Şimdi Ara

Başka Üyenin Hesabında Gözükme

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
1.110
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Birkaç gündür donanımhaber forumuna girmeye çalışırken kendi hesabımın yerine -1 kullanıcı adlı bir arkadaşın hesabında gözüktüğümü farkettim. Sayfayı yenilediğim veya başka sayfaya girdiğim zaman beni sayfadan atıyor ama anasayfada kaç özel mesajı kaç bildirimi var görebiliyorum.

Resim :

• Aynısı ban da olup duruyor. Konu açacaktım ki sizin konunuza denk geldim. Umarım forum yönetimi bir çözüm bulur.
  • Aynısı bende de mevcut. Acil düzeltilmesi gerek
  • Başka bir üyenin hesabı değil bu. guest hesap. Aslında logout durumdasınız yani. f5 yaptığınızda veya bir foruma tıkladığınızda da görürsünüz bunu. Sıkıntı çıkaracak bir durum değil. İlgileniyoruz ama.@DragonLive @exclbr @KarakayaEmre
  • Aynı sorunu biraz önce bende yaşadım.
  • Jeolog. kullanıcısına yanıt
    3 hafta önce başladı ilk başlarda 505 server hatası veriyor sonra daha değişik hata verdi en son hesaplarıma giriş yapmaz oldum google hesaplarını bağladım sorun çözüldü der iken başkasını hesaplarına girmeye başladı başkasını hesaplarına girip mesajlarını okumaya başladım sonra durumu bildirdim dönüş olmadı konu filan açmıştım şimdi tekrar oluyorlar galiba

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi smart0201 -- 12 Haziran 2019; 1:50:26 >

• smart0201 kullanıcısına yanıt
    İki mesaj yukarıda açıkladım hocam. Giriş yaptığınız hesap başka bir kullanıcının hesabı değil. Aslında logout durumdasınız. Logout olma sorunu ile ilgileniyoruz.
    nick değiştirmeden önce olmuyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: smart0201

nick değiştirmeden önce olmuyor
    İkisinin bir ilgisi olduğunu sanmıyorum. Sadece size özel bir sorun değil. Ama bakalım yine de.
    teşekkür ederim
    dh gine gitdi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: smart0201

dh gine gitdi.
    Gelmiş olması lazım.
    ilk giriş yaptım başka üye çıktı -1 sonra tekrar giriş yaptım forum hata verdi 5 dk sonra düzeldi.
  • Deveye sormuşlar, neden boynun eğri.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.