Şimdi Ara

Basit Futbol (Simple Soccer) Yerli Yapım Mobil Oyun (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
27
Cevap
2
Favori
1.623
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
    Hocam java android geliştirmek için öğrenmeniz gereken programlama dilidir. Android Studio ise bu uygulamaları geliştirmeyi kolaylaştıran bir IDE. Tıpkı Visual Studio gibi.

Madem C# biliyorsunuz, Java'yı öğrenmeniz çok zaman almaz gibi. C# ile Java yazım (syntax) bakımından çok benzerler ve ikiside Nesne Yönelimli (OOP).

Hayırlı çalışmalar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: AktasEntertainment

Hocam normalde zaten ben grafikerim. Son 1-2 senedir kodlamaya ve oyun yapımına merak sardım.

Bu yayinladığım 3. Oyunum ve 3ünün toplam indirilme sayisi 1000 bile değil.

Boş vakitlerimde freelance iş alsam inanın zaten fazlasıyla paramı kazanmıştım. En basitinden ilk oyunumu yapıp yayınladım. Kaç siteye mesaj attım tanıtmaları için. Sdn hariç hiçbirisi oyunu tanıtmadı. Lafa geldimi yerli yapıma destek ama 1 tanıtım yazısı yapmaktan bile acizler. Donanimhaber de dahil Buna!!!

Neyse içim baya bi dolu daha fazla yazmak istemiyorum.

Maddiyatınız yoksa kesinlikle oyun yapımına bulaşmayın benden bir tavsiye. Vaktinize yazık.

para verecen ki reklamını yapsınlar hocam
  • senatorts kullanıcısına yanıt
    Aynı Şeyi Söylemişiz Hocam Zaten
  • Sizin isinizde zor abi ya baya bir ugrastirir herhalde ben gta sa icin fiat egea modelledim 1 ayimi aldi tikandim ilerleyemiyorumda simdi:( bide hangi programlarla modelliyorsunuz ben zmofeller kullaniyorum ama baya bir zor oluyor okul baslayana kadar bitirsem bari araci:D

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Oyununuzun milyonlarca indirilmesini beklemek iyimserlik olur amam bu kadar düşük seviyede olması üzücü. Bunun muhasebesini yapmak gerekiyor.

Bir uygulamanın tutması gerçekten zor bir iş. Reklam verip yada özellikle büyük sitelerde tanıtımınız yapılması gerekli. Eğer bunlar yoksa daha önce milyonlar indirilmiş bir uygulamanız olacak ki o kullanıcı senin diğer uygulamarını incelerken indirsin. Hepsi bir domino etkisi.

ps1 zamanından kalan parasite eve hoşuma gitmişti. Ortam 2D karatketler 3D grafiğe sahip. Şu an mobil platformda bu tür oyunlar var mı bilmiyorum. İlginenin.
  • Kardeş oyunlar çok başarılı. Pes etme sürekli reklamını yap biyerlerde. Çok minimalist oyunlar
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.