&Acizim(erzurum)&asymmetric(ist)&nod15(konya)&Şahin Abi(ist)3t3rnal(giresun)yılmaz196(ankara)
    • Yüzbaşı
      374 Mesaj
      15 Mayıs 2011 23:49:45
      quote:

Orijinalden alıntı: WarLord_52

Degerli kardeşim bende 2 saattir sanalda bunu arıyorum o kadar bilği kirliliği varki bende anlamadım basit bir sorunun cevabını bulamadım pess bulursam sana pm atarım sayğılar

İnsan konunun açıldığı tarihe bakar.
      |
      |

• Yüzbaşı
      380 Mesaj
      15 Mayıs 2011 23:56:05
      haklısın hiçbakmadım bi tatil yapalım dedik zehir oldu..bunun yüzünden ama önümüz seçim www.ysk.com Seçmenler, Nüfus Müdürlüğüne devamlı olarak oturduklarını bildirdikleri yerleşim yeri adresinde oylarını kullanmak zorundadır. Askı süresi içinde adres değişikliğini yapmayan seçmenler kayıtlı oldukları sandık dışında oylarını kullanamazlar.
      |
      |

İnsan, "İnsanların yaşamları boyunca işledikleri tüm fiiller muhakkak Allah'ın adaletine göre değerlendirilecektir. Zulüm yapanların zulümlerinin elbette karşılıksız kalmayacağını, iyi tek bir sözün bile mükafatının verileceğini, Allah Kuran'da bize haber vermektedir. Tüm bunların adilce değerlendirileceği yer ahirettir; Allah'ın sonsuz adaletinin tecelli edeceği yer ahirettir.

Alış veriş yaptıklarım:visceroid-(izmir)/&ordulu5234(istanbul)/&oKsEAt-(kocaeli)&The_WeB-(ankara)&Acizim(erzurum)&asymmetric(ist)&nod15(konya)&Şahin Abi(ist)3t3rnal(giresun)yılmaz196(ankara)
Reklamlar
izmir havalimanı transfer
SEO
SEO
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Tablet sürümü
Mini Sürümü

DHBR6
0,391
1.2.122

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.