Şimdi Ara

Başka şehire taşınmak

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
668
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Öncelikle merhabalar konu doğru yerde değil biliyorum bunun için özür diliyorum umarım konu doğru yere taşınır.Neyse konumuza gelelim biz 4 kardeşiz toplamda 6 kişiyiz.Sadece babam ve annem çalışıyor abim ve ablam okuyor gelen maaşlar da krediye fatura vb. gibi şeylere gidiyor elde hiçbirşey kalmıyor.Maddi durumumuz çok da iyi değil istanbul gibi biyerde.Bundan 1 hafta önce düğün için izmir e gittik gitmişken de tatilimizi yapalım dedik.Şehiri o kadar çok beğendik ki istanbul a geldiğimizde babam hariç herkes çok üzülmüştü.Dayımlar izmir de oturuyor bize de sürekli gelin gibi laflar söylüyordu gitmişken dayımların oturduğu yerlere felan baktık. şimdi annem ve ben izmir e taşınmak istiyoruz abim ve ablam başka şehirlede okuduğu için onları etkilemiyor.babamı izmir e taşınmak için nasıl ikna ederiz bizi geçiştirmek için sürekli yaparız ederiz gibi laflar ediyor kendi de biliyor taşınmayacağını hem diyoruz izmir de iş de ayarlamış dayım eve en az 10k para giricek bu durumda bayağı bi rahatlıyacağız.yani arkadaşlar asıl konu babamı taşınmak için nasıl ikna edebiliriz
    kötü türkçem için özür dilerim

• Eee kimse yardım etmiyor mu?
  • Babamızın tereddüt etmesi doğaldır. Sonuçta evin yükü omuzlarında. Bi sorumluluğu var. Eğer orda tutunamazsa oldukça ağır bir yükün altına girmiş olacak.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.